PDA

View Full Version : хубави крака до лятото



tomii333
06-06-2013, 21:05
Такаааааа в края на месеца съм на море и мисля около 20 дена да правя 30 Days Shred и ето тези упражнения за крака http://assets3.tribesports.com/system/challenges/images/000/028/597/original/20121120095939-sexy-leg-workout-challenge.jpg .... главния ми проблем е в краката,дали ако тези 20 дни + здравословно хранене да правя тези упражнения ще има разлика в обиколката на краката ?

YSMF
06-06-2013, 21:20
Хората са казали 'Лятно тяло се прави зимата". За 20 дена едва ли ще направиш кой знае какво. От 30дш не видях кой знае какъв ефект, хубава е ако досега не си правил нищо и ти трябва преход към по - сложни упражнения. Можеш да разгледаш http://www.fitnessblender.com/

FuckingFreak
06-07-2013, 06:41
^ Не че ти ѝ препоръча сайт с кой знае колко сложни упражнения, но карай... Съгласна съм с това, че съществена разлика за 20 дни едва ли ще видиш.
Аз не мога да разбера цяла година спите ли, не се ли виждате в какво състояние сте, или е важно как изглеждате само по бански? И интересно ми е защо питаш нас. Повечето пазим режими целогодишно и тренираме целогодишно, не се сещаме 2 седмици, преди да отидем на море. Пробваш и виждаш дали действа - ако даде резултат, супер, ако не даде - поне си вземи поука.

Shines
06-07-2013, 08:32
FuckingFreak, напълно съм съгласен с нейното мнение. Несъмнено при стриктно и правилно трениране и хранене ще стресираш тялото, и ще свалиш някое друго кило, но не очаквай чудеса ;).

pepa97
06-07-2013, 13:53
Такаааааа в края на месеца съм на море и мисля около 20 дена да правя 30 Days Shred и ето тези упражнения за крака http://assets3.tribesports.com/system/challenges/images/000/028/597/original/20121120095939-sexy-leg-workout-challenge.jpg .... главния ми проблем е в краката,дали ако тези 20 дни + здравословно хранене да правя тези упражнения ще има разлика в обиколката на краката ?

Сутринта прави упражнения ,спи повече ,пий повече вода ,ходи на фитнес , яж здравословно , тичай , скачай на въже , прави коремни преси , не яж мазно , вместо да си на компа се разхождай повече - ще имаш ефект ако си стриктна и всеки ден правиш това :) Бъди позитивна и целеостремена и успехът ти е в кърпа вързан ! Успех от мен !!!! :) :) :)

tonssy
06-08-2013, 06:05
"Хубави крака до ЛЯТОТО" ? Че то вече си е почти лято, юни месец е.
За 20 дена, минимална разлика ще видиш. Но, ако нямаш много за сваляне, поне ще се стегнеш. Храни се здравословно, по 4-5 пъти на ден. Сега им е времето на салатите и плодовете :) Но не изключвай от менюто си бобови и млечни продукти, месо.. Яж такова количество, че да се заситиш, но в никакъв случай да не се чувстваш преяла. Спираш газирано, сладко, пържено.

kalpazanka
06-08-2013, 08:30
Съгласна съм, че 30ДШ e като увод към по-сериозни упражнения. Направи първо ниво и после заминавай да тичаш. Не ти трябват карти за фитнес, а само маратонки и екип. Евентуално и компания.

dresscode17
06-20-2013, 14:45
http://www.youtube.com/watch?v=PWEdJRRndkQ тази тренировка е много добра. Има един сайт с упражнения blogilates - там също има много добри упражнения и не само за крака. Препоръчвам ти и скачане на въже+здравословно хранене и до 3 седмици трябва да има резултат ;)

kitty02
06-20-2013, 14:56
Хехехех, то вече си е лятоо :)
Иначе, приятно море.

therichbitch
06-20-2013, 23:18
Аз не мога да разбера цяла година спите ли, не се ли виждате в какво състояние сте, или е важно как изглеждате само по бански? И интересно ми е защо питаш нас. Повечето пазим режими целогодишно и тренираме целогодишно, не се сещаме 2 седмици, преди да отидем на море..

да, супер е да пазиш диети нон -стоп на 15 години.

FuckingFreak
06-21-2013, 06:21
За какви диети става въпрос? Нещо лошо ли видя в това да се избягва яденето на храни, богати на рафинирани въглехидрати и хидрогенирани мазнини (с други думи на всички познатите "сладко,тестено и пържено")? Ако има, запознай ме, както и не само мен, защото ми е любопитно :)

Deadlock
06-21-2013, 08:46
^ в това няма лошо, но аз лично съм ти чела по-филмирани мнения, та затова разбирам на therichbitch реакцията

therichbitch
06-21-2013, 14:41
^what she said
Така че нуждата да се обяснявам се изпари.

Не ви казвам да се тъпчете с МкДОналдс, но разберете, че здравето не е величина, която е толкова директно зависима от това, което ядеш. Има хора, които живеят 'здравословно' и умират на по 50 години.
А да започнеш на 15 да си следиш всяка хапка е меко казано трагично.

dark_girl
06-21-2013, 14:51
С упражненията все ще има ефект,но някъде 1 месец по-късно.Но важното е,че все пак ще има някаква разлика.
Кляканията също помагат,ето едно календарче:
http://shrinkingjeans.net/files/2013/04/squat-challenge-011.png .
/За май е,но няма значение/.
Хапвай повечко салати и т.н.,сега е топло и лятото е сезонът на много и различни плодове и зеленчуци.Пий и много вода.И без това лятото трябва да се пият много течности.Както каза therichbitch - не си брой всяка хапка.Просто гледай да ядеш по-полезни неща,не всеки ден да се тъпчеш с баници,вафли и всякакви такива храни.
И другият път започни от по-рано,ако не ти се занимава с упражнения през цялата година.;) :)

someonecrazy
06-22-2013, 14:23
Аз пък напълно подкрепям мнението на FuckingFreak , защото не можеш да очакваш перфектно тяло , ако не се трудиш постоянно . Все пак хората са казали "Ти си това , което ядеш" така , че сами преценете ;)

Deadlock
06-22-2013, 15:24
има различни представи за перфектно тяло.

FuckingFreak
06-22-2013, 18:18
Аз ли имам различна представа, че не схванах?
Да, не се кефя на тела със целулит, нито с мазни кореми и клечави крака. Ако вие се примирявате с такива недостатъци, то за мен това е много далеч от перфектно. Малко са тия дето нагъват на корем и наистина могат да се похвалят с идеални тела. Но пък всеки си избира за него.
Не видях и някъде да съм споменала здравето, не знам защо го засягате като тема въобще...

therichbitch
06-22-2013, 18:37
А, ти ги ядеш не от здравословна гледна точка, само за хубаво тяло. Не сме се разбрали.

koshtramba
06-22-2013, 18:55
Е те това са ми любимите теми!

Deadlock
06-22-2013, 19:17
e, да, за какво да го засягаме здравето. Оо

ти недей, ок. аз нямам нищо против да си имаш твоите представи, но е хубаво в тема като тази да са представени и други, по-либерални (бих ги нарекла).

Stellichka
06-29-2013, 16:33
Аз препоръчвам пилатес , кратък, но има ефект ! Намери си има мн различни .Виж в ефикасно отслабване ! Там има !