PDA

View Full Version : Обичам я...



Chrez
06-06-2013, 18:42
Ще започна от начало...
Преди 3 години се преместих в ново училище и още от момента в който стъпнах там "Тя" ме грабна.
В началото си пишехме, по всичко си личеше тя ме харесваше много, но аз не бях толкова сигурен в чувствата си...
След известно време тръгнахме, но поради глупоста си да слушам хорското мнение я зарязах. След околу 2 месеца "осъзнах" какво искам и тръгнахме отново. Зарязах я пак...
Не знам как всичко се извъртя по този начин но тя ми даде нов шанс... Тогава осъзнах колко много я обичам и колко много искам да съм с нея, в един момент тя започна да се държи студено, попитах я дали има нещо... отговорът беше не, но просто в погледът и си личеше че чувствата и не са същите както преди... Не след дълго изведнъж тя си тръгна и когато попитах приятелката и какво става тя ми каза - "Чувствата и не са същите както преди!"

Това ме съсипа, измъчвам се уникално много вече година и половина от както се случи това...
Знам че съм се държал като боклук с нея и не съм оценявал чувствата и. За което се виня много.

П.С. На 16 съм.

Някакви съвети как да излезна от тази ситуация и да си я спечеля отново ?

psychopath
06-06-2013, 18:49
Откажи се, извини й се и продължи напред.

Chrez
06-06-2013, 19:28
Не мога... просто я обичам уникално много...

lipecek
06-06-2013, 20:08
Не я обичаш а ти трябва някой до теб. След като е била с тебе сега се усеща липсата и + това като сте в едно даскало се виждате всеки ден и хептем гадно особено ако я мернеш с някой :) Според мен няма да стане нищо.

Ivaaaaa
06-06-2013, 20:37
ще ти мине
на нея явно вече й е минало...:Д

MarkKnight
06-07-2013, 12:59
what goes around comes back around....

Chrez
06-07-2013, 16:43
Амм lipecek може би си прав...
Иначе от нейна страна - less than a fuck given...

HarabeishoOrGoHome
06-07-2013, 18:47
Ако наистина, както твърдиш, че я обичаш, нямаше да я зарежеш 2 пъти и накрая очакваш всичко да е ок и същото?! Или ни тролваш, или наистина не е на добре. #E

sneering
06-07-2013, 19:00
Разочаровал си я,а разочарованието погасява чувствата. Сега не и е същото както преди,няма и да бъде.
Доверието и уважението се възобновяват до някаква степен,естествено никога напълно,но чувствата и любовта отново-не.

LadyTerrible
06-07-2013, 19:02
what goes around comes back around....
това е.... ;-)
Универсалната истина- имаш някого до себе си,обича те,не го оценяваш,губиш го.
Тя навярно се е чувствала също като теб сега,та даже и по-зле.Така де,навярно това си го осъзнал вече.Работата е там,че е леко късно...няма да ти казвам да се отказваш,нито,че нищо няма да стане.Съветвам те да спреш да използваш посредници и да си я върнеш сам.Говори с нея,кажи й това,което пишеш тук на нас и ако е достатъчно глупава,ще ти даде шанс.Ако не,значи наистина си я изгубил и тя е предпочела себе си пред теб,както преди време си направил ти.

Seli94
06-12-2013, 22:12
Много ясно,че ще си тръгне...тва да не ти е 'иди ми,дойди си' ако мен някой ме разиграе по този начин не бих му дала шанс.Грешката си е изцяло твоя!!!

Just Smile :)
06-13-2013, 15:13
Всеки с мнението си и аз съм със своето :)
Няма смисъл да разискваме държанието ти отпреди. Ти си знаеш. По всичко личи, че си пораснал и дано и тя го види. Не бива, според мен, да я притискаш. Бъди умерено настоятелен и ако чувствата ти наистина са истински - не се отдръпвай. Ако й покажеш, че тя значи нещо специално за теб, мисля, че би ти дала шанс. Зависи колко е човечна.
От друга страна обаче със сигурност тя не е единственото момиче, за което си струва да се бориш. Знам, че в момента само тя ти е в главата и според теб просто не може да има друга/и. Не. Има още толкова свестни момичета, които чакат да бъдат открити. :)
П.П. Разбери, че решението не е само твое. Ако тя е категорична - уважи я.
Късмет! :)

AnzaRe
06-15-2013, 08:14
Толкова си тъп,че чак си се вдлъбнал.
Един път я зарязваш заради хорското мнение и втори път по твоя милост.Ти какво очакваш да се върне,да цъфти и връзва ли?

FuCKkK13
06-15-2013, 12:23
правил си я на парцал... като не си сигурен в чувствата си,не съсипвай и тези на човека срещу теб :? ... това ''късаме,тр ъгваме,късаме,тръгваме'' е най-гадното,което можеш да направиш.. най-голямата глупост.. по-добре стой на страна докато се изясниш със себе си отколкото така.. няма какво да ти кажа,на момичето му е писнало.. просто това да ти е урок за следващите ти връзки.. и за толкова време щом не ти е минало най-вероятно трябва да насочиш вниманието си към друго момиче

girlwithblueeyes
06-15-2013, 12:51
Сам си виновен Фък правилно кажа ти си я правил на парцал и на нищо и сега очакваш да те обича. Ми не става приятел така ако аз бях нея нямаше да те погледна повече.

lyuba991
06-16-2013, 18:24
тя ти е дала поредния шанс явно пак си сгафил :)

JuStElly
06-17-2013, 01:36
Или просто искаш да си играеш с нея, или си уникален идиот, нямаш грам мозък в главата и си изпуснал момиче, което обичаш (2 пъти) от чиста глупост. И в двата случая, момичето трябва да бяга надалеч от теб.