PDA

View Full Version : Дали да се пробвам?



vitali
06-06-2013, 19:51
Значи, работя като техник към интернет доставчик, та на скоро звъня на вратата да влезна във клиент и да оправя кашата и какво да стане най-хубавото момичe, което съм виждал през живота си отваря вратата... направо останах без дъх. Вторя път когато отидох там вече мислех да й искам номера, ама се замислих колко е странно и до някъде нагло, някой да ти влезне у вас и да ти иска номера или да те покани да излезнете... Лошото е, че скоро не се е обаждала за повреда, но когато отново се обади не знам какво да направя, да я питам да излезнеме или просто да си свърша работата и да изчезвам, как бихте реагирали вие на нейно място или на мое какво мислите, че трябва да направя.....

Violenza
06-06-2013, 20:03
Пробвай се, ама най-вероятно ще те отреже.

lipecek
06-06-2013, 20:05
Ами ти номера можеш да и го видиш от колегите ти. Както и адрес ЕГН и от кой град е :P + това винаги можеш да и спреш нета чрез въпросните колеги и уж да идеш да и оправиш "кашата" Абе ей ! Много си лапнал :D Иначе да пробвай се. И като идеш сложи си новите работни дрехи :P

Пробвай се батко ! Не губиш нищо не си малък :)

vitali
06-06-2013, 20:05
Пробвай се, ама най-вероятно ще те отреже.
Защо така мислиш?
^ Че ще има нова повреда там се е видяло. :D
За съжаление интернета се води на баща й на името, пък и телефона май не е неин.

Violenza
06-06-2013, 20:10
Защо така мислиш?
Питаш как бихме реагирали ние. Казвам ти, няма да ми хареса някакъв непознат в къщата ми поиска номера. По-скоро бих се уплашила.

Ivaaaaa
06-06-2013, 20:42
хах интересноо
ами не знам зависи, ако ми допадне що не :Д
ако сега стане няма никакъв шанс, защото съм хлътнала по друг, но иначе ...

psychopath
06-06-2013, 22:38
Най-много да се оплаче и да останеш отрязан и безработен...доста ънатрактив. ахаххахаха

MarkKnight
06-07-2013, 12:57
поне да беше водопроводчик та да е по-яко...ама ти техник на интернет доставчик..

Chacho
06-07-2013, 13:00
Що не я заговориш малко и без това те извинява професията. Ако потръгне разговора, предложи й да идете на кафенце, нешу. Ако те отреже - отреже.

В смисъл тука рискът е за работата ти, да не се оплаче, иначе те боли хуя.

Редакция: Всъщност, ако не й предложиш нахално, не мисля, че би се оплакала. Ако те отреже, извини се, кажи че е било непрофесионално и толкоз. От внимание няма да я заболи.

lipecek
06-07-2013, 14:38
Chacho много добре го каза :)

Shines
06-07-2013, 17:03
Подкрепям, Chacho :).

sneering
06-07-2013, 18:06
Ще има фейсбук с още 182827 подобни загорели играчи,на които им е вариант.Отделно в реалния живот ще има още толкова палячовци всеки с номера си,и в тази позиция на влюбения техник с голямото сърце и хубавото момиче,не те виждам ич...

Аз не бих пробвал никога от тази позиция.

SpiritInBlack
06-07-2013, 18:32
Много готино даже може да се получи. Повечето пичове от компаниите , които доставят Интернет , сте възпитани. Ако няма проблем , направи и - така винаги ще има повод да я посетиш. Пошегувай се за нещо , което си видял в апартамента и. Мога да прибавя към написаното горе ,че дори да видиш, че не ти се кефи много , трябва да и поискаш кординатите. Само телефон , фейсбук не ти трябва. И я покани в близките дни , преди да е загубила емоцията , която може да си породил в нея :D

HarabeishoOrGoHome
06-07-2013, 18:52
Опитай се.

LadyTerrible
06-07-2013, 18:55
Пробвай се,нямаш какво да губиш. ;-)

spopi
06-07-2013, 19:29
Опитай се да завържеш разговор ако не стане много добре не си прави труда да поискаш номера.

fenkaaa
06-07-2013, 19:53
Ако момчето е приятно и симпатично,защо не? Може пък да му провърви.

julian8787
06-07-2013, 21:02
„Дали дават или отказват, жените са всякога щастливи, че им искат“

„Изкуството да обичаме“, Публий Овидий Назон

Споделено преди две хилядолетия и актуално до днес, така че действай. Бъдеш ли добронамерен и да те отреже няма лошо. Ще й вдигнеш малко акциите, ще сториш добро. ; )

eclipse06
06-07-2013, 21:20
Пробвай се,нямаш какво да губиш. ;-)

Освен работата :D

Питаш ни за мнение? Веднага ти казвам - аз пък бих лапнала въдицата, признавам си го съвсем честно :D Хващала съм се как се замечтавам за подобен сценарий, когато дойде някой техник или когато дойдоха да ми поправят чисто новата маса, която се клатеше и имах чувството, че вечерям на Титаник.. Ооо, да не пропусна момента със симпатичния мускулест сладур, който дойде да ми измерва водомерите :D Тук съм на 100 % виновна, какви ли неща не ми минаха през главата :D

asp1r1n94
06-07-2013, 23:41
И точно в този момент мацката се чуди как да си "прецака" интернета и да не изглежда нарочно ;д

strawberry88
06-08-2013, 08:21
Питаш как бихме реагирали ние. Казвам ти, няма да ми хареса някакъв непознат в къщата ми поиска номера. По-скоро бих се уплашила.

И аз така бих реагирала. :Д