PDA

View Full Version : Кичури на момче?



elCapitan
06-07-2013, 16:13
Когато всеки чуе момче на кичури си представя мангалите с грозните им кичури, които бяха модерни преди време или селските тарикати, които си шареха косата по този начин :lol:
Въпросът ми е какво смятате за момчетата с кичури, тези, които са направени както трябва. Интересно ми е предимно женското мнение. Тоест, какво мислите за нещо такова...
http://prikachi.com/images/909/6195909E.jpg

malkasladka
06-07-2013, 16:48
Не, не и НЕ! Извинявам се, това е лично мое мнение, но видя ли момче с кичури, колкото и да е симпатично просто впечатлението ми за него се обръща на секундата! Не мога да възприема момчета с кичури каквото и да става!
Пак казвам, мое мнение, не желая да засегна никого с коментара си!

SomeRandomNerd
06-07-2013, 18:18
Не, не и НЕ! Извинявам се, това е лично мое мнение, но видя ли момче с кичури, колкото и да е симпатично просто впечатлението ми за него се обръща на секундата! Не мога да възприема момчета с кичури каквото и да става!
Пак казвам, мое мнение, не желая да засегна никого с коментара си!
+1

Your.Passion
06-07-2013, 19:17
бляхххх.
определено не ми харесва.

pepa97
06-07-2013, 19:31
Момче с кичури = мангал и половина....
Не стига ,че и момичетата се превзеха с тези степчета ,ми сега и ти ..това си е лично мое мнение.. полудяхте по тези степчета по 20 ст . това са химикали ,които увреждат косата ви .. а вие така се правите на "модерни " ... пфф нямам думи.. прави каквото искаш ,но ще изглеждаш ужасно ,пък и плюс това си МОМЧЕ !!! Поне по това ,което пишеш ,нз какво момче си ,ама едва ли някой от твоя пол ще поиска да си прави косата на кичури.. не познавам такива..
Та последно казвам това си е мое мнение!!!!

pepa97
06-07-2013, 19:32
Не, не и НЕ! Извинявам се, това е лично мое мнение, но видя ли момче с кичури, колкото и да е симпатично просто впечатлението ми за него се обръща на секундата! Не мога да възприема момчета с кичури каквото и да става!
Пак казвам, мое мнение, не желая да засегна никого с коментара си!


+

supersonic0
06-07-2013, 20:23
Доста ограничени мнения са дадени в тази тема... Имам чувството, че мненията, които прочетох са написани по Живково време :D

pepa97
06-07-2013, 20:28
Доста ограничени мнения са дадени в тази тема... Имам чувството, че мненията, които прочетох са написани по Живково време :D

:D Не не са ограничени - това е истината. . . Момче с кичури ?!?!?! ПХАХАХАХХАХАХАХАХА

IWannaBeSedated
06-07-2013, 20:45
Не ми допада.

tori
06-07-2013, 20:55
По принцип точно русите кичури винаги са ми биели на неизмита коса и не ги харесвам.

Зайче..
06-07-2013, 21:31
По принцип точно русите кичури винаги са ми биели на неизмита коса и не ги харесвам.

знаех си, че не само аз правя такава асоциация 8-)

по темата съм напълно съгласна с malkasladka

BloodyDreamer
06-07-2013, 21:34
Вие пък, както сте хукнали да ахкате и въхкате как щял да си увреди косата, ще го изядете с парцалките. Човекът ви пита какво мислите, вие скачате десет боя.
Та към автора - кичури на къса коса са мангалски. Особено светли кичури на тъмна коса. На прекалено дълга коса пък стои гейско. Много зависи и от стила. На мен лично това - http://download.minitokyo.net/Gazette.250651.jpg - много ми харесва, но за да имаш такива кичури, трябва нацяло да се барнеш в стил visual kei. Много ми харесва как стои примерно един голям тъмночервен кичур на черна/тъмнокафява коса. Или рус/много светлокафяв кичур на светлокафява коса (като на снимката). Но на сравнително малко хора идглежда добре. Това е нещо като пиърсинг на устната - only a few people can pull it off.

leadyflame
06-07-2013, 21:37
Ехх, като си представя кка преди всеки втори се носеше с кичури и ме избива на смях... та да, не одобрявам аз.

malkasladka
06-07-2013, 21:44
Аз тук виждам само един ограничен, който не умее да уважава чуждото мнение и си мисли, че всички трябва да мислят като него! Е, от това по-ограничено нЕма на къде повече!

MaLkaTa_LaDy
06-08-2013, 05:47
Честно казано и самите кичури не ми допадат, но най-вече самата идея момчето да е толкова суетен. Има някои неща, които за мен ще си останат винаги "женски" и това е обезкосмяването на крака и ръце, боядисването...
П.п. Същата гадория е като видя мъже на възраст, на които очевидно вече е започнала доста да им посивява косата, да са се боядисали. Толкова ми е отвратително...

sexa_na_kompleksa
06-08-2013, 06:20
Хора, в 21 век сме, спрете с думите от рода на "мангал"...

Боядисани кичури не ми допадат, както на мъже, така и на жени. Ако ти смяташ, че така ще си по-хубав, направи го, няма смисъл да се съобразяваш с непознати от форум.

Glamour92
06-08-2013, 06:54
meh...
не го намирам за красиво
контрастен кичур би ми харесал само на дълга коса ,като условието е да е единичен ,ако е плътен или няколко "скрити" в по долните пластове на косата ,така че да се получи ефект "целуната от слънцето"
*да,целуната,не целунат ...