PDA

View Full Version : Интересна диета



lunox
06-06-2013, 19:11
Здравейте, аз съм момче на 15г. висок съм 1.60 и тежа 65 кг. Интересуваме дали би ми помогнала една диета. Тя е примерно не ям никакво сладко,не пия газирано,не ям хляб, и естествено в малки количества ям. И да включа кардио тренировка 30 мин бягане всеки ден. Дали ще има ефект до 1 месец и по-малко,според вас. :)

UniCoWN
06-06-2013, 23:47
Ще има, но ще ти е трудно чак такова ограничаване да правиш.

bababa7
06-07-2013, 05:12
Това не се нарича диета, а здравословно хранене. Правя го от 2 години и чак след първата забелязах промяната, кожата ми се изчисти и стана гладка, а мазнините под нея изчезнаха, корема ми е плосък и не ми се налага да го гълтам дето се вика...само мускул

sexa_na_kompleksa
06-07-2013, 05:18
За спорта и ограничаването на газираните напитки и захарните изделия съм съгласна. Но не съм съгласна с това да се храниш малко. Тялото ти още се развива, една строга диета в този период би ти се отразила негативно. Още повече, че ти си момче и трябва да приемаш дори по-голяма количество храна. Просто приемай здравословни храни, не преяждай и тренирай. Така ще свалиш нужните килограми по полезен и приятен начин и след това няма да ти се възвърнат.

lubovvv
06-07-2013, 09:58
Това да не ядеш хляб, кой ви го каза, че от хляба се дебелее? Нали като не ядеш хляб приемаш за негова сметка доста по-големи количества храна и все си гладен....
Аз те съветвам да ядеш хляб, но по-малко. За останалото разчитай на спорта, движението. ;)

malkasladka
06-07-2013, 16:53
Ами всяка диета би ти помогнала, но вместо всеки ден кардио, разнообрази и с друг вид тренировка..

FuckingFreak
06-08-2013, 12:05
Това да не ядеш хляб, кой ви го каза, че от хляба се дебелее? Нали като не ядеш хляб приемаш за негова сметка доста по-големи количества храна и все си гладен....
Аз те съветвам да ядеш хляб, но по-малко. За останалото разчитай на спорта, движението. ;)

Да, затова 1/2 от населението е с наднормено тегло, точно защото яде основно хляб. Ако желаеш промяна, ще промениш и хранителните си навици.

lunox
06-08-2013, 18:44
Благодаря ви много за отговорите на всички, от Понеделник започвам, дано има ефект :)