PDA

View Full Version : Какво се случва?



lamia
06-07-2013, 19:19
Значи, с бившия ми приятел сме разделени от година. Досега аз имах някакви надежди и чувства. Обаче той си намери нова приятелка. Аз от една страна се радвам за него,за тях. Като ги видя не ревнувам,радвам им се, не чувствам нищо към него. Но от друга страна ми е гадно за мен.Мислех,че започвам да го преодолявам, но това, че ми е гадно ме разколебава. Моля ви кажете ми какво се случва.

LadyTerrible
06-07-2013, 19:25
Аз от една страна се радвам за него,за тях. Като ги видя не ревнувам,радвам им се, не чувствам нищо към него.
Първо,ако не чувстваше нищо към него,нямаше да ти е гадно и нямаше да пишеш тук.

.Мислех,че започвам да го преодолявам
Второ,не си го преодоляла.
Имала си надежди и всичко ти се е сринало.Кофти е,обаче ще трябва да се отърсиш и да продължиш напред,както е направил той.Направи нещо за себе си,запознай се с нови хора,разкарай всичко,което те кара да си мислиш за него,направо DELETE.Tака ще ти бъде много по-лесно да се справиш със ситуацията.Недей да се отчайваш,няма да умреш сама :D Горе главата и успех.

hakerche33
06-08-2013, 08:42
Ако искаш да го забравиш трябва да направиш така че да не го виждаш често. Друго нещо което можеш да направиш е да се загледаш в някое друго момче и да насочиш вниманието си към него. :)

bringitonx
06-08-2013, 12:40
Първо,ако не чувстваше нищо към него,нямаше да ти е гадно и нямаше да пишеш тук.

Второ,не си го преодоляла.
Имала си надежди и всичко ти се е сринало.Кофти е,обаче ще трябва да се отърсиш и да продължиш напред,както е направил той.Направи нещо за себе си,запознай се с нови хора,разкарай всичко,което те кара да си мислиш за него,направо DELETE.Tака ще ти бъде много по-лесно да се справиш със ситуацията.Недей да се отчайваш,няма да умреш сама :D Горе главата и успех.

Напълно съм съгласна с LadyTerriblе.
Не си го преодоляла щом пишеш тук и търсиш съвет от нас.
Според мен просто трябва да опиташ да спреш да мислиш за него и да приемеш това че той е продължил напред.
Запознай се с друго момче което ти допада и се опитай да го спечелиш.Както казва hakerche33 насочи вниманието си напълно към него и въобще не мисли за въпросното момче.Щом той те е забравил сега е твой ред все пак няма цял живот да се надяваш на човек който вече няма нищо към теб и си живее живота.Като се замислиш има логика в това което казвам колкото и объркано да е.Все пак се сети че щом сте се разделили значи е имало основание.
Успех. :)

HarabeishoOrGoHome
06-08-2013, 12:53
За да решиш проблема си, изправи се срещу него и да не ти пука, колкото и трудно да ти звучи. :)

lamia
06-09-2013, 16:13
Мерси за подкрепата. Ще опитам да съм силна и да се радвам на живота, каквото и да става.

nationalAdvisor
06-09-2013, 16:23
Случва ти се това, че нямаш момче/мъж до себе си ( а, ако имаш, не го харесваш достатачно ). Това е целият проблем, самонавиваш се. Затова и много момичета/жени използват схемата да оставят сегашното си гадже, когато намерят сигурно ново попълнение, което е по-добре от сегашното, а не веднага след като чувствата отслабнат.

fenastz
06-09-2013, 18:39
Бъди силна, гъза ми - еби се с всичко живо покрай теб и ще ти мине доста бързо

lamia
06-11-2013, 10:17
Бъди силна, гъза ми - еби се с всичко живо покрай теб и ще ти мине доста бързо
М нее, не бих го направила. Мисля, че и без да се еба ще се справя. :D

sneering
06-11-2013, 11:47
Това че се радваш на други,който са щастливи от позицията на изоставена е супер радващ факт!
Явно умееш да се радваш на хората от всякаква позиция,но мисли за себе си първо,щото хората са боклуци.

lamia
06-11-2013, 16:40
Те сега ме изкарват егоистка, а какво остава ако наистина започна да мисля за себе си...