PDA

View Full Version : Приятелката ми ми изневери :( !



ExTaZyMaN
06-05-2013, 18:35
Преди време разбрах, че приятелката ми ми е изневерило(силно казано), но аз така го разбирам след 9 месечна връзка всичко беше наред обичахме се страшно много доказвахме си го, постоянно бяхме заедно едва ли не бяхме вманиачени един в друг но това не ни попречи. Разбрах една сутрин че си е пишела в продължение на една седмица с едно момче доста шокиращи работи, като например мръсни думи и разговори по перверзни теми и т.н.т. След време видях снимка на която са се целунали. Някой може ли да ме посуветва какво да правя страшно много я обичам за да я оставя защото я оставях преди няколко месеца 4 пъти но се връщах при нея защото видях че без нея нищо не е наред и видях че съм сгрешил за което съжалявам и няма да допусна пак да се случи. Постепенно започна да крие от мен, не си споделя общо взето не знам какво се случва с нея... Някой да ме посуветва нещо!?!

POLLINA
06-05-2013, 18:39
Говори с нея??? По-разумно решение няма

ExTaZyMaN
06-05-2013, 19:10
Говорих, но даже не видях у нея никакви признаци за вина. Нищо че ми казва че въпросният бил пълен селянин, боклук и т.н.т и че нямало да се повтори подобно нещо и че съжалявала ...

POLLINA
06-05-2013, 19:16
Ами след като е така, може би просто трябва да се разделите

julian8787
06-05-2013, 19:42
Ревността е рак на душата! Когато обичаш някого, то ти трябва преди всичко да цениш свободата му. Другото е егоизъм в най-висша степен. Характерно за болния мозък е, че страда от егоизъм, а си въобразява, че е предаден. Никой не е застрахован в любовта и обещетения не се изплащат! Разбира се, най-хубавато човешко качество е умението да сме откровени. Приятелката ти явно не го притежава, за което не бива да й се сърдиш. Дотам се е развила — предпочита да лъже. Какво можеш да направиш? Да се усамотиш, да си пуснеш любима песен, да потъгуваш... В такива моменти е полезно гневът да излиза вън от теб, не да се подтиска в несъзнаваното! После да разбереш, че животът не свършва с една връзка и с достойнство да продължиш напред.

Също така можете да продължите заедно, след като твърди, че няма да се повтаря повече. Ти най-добре я познаваш. Но за да живееш пълноценно трябва преди всичко да поработиш върху себе си. Когато изпитваш негативни чувства знай, че по никакъв начин не си помагаш. За да вземаш правилни решения трябва да знаеш и вярваш, че всичко в живота е преходно — денят гони нощта, нощта гони деня. И при нас, хората, е същото: емоции се гонят и сменят.

Успех!

ExTaZyMaN
06-05-2013, 19:54
Благодаря julian

r0073x
06-06-2013, 06:03
Лично, аз не бих проявил повече доверие у този човек. Едно на ръка, че веднъж е направил нещо, което не е съвместимо с връзка, а после го крие с месеци. Бил съм в доста сходна ситуация и се опитах да продължа напред, защото обичах тогавашната си приятелка, ама постоянно ме ядеше нещо отвътре, дали не е скрито още нещо от мен, какво ново мога да науча, дали в този момент не прави някаква друга простотия и т.н. и почнах да се изнервям адски много. Това мое недоверие прерастна в чести караници, ядове, сълзи, проблеми, които бяха просто излишни. Ако тогава бях със сегашния си акъл, щях просто да кажа "е, виж, аз на теб повече доверие не мога да имам, независимо че искам да сме заедно и да ти вярвам." и да си тръгна, без значение, колко щеше да ми е трудно.
Ако смяташ, че наистина можеш да загърбиш това и да ѝ вярваш, опитайте. Ама трябва да си сигурен в това, а не просто да правиш опит, защото само ще се натегне положението и всичко ще приключи грозно ;)

DENKAZ
06-06-2013, 06:16
Остави я преди да направи нещо по-сериозно, изпята песен е тази.

anonymous708973
06-06-2013, 11:27
За 9 месеца сте късали 4 пъти? То се вижда колко сте сериозни.

sneering
06-06-2013, 11:38
Като нямаш личен живот и пред теб да се чука,пак ще и ходиш подир задника.
Подсили си хобитата,приятелските връзки и собствения живот според мен,недей си прави сам лошото,едно момиченце да ти осмисля целия живот.

Няма такива удавници братче.

psychopath
06-06-2013, 18:46
Не бъди такава п'утка и я зарежи, не знам какво друго да ти кажа.
Ама ако ти харесва да си правят ташак с теб, окей. : )

Violenza
06-06-2013, 21:07
Ти достойнство имаш ли?

spopi
06-07-2013, 19:26
Веднъж случили се ще се повтори и потрети. Разделете се. :)

Dark_Heartbreaker
06-07-2013, 19:38
Зарязвал си я. Връщал си се. Зарязвал си я . Връщал си се. И така 4 пъти. А пък после сте си "доказвали любовта си". После тя е започнала да се занимава с друго момче. Еми, как да ти го кажа, нито тя, нито ти сте невинни агънца. И двамата сте направили и продължавате да правите куп грешки. Къде е смисъла? Позна, няма такъв. Разделете се.

eclipse06
06-07-2013, 19:43
Винаги съм имала разчупено мислене в случаите, когато става въпрос за изневяра и съм била ЗА да се даде втори шанс. Не мисля, че е нужно да излагам аргументи, темата е обширна и общо взето всеки има твърда позиция за себе си и е нормално да има разногласия, НО в случая и аз усещам някакво колебание в намеренията и чувствата ви и съдейки по описанието, което си дал за това какво се случва, съм склонна да мисля, че ващо няма да го бъде.. И въпреки това е важно да знаеш, че независимо от мнението на хората, които биха могли да те насочат, но не и да ти продиктуват как да подходиш, ти и само ти си този, който най-добре знае и най-добре чувства кое е доброто за него. Предлагам ти да отделиш време да обмислиш ситуацията, още си афектиран, а в такива моменти решения не се взимат. Не прибързвай :)

leadyflame
06-07-2013, 20:57
4 пъти я късаш мацката за период от 9 месеца, много ялова ми се види...... абстрахирам се от факта ти колко си вманиачен и колко още шансове ще и даваш.

HarabeishoOrGoHome
06-08-2013, 13:17
Как може още да се вкарваш в такива филми, не върви на добре този свят.

Ahcy
06-08-2013, 18:46
жАлък

fenastz
06-09-2013, 18:48
Еби я в тъпото парче месо, което е - зарязваш я, блокираш я отвсякъде, триеш ѝ номера и изхвърляш всичко, което ти напмоня за нея

Нека си ходи при тъпия и прост селянин, щото не заслужава нищо повече

Eskapel4o
06-09-2013, 20:58
Значи колкото и да ти е трудно , трябва да си разделите пътищата , за да простиш изневяра трябва да си доста поо не знам как да го кажа такъв човек , аз не мога да приема такова нещо .

anonymous708973
06-10-2013, 09:27
4 пъти я късаш мацката за период от 9 месеца, много ялова ми се види...... абстрахирам се от факта ти колко си вманиачен и колко още шансове ще и даваш.

А сега ми обясни защо използваш думата "ялова" в такъв контекст.

Tsukuda_Hiroshi
06-10-2013, 18:57
Ти достойнство имаш ли?

^ Това изчерпва темата... Казаха ти го!

psychopath
06-10-2013, 19:48
Иначе аз бих преспал с приятелките й, ако има сестра - също.
Защото блокирането и игнора се превърнаха в клише... :D

fenastz
06-11-2013, 17:49
Иначе аз бих преспал с приятелките й, ако има сестра - също.
Защото блокирането и игнора се превърнаха в клише... :D

Това ще си го запиша! :D

ledenakrasota
06-11-2013, 17:52
Май не е задоволена сексуално. :)

Al3ksandra
06-12-2013, 12:52
Какво да кажа, в случая явно не е само тя виновна- а и ти самия, и двамата имате до някъде вина.. може би поради факта че сте допуснали всичко това да се случи...Ще ти кажа точно за случая, защото виждам и усещам че искаш да й дадеш шанс, така и така си влюбен и не виждаш нещата така както ако не бе хлътнал толкова силно по нея.. Вземи си поука ето от тази истина в живота: " Ако една жена ти изневери веднъж, това не означава че ще го направи отново, но повтори ли го, или потрети и така на татък,значи никога няма да ти бъде вярна." Т.е. сега дай й шанс, но повтори ли се, знай че тя просто е такава, и ще си остане такава...и не заслужава да й даваш повече шансове.Това е моят съвет. Успех!

fenastz
06-12-2013, 13:04
Какво да кажа, в случая явно не е само тя виновна- а и ти самия, и двамата имате до някъде вина.. може би поради факта че сте допуснали всичко това да се случи...Ще ти кажа точно за случая, защото виждам и усещам че искаш да й дадеш шанс, така и така си влюбен и не виждаш нещата така както ако не бе хлътнал толкова силно по нея.. Вземи си поука ето от тази истина в живота: " Ако една жена ти изневери веднъж, това не означава че ще го направи отново, но повтори ли го, или потрети и така на татък,значи никога няма да ти бъде вярна." Т.е. сега дай й шанс, но повтори ли се, знай че тя просто е такава, и ще си остане такава...и не заслужава да й даваш повече шансове.Това е моят съвет. Успех!

:razz: Жената като изневери " и двамата са виновни", " дай ѝ шанс", а мъжа като изневери веднага е боклук и курвар. Женска логика :D

lovelywords
06-12-2013, 19:09
Хората, които се обичат не си изневеряват, аз така го разбирам
ако сте имали проблеми във връзката ви тя е трябвало като голям човек да седне и да ги обсъди с теб, а не да ти изневерява, а в същия момент да се прави, че нищо не е станало. Ако искаш дай й втори шанс, ако не- тръгни си
защото според мен е страшно лицемерно и подло да изневериш на човека, който уж обичаш и да си мълчиш и да продължиш да му повтаряш колко го е скъп за теб, как го обичаш и т.н.. Просто не. Никой не го заслужава.

leadyflame
06-12-2013, 21:22
А сега ми обясни защо използваш думата "ялова" в такъв контекст.
Е как защо, момичето ако беше сгодно за тази връзка едва ли щеше автора да решава, че трябва да се разделя толкова пъти за кратко време.
Макар и автора да ми се види слаба работа. Колкото и да сгафва, винаги ще има още един шанс.

Seli94
06-12-2013, 22:28
Ако те обичаше,както ти обичаш нея..нямаше да го направи ;)