PDA

View Full Version : Почистване на лицето



TheBlackPanther
06-07-2013, 15:35
Здравейте :) препоръчайте нещо за почистване на лицето което действа. Тотално разочарована съм от всички глупости на гарниер...искам нещо което най-сетне да ми пооправи лицето дори да не е изцяло. По цялото лице имам всякакви малки пъпчици и не толкова малки :D Така де от кои продукти сте доволни? Било то маски, кремове за почистване, тоници...мерси :)

MaLkaTa_LaDy
06-07-2013, 15:46
Иди на дерматолог и той ще ти каже за твоята кожа кое е най-подходящо.

malkasladka
06-07-2013, 16:38
На втора страница в раздела има една моя темичка з апочистван ена лицето при козметик, но повече е писано как си почистваме лицата в домашни условия, погледни, може да ти помогне, но иначе да, най-добре при кожен лекар, не експериментирай скожата си! :)))

Поздрави,
Елена

sexa_na_kompleksa
06-08-2013, 06:29
Най-доволна съм от посещенията при козметик, особено ако ги правя редовно. ;д

Izabela97
06-08-2013, 06:56
Като за начало аз си измивам лицето с топла вода и сапун, след това почиствам и със спирт за лице, после се мажа с крем Кларина - изчиства ми пъпките :) За сега съм доволна :)

Your.Passion
06-08-2013, 06:59
Измивам си лицето със сапун и вода,след това почиствам с тоника си на Avon и след това мажа с крем Здраве.За 1-2 дена ми изчезват пъпките. :)

slynchoo
06-08-2013, 07:22
Тоя сапун не ви ли изсушава много кожата?
Аз иначе позлвам това на Нивеа: http://static1.framar.bg/product/nivea-cleansing-cream-wash.jpg
Много съм доволна,по принцип преди 3 месеца кожата ми беше мазна,сега от времето ли не знам какво,е суха.Доволна съм много от това на нивеа,хидратира ми кожата.След това ползвам розова вода и накрая слагам един крем на Гарниер,който е за всички типове кожи.Като имам пъпка й слагам крем Здраве,помага ми.

slunchoo193
06-08-2013, 07:37
Аз лично използвам главно гела на Авен и като цяло продукти на тази марка и съм много доволна. http://rusallina-dream.blogspot.com/ виж блога ми там пиша какво използвам аз. Все още не съм споменала гела на Авен но имам други предложения :)

TheBlackPanther
06-08-2013, 08:42
Мерси много :) а slynchoo да попитам каква цена е този крем?

FuCKkK13
06-08-2013, 09:04
ъм най- добре дерматолог...
иначе аз не си правя на лицето кой знае какво : измиване със сода,крем здраве,кокосово масло ...
по някога маски с хума


п.с. забравих... + понякога почистване на черни точки и едно лосионче на здраве

Your.Passion
06-08-2013, 09:15
Тоя сапун не ви ли изсушава много кожата?


Да,но кожата на носа ми е мазна и затова . :/ Много бързо ми се омазнява кожата.
Да пробвам ли този на Нивеа ,който си показала?

slynchoo
06-08-2013, 11:26
Нее,щом ти се омазнява не ти го препоръчвам.Както казах,моята преди 3 месеца беше наистина мазна и сега някаква драстична промяна..като ми беше мазна позлвах ето това : http://lifeactually.fr/wp-content/uploads/2012/08/P1070812.jpg .Мнгоо ми помогна!Цената му е някъде 10-12лв.
А това на Нивеа е някъде около 6 лв,от тая серия има и за мазна кожа..ползвала съм пяната,бях доволна,ама това на Гарниер върши много повече работа.

lqlq89
06-08-2013, 11:30
Най-доволна съм от посещенията при козметик, особено ако ги правя редовно. ;д

++++1
Напълно съгласна съм! Нека да ти видят кожата, да ти я почистят. Ще ти кажат на колко време да ходиш. Ще ти кажат какво да използваш, как и кога. Отиди при специалист. Не прави грешката да се мажеш, което прочетеш по форумите, както аз правех преди. При всеки един човек има различен ефект от даден продукт. На някой тук нещо му влияе добре и е доволен. Но това не значи, че при теб ще е същият резултат. Затова отиди при специалист, за да ти каже каква ти е кожата и кое е добре за нея.
Казвам го от личен опит. Човек пробвал всичко, както казах вече от форуми, сайтове. Луди пари съм давала, за кремове и подобни, които не ми понасят.