PDA

View Full Version : Несподелена любов



Bank$
06-07-2013, 18:34
Здравейте, на 17 съм по принцип ако има някакво значение.
Та ето я моята история лудо съм влюбен в Зайчето от форума пробвах да се свържа с нея по телепатия, но не ми отговаря (сигурно е надута) интересно ми е как да я заговоря по принцип по-голямата част от годината я прекарвам сравнително близо до нея на 5 км.

Та сега и малко за мен...
По принцип не съм много грозен, май... смисъл не е като някой ме види да се стряска по-скоро се чува едно кратко (ааааа) хахах шегувам се.
Сега сериозно не съм много грозен но за сметка на това съм сравнително комплексиран причината е преди няколко години харесвах едно момиче което нямаше с какво да я впечатля и понеже тогава си мислех че жените харесват парите и почнах да парадирам с тях естествено не ми се получи и тя се хвана с някакъв беден селянин който таман имигрира в София и от това като чели ме комплексира още повече и малко станах аутсайдер в училище почнах да го раздавам малко по-бизнес докато колегите по чин ходеха на дискотека и се биеха аз правих анализ на борсите, докато "сваляха" момичета аз мислех какъв бизнес да почна след като навърша 18. Ттт малко кофти ми се разви детството. 50 cent каза да не преследвам момичетата а парите и че те идват с тях ма нещо май не е така.


П.П Нямам, си никаква идея що пиша в тийн форум за първи път ми е даже да пиша в български форум.
П.П 2 Извинявам се ако някъде съм пропуснал запетайка ама така и не се научих дека се слагат.

fenkaaa
06-07-2013, 19:56
Опитваш се да свалиш момиче с пари.. да,добре,но ти самия как ще се чувстваш,след като знаеш,че не вижда самия теб,а парите ти?

Positive_SouL
06-07-2013, 19:59
Опитваш се да свалиш момиче с пари.. да,добре,но ти самия как ще се чувстваш,след като знаеш,че не вижда самия теб,а парите ти?

Я, колко точно и ясно -о.О-

Bank$
06-07-2013, 20:21
Ами, по принцип нямам проблеми с това. Смисъл разбирането ми за парите е нещо като разбирането ми за хората който киснат по цял ден в фитнеса и врата им се върти на 30 градуса най-много. Едни имат пари други имат мускули все едно да ме питаш опитваш се да впечатлиш някоя с мускули или пък с знания по география. И между другото вече се опитвам да контролирам комплексите си и вече не парадирам с парите си, тъй че май има еволюция.
Поздрави !

Dagichka
06-08-2013, 08:19
Та ето я моята история лудо съм влюбен в Зайчето от форума пробвах да се свържа с нея по телепатия, но не ми отговаря (сигурно е надута)
ахахахахах това ме уби баси :Д:Д:Д

Bank$
06-08-2013, 09:42
ахахахахах това ме уби баси :Д:Д:Д


Ама напълно сериозно си е ама нещо никой не го взима на сериозно хахаха

Shines
06-08-2013, 09:44
Авторът е покъртителен :D.

Bank$
06-08-2013, 09:52
Мислех да и пиша на ЛС ама си мисля че много старомодно пробвах да я открия в ФБ ама като напиша зайче и ми излизат някакви малоумни групи. Кажете кво да правя ?

П.П Най- накрая да почнем по темата !

girlwithblueeyes
06-08-2013, 09:55
Зайче говори с човека че ще умре от любовна мъка :lol:

Bank$
06-08-2013, 10:01
Аз, ако чакам тя да ме заговори оня дето сваля момичета в Метро и се вживява на Hitch ше земе да ми я отмъкне.

Зайче..
06-08-2013, 10:30
дано да си трол :lol:

и btw не искам да ти разбивам сърчицето, ама аз съм обвързана :lol:
и защо по дяволите да съм надута? о.О ахаха

едит: и авторе, как очакваш да ме намериш в фб като пишеш ЗАЙЧЕ? Нали знаеш, че истинското ми име не е зайче :D

Bank$
06-08-2013, 10:52
дано да си трол :lol:

и btw не искам да ти разбивам сърчицето, ама аз съм обвързана :lol:
и защо по дяволите да съм надута? о.О ахаха

едит: и авторе, как очакваш да ме намериш в фб като пишеш ЗАЙЧЕ? Нали знаеш, че истинското ми име не е зайче :D

Чакай че съм много развълнуван хахах
Първо това с обвързването не ме притеснява ама никак ше го разкараме тоз твоя нема се притесняваш
А си надута щото не ми отговаряш на телепатичните ми съобщения (въй кво изречение сътворих)
А що се отнася до ФБ не е като да не съм пробвал и Ивана и още 1000 други вероятности.

Зайче..
06-08-2013, 11:00
Първо това с обвързването не ме притеснява ама никак ше го разкараме тоз твоя нема се притесняваш

А що се отнася до ФБ не е като да не съм пробвал и Ивана и още 1000 други вероятности.

Тва с обвързването пък точно най-много трябва да те притеснява :lol:
И се казвам Ива

Bank$
06-08-2013, 11:05
Тва с обвързването пък точно най-много трябва да те притеснява :lol:
И се казвам Ива

Напротив продължава да не ме защото за 5 000 лв вашия приятел няма да има спомен за вас така ша ви зареже ма адии.

Видяхте ли че бях близо до името Ви това е знак от Алах, Исус и Спагетеното чудовище виждате ли цялата вселена е на наша страна.
П.П Може ли на (ти) щото все пак толкова пъти сте ми била в мислите...

Зайче..
06-08-2013, 11:11
кО речИ?
и си мислиш, че ако моя приятел ми бие ей сега шута ти някак си магически ще имаш шанса да се запознаеш с мен? ахахахах
наистина - дано си трол, дано

Bank$
06-08-2013, 11:18
кО речИ?
и си мислиш, че ако моя приятел ми бие ей сега шута ти някак си магически ще имаш шанса да се запознаеш с мен? ахахахах
наистина - дано си трол, дано

Ауууу усещам някаква доза раздразнение, май ще ми трябва колегата Hitch а.к.а SpiritInBlack.

Иначе естествено че ще имам шанс да се запознаем даже вече почти се запознахме :)

sneering
06-08-2013, 12:12
Масово всички с малко пари искат да парадират че имат много,а ти с определени имаш проблем че ти личи.Говори се и за момиче,което бяга от парите ...
Тва ако не е фейк тема,аз съм доналд тръмп

Bank$
06-08-2013, 12:17
Масово всички с малко пари искат да парадират че имат много,а ти с определени имаш проблем че ти личи.Говори се и за момиче,което бяга от парите ...
Тва ако не е фейк тема,аз съм доналд тръмп

Ами, прав си по принцип за част че всички претендират с пари темата не е много фейк само леко частта с Зайчето е фейк ама тя си ме обича

Зайче..
06-08-2013, 17:13
Зайчето е фейк ама тя си ме обича

ох, радвам се ^^^^^^ че иначе трябва да си бахти олигофрена, за да говориш така на момиче, което и да е то
но щом темата е фейк, се радвам :D

Fisherman
06-08-2013, 17:23
За тая Ива ли говориш колега в темата за негрите

Bank$
06-08-2013, 18:08
За тая Ива ли говориш колега в темата за негрите
looser0

Ааа оня палячо дето вика ,че било за 1 ви път щото съм бил снимал , я я питайте иви миналата година колко пъти ми прави тва ( даже под вода )

................................
Ама малко съм объркал имената тази е Иви което си мисля че е съкратено от Ива а оная с негрите и тя е Ива това имах предвид

Bank$
06-08-2013, 18:12
ох, радвам се ^^^^^^ че иначе трябва да си бахти олигофрена, за да говориш така на момиче, което и да е то
но щом темата е фейк, се радвам :D

А как се говори с момиче Ивче между другото сериозно питам че май нещо съм сбъркан в някой аспекти.

П.П Вече съм лудо влюбен в CupcakeKitty

pepa97
06-08-2013, 21:27
ХАХАХАХАХХАХАХА АВТОРЪТ ИЛИ Е ТРОЛ ИЛИ Е ТЪП КАТО ГАЛОША НА БАБА МИ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bank$
06-08-2013, 21:28
ХАХАХАХАХХАХАХА АВТОРЪТ ИЛИ Е ТРОЛ ИЛИ Е ТЪП КАТО ГАЛОША НА БАБА МИ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
В такъв случай по добре да съм трол ! хахаххаха

GermanGirl
06-23-2013, 17:39
Леле какъв скандал се разви! Давайте пуканките и колата, че стана като кеч...
Абе хора, като ви гледам профилите момчето е от София, а момичето - от Несебър. Ако това е вярно - късмет с "връзката" от 500 км....... :D:D:D:D:D:D:D

BlueFace
06-23-2013, 23:50
Едно време троловете бяха по-забавни....

lyuba991
06-24-2013, 09:11
А как се говори с момиче Ивче между другото сериозно питам че май нещо съм сбъркан в някой аспекти.

П.П Вече съм лудо влюбен в CupcakeKitty
Много бързо ги сменяш хаххх :D