PDA

View Full Version : Любов ли бе или една лъжа



sisi901010
06-06-2013, 15:40
Здравейте ! Аз съм едно 23 годишно объркано момиче вече с детенце в корема . Реших да пиша тук защото вече незнам какво да правя . От 3 години и няколко месеца аз вече живея в Германия тук се запознах с един очарователен млад мъж и веднага заживяхме заедно . Бяхме истински щастливи всичко беше като в една приказка . Имах много проблеми с семейството му което не ме искаха не ме уважваха обиждаха ме но въпреки всичко аз не се отказах от тази любов и така минаваше времето . Когато миналата година на коледа разбрах че съм бременна до тогава ние нямахме планове за сватба но след тази хубава новина решихме да се оженим и бяхме много щастливи и интусиазирани . Но в един момент нещо се обърка той се промени започна да се държи много грубо като много често ми повтаряше че детето е мой проблем и от тогава започна всичко . Много често той ме караше да си мисля че не иска това дете с приказки . И отново аз преглътнах всичко това като си мислех че той просто се е уплашил като всеки мъж . Два дена преди да се приберем в България за сватбата той е българин (за уточнение) той ми каза че няма да има сватба . Причините поради които той ми казваше тези неща е може би че беше много изнервен уплашен раздразнителен но въпреки всичко ние сключихме брак. Когато се върнахме отново в Германия още първата вечер той ми вдигна ръка но не ме удари това стана пред неговия брат и неговата снаха. Разбира се аз бях много разтроена от това но отново го преглътнах .След около 3-4 дена той беше на гости в брат си когато ми се обади и ме попита нещо но аз незнаех отговора и ми вдигна страхотен скандал когато се прибра караниците продължиха а аз бях засегната от това че ме обида пред семейството си . Тогава аз бях бременна в 6-тия месец той започна да ме бие с юмруци по главата удари ме с лакет в корема и ме наричаше с грозни думи . Тогава аз отидох при майка ми за утеха исках просто да мине време бях объркана и незнаех какво да правя много често когато го молех да излизаме на разходки понеже имах нужда той винаги ми казваше че е уморен лягаше да спи не ми обръщаше внимание а сега и този бой . Беше Ужасно! Едва успях да избягам от юмруците и шамарите му . В продължение на седмица и половина той не ме потърси дори не дойде с мен на преглед за детето тогава майка ми каза че явно трябва тя да се намеси. Каза ми да се качвам в колата и отидохме във къщи където той отново лежеше и гледаше филм.Майка ми започна да говори а аз дори не исках да го погледна защото ме болеше от всичко това незнам какво ни липсваше имахме си всичко каква беше причината за всичко това . Когато чух малка част от разговора между тях разбрах че той разказва неща които не са се случили тогава аз се намесих и му казах да ме погледне в очите и да ми каже дали това е истина което говори . Дали не му е болно от това което каза и направи интересува ли го изобщо детето как е имал смелоста да удари една бременна жена в стомаха.Тогава той стана опита се да ме прегърне и да ми се извини в началото не исках но все пак го обичах и отново наивната аз повярвах на извиненията му и ги приех . В продължение на една седмица всичко беше наред дори излизахме на разходки което беше наистина много хубаво за мен защото не се беше случвало много време но в един момент отново нещо му стана започна да ми казва на всяка дума че съм боклук че съм дебела и грозна че съм мърша и интересното беше че нямаше основателна причина . Изклучително много се стараех за него защото не исках да се караме исках да живеем добре но отново не се получи. Когато ме убиждаше аз се затварях в банята и плачех но накрая вече не издържах събрах един куфар дрехи и отидох при майка ми .Той отново не ме потърси имах важен преглед на цветен видеозон където се вижда детето той отново се опрадва че не може да се освободи от работа и да дойде със мен .Сега съм в майка ми. Дори днес отново бях на лекар и не дойде с мен звъня ми по телефона да ме попита за разни документи но не и как е детето .незнам какво да правя с този човек незнам как да постъпя незнам кое правилно и kое не .За това моля всички които обърнат внимание на моята истинска изповед и на хората с доста по голям опит да ми дадат съвет .Ще бъда благодарна на абсолютно всички . Благодаря ви за вниманието . Светлозара 23 години ! Това съм аз когато бях щастлива - https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943110_320479141415064_555600930_n.jpg !!!

FuCKkK13
06-06-2013, 16:28
какъв съвет искаш от пуберски форум ?
наистина е ужасно това,което ти се случва и искрено те съжалявам и се надявам да му дойде сивото и да сте едно хубаво семейство,но това,че те е ударил,че и толкова скоро ме навежда на мисълта,че няма да стане.. бащата на колко е?
просто според мен най-добрия начин е да отгледаш детенцето си сама,далеч от този човек,да си щастлива ( защото едно такова малко човече определено ще те радва постоянно,дори като спиш) и да намериш някой друг,който наистина да те обича... прекалено много неща си простила и просто не си струва.. силна жена си,можеш да си отгледаш детенцето сама,а и такъв мъж по-скоро само ще ти пречи,отколкото да ти помага... искрено се надявам да осъзнаеш,че колкото и да го обичаш за теб и за детенцето би било по-добре да се махнете ! само на 23 си,живота е пред теб,не започвай да се мъчиш от сега,защото според мен няма надежда този човек да се оправи и пак да сте щастливи !

sisi901010
06-06-2013, 16:49
Искрено благодаря за съвета ви!мъжът ми е на 32 години!!! :(

FuCKkK13
06-06-2013, 17:05
махай се от там.. можеш да си намерим 10 пъти по-свестен мъж,който ще се грижи за теб и за детето ти,а няма да те бие,обижда и игнорира ... на прекалено малко години си,за да стоиш при такъв боклук.. махни се от там,разведи се с него и си гледай живота и детенцето.. все някога ще намериш някой,който да те обича и да цени умението и добротата ти да прощаваш

sisi901010
06-06-2013, 17:08
махай се от там.. можеш да си намерим 10 пъти по-свестен мъж,който ще се грижи за теб и за детето ти,а няма да те бие,обижда и игнорира ... на прекалено малко години си,за да стоиш при такъв боклук.. махни се от там,разведи се с него и си гледай живота и детенцето.. все някога ще намериш някой,който да те обича и да цени умението и добротата ти да прощаваш
Надявам се скоро да взема решение ! Заради детенцето стоя при него :(

kr373n
06-06-2013, 17:12
Много тъжна история :(
Както каза, @FuCKkK13: доста неща си изтърпяла, и наистина го обичаш, но такова нещо, никоя жена не трябва да търпи.
Тъжно ми е да го кажа. Според мен, трябва да се разделите и да си отгледаш детенцето, далеч от него.
Пожелавам ти да бъдеш, силна и здрава най-вече.

FuCKkK13
06-06-2013, 17:16
Надявам се скоро да взема решение ! Заради детенцето стоя при него :(

какво значи заради детенцето ? точно заради него би трябвало да се махнеш.. какво искаш ? да посяга на детето ви ? да няма детство като започне да разбира какво става ? да вижда как баща му пребива майка му без причина ? да вижда как майка му се заключва в тоалетната и плаче ? да вижда,че не са щастливи заедно,но са само заради него и да се обвинява ? ... пак си помисли дали си струва ... да,може следващия ти мъж ( който искрено ти пожелавам) да не е биологични му баща,но съм сигурна,че би бил по добър от този... всеки би бил по-добър от сегашния ти мъж .. а и нищо не пречи то да си вижда биологичния баща от време на време

sisi901010
06-06-2013, 17:20
какво значи заради детенцето ? точно заради него би трябвало да се махнеш.. какво искаш ? да посяга на детето ви ? да няма детство като започне да разбира какво става ? да вижда как баща му пребива майка му без причина ? да вижда как майка му се заключва в тоалетната и плаче ? да вижда,че не са щастливи заедно,но са само заради него и да се обвинява ? ... пак си помисли дали си струва ... да,може следващия ти мъж ( който искрено ти пожелавам) да не е биологични му баща,но съм сигурна,че би бил по добър от този... всеки би бил по-добър от сегашния ти мъж .. а и нищо не пречи то да си вижда биологичния баща от време на време
Може би наистина си права !

DisappointedDreamer
06-06-2013, 17:24
*прочита темата, гледа ококорено, и натиска Back*

eclipse06
06-06-2013, 17:26
Напълно подкрепям мнението на останалите, че раздяла е необходима, но не само раздяла, но и ограничаване на почти всякакви контакти с този мъж. Сега се грижиш не само за себе си, но и за детето си. Щом той си позволява да те малтретира, не искам да си помислям на какво друго е способен и дали няма да посегне на това невинно същество, което расте в теб. Не го обричай на такъв живот, помисли първо за него, после за себе си. По постъпките на съпруга ти съдя, че няма да е толкова лесно да се откопчиш от него, не смятам, че ще те остави толкова лесно на мира, когато осъзнае, че те е изгубил, но не му вярвай, той вече те е предал - с лекота ще го направи отново. Още нещо - имай си уважение, мила, ти си едно добро същество, по всичко личи, умееш да прощаваш - много ценно качество, но не допускай да се подиграват така с теб, не го заслужаваш! Сигурна съм, че ще намериш мъж, много по-подходящ както за теб, така и за детето ти, дори и да е чужденец. Не оставяй на страха да провали живота ти и да съжаляваш след време. Сега си майка и трябва да си много решителна и безкомпромисна. Пожелавам ти да се измъкнеш от тази ситуация, в която си попаднала, и да намериш пътя, по който да тръгнеш!

sisi901010
06-06-2013, 17:31
Напълно подкрепям мнението на останалите, че раздяла е необходима, но не само раздяла, но и ограничаване на почти всякакви контакти с този мъж. Сега се грижиш не само за себе си, но и за детето си. Щом той си позволява да те малтретира, не искам да си помислям на какво друго е способен и дали няма да посегне на това невинно същество, което расте в теб. Не го обричай на такъв живот, помисли първо за него, после за себе си. По постъпките на съпруга ти съдя, че няма да е толкова лесно да се откопчиш от него, не смятам, че ще те остави толкова лесно на мира, когато осъзнае, че те е изгубил, но не му вярвай, той вече те е предал - с лекота ще го направи отново. Още нещо - имай си уважение, мила, ти си едно добро същество, по всичко личи, умееш да прощаваш - много ценно качество, но не допускай да се подиграват така с теб, не го заслужаваш! Сигурна съм, че ще намериш мъж, много по-подходящ както за теб, така и за детето ти, дори и да е чужденец. Не оставяй на страха да провали живота ти и да съжаляваш след време. Сега си майка и трябва да си много решителна и безкомпромисна. Пожелавам ти да се измъкнеш от тази ситуация, в която си попаднала, и да намериш пътя, по който да тръгнеш!
Права си наистина изпитвам страх но не от него а то факта че няма да сме нормално семейство и детето ще страда че баща му няма да е винаги до него :( Но въпреки това си напълно права и аз не съм си представяла живота ми да протече по такъв начин ! :(

FuCKkK13
06-06-2013, 17:33
абе какво значи,че баща му няма да е до него ? да не би да е последния мъж на тая планета ? още си на 23 години.. имаш ужасно мн време да намериш човека,с който ще си щастлива.. и дори и да не е биологичен баща на детенцето той ще му бъде ИСТИНСКИ баща... не е важно кой е биологичния ти баща ако е такъв идиот,а човека,който ще те отгледа и обича

julian8787
06-06-2013, 19:13
Светле, здравей!

Според мен се страхуваш от развръзката, защото дълбоко в себе си заложила вярвания, че не бъдеш ли подкрепена от него животът ти ще се развие в нежелана посока и ще рухнеш. Развила си нерешителност, която в момента се е превърнала в силна вяра, че не си способна сама да вземаш решения. Тази нерешителност се възприема от теб като безпомощност и чувство за уязвимост. Затова си го търсила да иде с теб на видеозон и да поема отговорност, просто защото ти самата бягаш от нея и вярваш, че сама не можеш да се справиш. Сама казваш, че в началото на връзката ви всичко е било наред. Още тогава ти си се привързала силно към този човек. Затова сега премисляш дали не е по-добре да се събереш с него. Той пък от своя страна е усетил привързаността ти и те е превърнал в отдушник на комплекси. Хубаво е да знаеш, че бъдеще с този човек нямаш и продължиш ли с него всичко ще се върти в един порочен кръг.

Съветът ми е да поработиш върху самочувствието си и да не гледаш с черногледство на нещата. Най-важно е да разбереш, че всичко е в твоите ръце и ключът към щастието е само в теб. Детето и да израстне без баща няма да е първото, няма и да е последното. Това да си самотна майка не е наказание! Здрава си, млада си, красива си. Аз не виждам кой знае какъв проблем. Виж, щях да те съжаля, ако беше попаднала на психопат, който; хем бие; хем не пуска. Тогава борбата е по-трудна, а в твоя случай си напълно свободна. Не гледам на теб като на жертва, не трябва и ти да се възприемаш по този начин, защото ще получаваш само съжаление, но не и подкрепа! И престани с тези обвинения към него. Защо не те е потърсил, защо не е направил това, защо те е ударил, защо се е държал с теб така. Не че не е виновен, виновен е! Но с тези мисли ти несъзнателно свързваш живота си с него. Освободи се от това желание да го държиш отговорен за състоянието си. Да, причинил ти е лошо, но с какво помагаш на себе си като мислиш по тоя въпрос? Подхранваш зависимостта си от него, а нали идеята е да се откъснеш от нея.

И в заключение ще кажа, че много жени са минали по тоя път и сега щастливи. Горе главата!

cyclops
06-06-2013, 19:24
Здравей Светлозара!
Изчетох цялата ти история и много се натъжих. Моят съвет е да действаш още сега, преди да се е родило бебенце. Не си струва да останеш с този мъж. Другият път може да ти помогне и този път да е фатално. Може да увреди бебето. Замисляла ли си се?А пък като се роди пак може да посегне. Осъзнавам, че се опиташ да спасиш брака ви в името на бебето, но по-добре да се разделите сега, преди да се роди бебчо. А не да заживеете тримата и същата тази история да избухне по-късно, когато детето вече осъзнава много неща. Ако баща му все пак го припознае не пречи в бъдеще да се виждат, разбира се. Стига да не е опасен... Ти си толкова хубаво и младо момиче и живтотът не е свършил, а тепърва предстои. Вярвам, че всичко ще се оправи и нареди, но първо почни да мислиш за теб и бебето. Стискам ви с бебчо много, много палци и не забравяй, че майка ти ще е до теб и ще ти помага да минеш през тези трудни моменти, а това не е малко.

Takaki Tono
06-06-2013, 19:59
Какво изобщо си видяла в този лайнар?

Violenza
06-06-2013, 20:07
Ама какво правиш с този въобще? Пълен боклук, никакъв мъж не е. Зарязвай го светкавично и си гледай детенцето сама, сега то трябва да ти е приоритет. Много по-добре ще ти е така, отколкото да трепериш дали на тоя ненормалник няма да му скимне да бие теб или детето.

HollyGolightly
06-06-2013, 22:45
Права си наистина изпитвам страх но не от него а то факта че няма да сме нормално семейство и детето ще страда че баща му няма да е винаги до него :( Но въпреки това си напълно права и аз не съм си представяла живота ми да протече по такъв начин ! :(
От това, което си написала, ако останеш с този човек, детето ти пак няма да има баща, който да е до него. Той те бие, нарича те с имена и какво ли още не,а ти си готова да останеш с него, за да може хората около вас да си мислят, че сте семейство. Знаеш ли тези караници и побоища каква травма ще са за детето ти? Ако можеш да останеш при майка си, остани, ако ли не, намери си друго място, където да отидеш, но не се връщай при него.
Даже няма и да е лошо да сигнализираш домашен тормоз, понеже като знам какви са законите в Европа, да не ти отнеме детето и да излезеш ти ненормалната.

LadyTerrible
06-07-2013, 19:37
Прочетох всичко,което си написала и останах с впечатлението,че си една прекрасна млада жена с надежди за бъдещето,красива си и лъчезарна.Не съм особено опитна,по-малка съм от теб,но бих те посъветвала да се разделиш с този човек.Казвали са ми много пъти-щом един мъж те удари,ще го направи пак.В случая си била бременна и то с неговото дете,което прави постъпката му още по-непростима.Напусни го и отгледай детето си в спокойна и здрава обстановка.Лошо е да расте без баща,но е по-лошо бащата да не присъства като родител в живота му,да малтретира него и майка му и да не му дава любовта и вниманието,които заслужава.Радвай се,че имаш подкрепата на майка ти и че тя е с теб.Пожелавам ти след време ще намериш мъж,който ще бъде до теб и ще обича теб и детето ти,както заслужавате.Желая ти успех и не спирай да вярваш.

spopi
06-07-2013, 19:44
Нито ти ,нито детенцето не заслужавате това ,то трябва да бъде щастливо ,а няма да бъде с такъв баща. Живей си живота с детето и не го търси този мъж. Той не заслужава да се нарича Баща или Мъж.

fenkaaa
06-07-2013, 19:51
Детенцето след време би те разбрало и само би ти благодарило,че си оставила баща му! Щом по време на бременноста ти си позволява да те удря,та дори и в корема,какво да си говорим за след време? Искаш да те бие пред детето ти? Да порастне с развалена психика.. предполагам,че не! Махай го този изруд,красиво момиче си,не си заслужава!

leadyflame
06-07-2013, 21:02
Защо, защо повечето обичат да бъдат психически и физически тормозени!? Ако мислеше за детето, щеше да бягаш далеч от този индивид.

HarabeishoOrGoHome
06-08-2013, 13:11
Жалко, че повечето красиви и добри жени попадат на такива безсърдечни "мъже" и обратното, е'гати света. T_T