PDA

View Full Version : Липсва ми.. :(



yabeq59
06-06-2013, 12:44
Просто е.
Липсва ми. Липсват ми прегръдките му,целувките му. Ароматът му...Искам си го. Не мога да го забравя...той ми е всичко!Как да постъпя? ;(

r0073x
06-06-2013, 12:54
Боб ли да хвърляме, за да познаем, какво точно се е случило (т.е. как сте се разделили, какво е било преди това и т.н.) ?

yabeq59
06-06-2013, 12:56
Избухливи сме и се скарахме за глупост.... 2 седмици по-късно той почна да се занимава с едно момиче пред мен,а аз с едно момче...Но не ми пука за никой и нищо...просто си го искам...какво да правяя ? :X :(

kr373n
06-06-2013, 12:59
Как мислиш ти, той би ли се върнал при теб?
Говорели ли сте, от както това е станало?

smilelady
06-06-2013, 13:02
Aми ние няма как да ти кажем, you know?
Молиш го да си поговорите и да си изясните чувствата.. Като толкова ти липсва не трябва да се отказваш от него, като цяло е тъпо за някаква глупава караница да се разделяте

yabeq59
06-06-2013, 13:07
Той е ужасно горделив,ако си изясня чувствата сега ще помисли,че ревнувам от другото момиче и ще му скочи самочувствието...и даа...винаги сме се карали за глупави неща... :X

smilelady
06-06-2013, 13:18
Ах, тази гордост. Тогава спри да му обръщаш внимание..ако е тръгнал с другото момиче, за да те накара да ревнуваш, скоро ще разбере, че е било глупава тактика от негова страна и сам ще поиска да изясните нещата...Ако пък не.. може би трябва да се замислиш дали си струва да тъжиш за човек, който би те заменил само две седмци след раздялата ви.

Glamour92
06-06-2013, 15:42
Been there.
Едва ли ще го убедиш.
Не пречи да пробваш,де ,но ако не сте имали здрава емоционална връзка отпреди,нищо няма да стане.

Izabela97
06-07-2013, 18:29
Изчакай малко, виж какво ще стане и след това сама прецени дали е по-добре за теб да му изясняваш всичко
.. или просто ще е загуба на време :)

LadyTerrible
06-07-2013, 19:09
Aхахах колко ми напомняте за моя и мен :D Ако е тръгнал с това момиче ,за да те дразни,значи му пука за теб най-вероятно.Обаче,има и вариант да си я харесва и да иска да е с нея.Това ние няма как да знаем в случая.Според мен просто не говори с него,не му казвай,че ревнуваш,нито,че го искаш обратно,нито,че не се интересуваш от никой друг.Напротив-покажи му,че можеш и без него,че си независима.Ако е точно от онзи тип мъже,за които си мисля,ще дотича обратно за нула време.В случай,че наистина си харесва новото момиче,може да си гледа напред вече.Знам,че ти липсва,знам,че си го искаш,случи ми се и на мен.Ако ти се отдаде шанс и си убедена,че той ще чуе каквото имаш да му кажеш-действай,ако не-трай си.