PDA

View Full Version : Едното или другото



eclipse06
06-07-2013, 11:39
В чисто сексуален аспект - намира ли ли сте "перфектния" за вас партньор, с когото да си пасвате в леглото, да ви привлича, задоволява, дори да сте изградили емоционална връзка, ако не - как си го представяте? Ако сте го намерили - още ли е с вас и възможно ли е партньорът да ви удовлетворява напълно и в сексуален и в любовен план?

Аз лично съм размишлявала по този въпрос, тъй като съм имала партньор, с когото сексът е бил божествен, но сега отношенията ни са минало. Някак си не можахме да направим синхрон между секс и любов и в последствие всичко отиде по дяволите. С настоящия ми приятел сме в прекрасни отношения, разбираме се идеално и сексът не е лош, пак е динамичен, но не е толкова страстен и наситен с чувства. И въпросите ми се пораждат от съмнението дали изобщо е възможно да намериш човек, който да покрива и двата параграфа (според индивидуалните разбирания), без да се налага да си казваш "е нали е готин човек, какво като не е като другия в спалнята" или "супер е в леглото, ще преживея това, че не се разбираме толкова добре".. Чакам и вашето мнение :)

Mitizaro
06-07-2013, 15:06
Ааа... епа химията.. даа..
Имах едно момиче, с което съм правил най-якия секс през живота ми. Не се виждаме вече, но честно казано, не винаги мацка, с която ти е много приятно да се гушкаш и прочее ще съумее да те докара до най-дивите ти изживени фантазий (мъж съм, затова гледната точка е такава в поста ми, да отбележа).

Не мисля, че "върховният секс" дори и при най-големите "бройкаджий" се случва толкова често...
Повечето жени са красиви и по-неопитни от котка с прежда. Знаят само как да си играят/подръпват от нея - не как да я използват найстина добре. В тоя контекст брат ми не случайно налита само на възрастни. Имена няма да споменавам!! :D

Предполагам, че мечтаната жена за мен е красива в класическия смисъл, без много овъртулки, гореща в метълския/хардкор смисъл, обича да прави секс и да се ебе навсякъде - буквално (публичните места ги обожавам), но е много любвообилна и същевременно пич - знае да се организира и има важни неща в живота, който гони с хъс и борбен дух. Ако има и големи цици, стегнати стабилни мускули (т.е. сочна но стегната) и бразилски гъз - напрао ше я любя по 3-4 пъти на ден средно. Такова момиче не е за изпускане!! ;)
А и да готви яко. Ма мноо яко.

LadyTerrible
06-07-2013, 20:17
Ааа... епа химията.. даа..

Това е,не може без,или поне не се получава добре.
Перфектен партньор мисля,че съм имала.И двамата не бяхме кой знае колко опитни,но след това започнах да сравнявам партньорите си с него.Не е,защото е невероятен в леглото,а точно заради онова чувство,като напрежение между нас,искрите,желанието,кога о погледите ни се срещнат,изобщо усеща се като магнит,който дърпа.Връзката ни беше адски проблемна,но секса си беше невероятен и не мисля,че някога ще забравя това чувство.

eclipse06
06-07-2013, 21:09
Предполагам, че мечтаната жена за мен е красива в класическия смисъл, без много овъртулки, гореща в метълския/хардкор смисъл, обича да прави секс и да се ебе навсякъде - буквално, но е много любвообилна и същевременно пич - знае да се организира и има важни неща в живота, който гони с хъс и борбен дух. Ако има и големи цици, стегнати стабилни мускули (т.е. сочна но стегната) и бразилски гъз - напрао ше я любя по 3-4 пъти на ден средно. Такова момиче не е за изпускане!! ;)
А и да готви яко. Ма мноо яко.

Иначе не си претенциозен :D

Mitizaro
06-07-2013, 22:50
Епхааа... тя химията сложна наука, нали знаеш?
А най-ми е кеф, че като ме цитира девойчето... баш със селските причастия там, сеш'се... муахахах!

:)

Ей, еклипса... ела в бургас бе чадо

lipecek
06-08-2013, 07:02
Според мен няма как да стане 2 в 1.

eclipse06
06-08-2013, 10:53
Ей, еклипса... ела в бургас бе чадо

Трудно ще ме навиеш да дойда на морето :D Като се има предвид, че съм като малко дете помириша ли пясък и вода.. Детска радост, шарени бонбонки ^^

FuCKkK13
06-08-2013, 11:24
защо да не е възможно ? а и ако страната на секса е добре,но не много добре винаги може да стане много,стига да искате,стига да показвате на другия какво ви харесва... повечко време,опознаване и т.н. и е напълно възможно секса да ви стане много добър и в същото време и отношенията ви да са много добри

sneering
06-08-2013, 11:43
Приятелството е основата на трайните хубави отношения,който създават чувства, по този път идва и взаимното опознаване и като вмъкнем че секса е един вид отношение,може да се постигне някаква съвкупност.
Само че,по тази пътека се минава с човек можещ да вижда и усеща всичко това,а не с всички,особено в тая дебилна среда.

Mitizaro
06-08-2013, 12:53
Трудно ще ме навиеш да дойда на морето :D Като се има предвид, че съм като малко дете помириша ли пясък и вода.. Детска радост, шарени бонбонки ^^

Еляя коте.. щи дам лукче и една кофа с песък!! ;P

marilyn
06-08-2013, 14:58
В чисто сексуален аспект - намира ли ли сте "перфектния" за вас партньор, с когото да си пасвате в леглото, да ви привлича, задоволява, дори да сте изградили емоционална връзка? - Намирала съм го даже два пъти. Преди време с един човек, с който си имахме огромни чувства, с който беше много безграничен и красив секса. Със сегашния ми приятел, още повече всичко е на 6. Имаме страхотна връзка, а в секса си се напаснахме и сега е много прекрасно. Задоволява ме и нямам потребност от други мъже, не само защото го обичам, уважавам и не бих му изневерила, но и защото ме задоволява и друг не ми е необходим.


Ако сте го намерили - още ли е с вас и възможно ли е партньорът да ви удовлетворява напълно и в сексуален и в любовен план? Може. Винаги съм вярвала, че може. Човек намира това, което търси. Аз преди търсех основно само секс, без никаква емоционална връзка, защото имах такива потребности. Сега е различно и да, напълно е възможно да правите с някой божествен секс, да се сцепвате, да се искате постоянно и в същия момент да се обичате ужасно много.



Според мен компромиси не трябва да се правят. Смисъл да си казвам... "ех, искам сериозна връзка, много ме кефи как си комуникираме с това момче, нооо толкова не го бива в секса, ама какво да се прави." Или: "много прекрасен секс, ама толкова тъпо парче е тоя.." не.. това не може да стои като въпрос.. едва ли не да се чудя дали да съм с някого, защото нещо сериозно куца. Такива връзки са изтощителни и безперспективни.

baby_baby
07-06-2013, 13:34
Ами аз със сегашното ми гадже си правиме най-страхотния секс

r0073x
07-06-2013, 14:42
Да, имаше 1 такова момиче, което допуснах най-близко до себе си и ми беше супер с нея във всички отношения. Ама хората се променят... :)

AlokiNn
07-06-2013, 14:47
Да има такова момиче. Приятелката ми.. Освен, че в секса и любовтта си пасваме идеално във всичко. Тя не е от тези "лигли", които съм бил преди. Мъжко момиче :) Сега започваме и бизнес проект заедно, което ще ни обвърже още повече <3 :)