PDA

View Full Version : Моля за съвет!



red_hot_girl
06-07-2013, 15:08
Здравейте, имам един проблем и много бих искала да ми помогнете! Ето какъв е той:
Наскоро започнах да си падам по едно момче от моя клас. Истината е, че сме приятели още от първи клас. Винаги съм го приемала само като приятел и незнайно защо след толкова време започнах да го харесвам. Той е много мил, забавен е, хубав е... Вече от около две седмици се каня да му призная чувствата си, но все нещо ме спираше! Имам чувството, че ме възприема само като приятелка и нищо повече. Страх ме е, че ще ме отхвърли, ако му кажа какво изпитвам към него! Това е главната причина, поради която не съм му споделила все още.
Моля ви, помогнете ми! Наистина харесвам това момче!

LadyTerrible
06-07-2013, 19:12
На колко сте?
Кажи нещо повече-как се държи с теб например? Близки приятели ли сте?

bringitonx
06-08-2013, 12:48
Като бях по малко,доста често имах този проблем.Напоследък всички започнаха да си падат по най-добрите си приятели.
Може би го харесваш заради това,че се познавате от много време и знаеш всичко за него.
Но по-добре не му казвай какво чувстваш,защото все някога ще се отървеш от тези чувства и всичко ще приключи лошо, защото вече няма да бъдете най-добри приятели,а просто познати.И той вече няма да те чувства както преди.
Случвало ми се е.Знам го от личен опит.
Ще стане по-студен към теб и ще провалиш цялото ви приятелство.Нещо което си градила с години.
Надявам се да се оправиш,колкото и трудно да е.

red_hot_girl
06-08-2013, 15:16
На 14 сме и двамата и сме доста близки приятели. Досега не ми е показвал признак, че ме харесва.

Gret1ty
06-08-2013, 16:25
Какво ще изгубиш ако му кажеш? Остават ни няколко дни после отиваме в други училища и няма да се виждате.. Казах ти и още преди 2 седмици.. кажи му, защото после може да съжаляваш!