PDA

View Full Version : Кога едно момче става мъж и кога едно момиче - жена?



hakerche33
06-08-2013, 08:27
Темата не е точно за биологичното израстване на организма и промените, които се случват с него, а е за това според вас кога едно момче става мъж и кога едно момиче - жена. Бих желала отговорът да е напълно личен и честен. Допълнителни въпроси към този биха били за условията при които ставаш мъж или жена; при всички ли е еднакво; години между които става или би трябвало да стане; зависи ли изобщо от възрастта или от нещо друго и т.н. Моля изразете вашата гледна точка! Благодаря предварително! :)

Bank$
06-08-2013, 09:14
Ми, според мен момчето става мъж като почне да поема някаква отговорност за действията си и да прави някакви пари, а момичето става жена като се научи да готви и чисти хахах

LadyTerrible
06-09-2013, 09:29
Много забавници се вихрят из форума,хахах.
За всеки е строго индивидуално,авторке.Точен отговор не бих могла да ти дам.Мисля,че всичко зависи от начина ти на живот,обкръжението ти и мисленето.Има хора,които се държат зряло на 15,има и хора,които на 20 не знаят къде се намират.Както казах,зависи.

Bank$
06-09-2013, 10:26
Много забавници се вихрят из форума,хахах.
За всеки е строго индивидуално,авторке.Точен отговор не бих могла да ти дам.Мисля,че всичко зависи от начина ти на живот,обкръжението ти и мисленето.Има хора,които се държат зряло на 15,има и хора,които на 20 не знаят къде се намират.Както казах,зависи.
Отивай да готвиш освен ако не искаш да си останеш момиченце цял живот хахаххаха

Your.Passion
06-09-2013, 15:53
Отивай да готвиш освен ако не искаш да си останеш момиченце цял живот хахаххаха

А ти отивай да се правиш на мъжле другаде :)

nevermind...
06-09-2013, 16:35
Едно момче става мъж като спре да мисли, че жената става само за готвене и чистене.. :D

disfu
06-14-2013, 17:33
Едно момче става мъж като спре да мисли, че жената става само за готвене и чистене.. :D

Не не жената става и за много други работи .. :)

Но все пак е истина че една жена трябва да знае да готви и да чисти, и да гледа семеиство.. Това иска почти всеки мъж от една жена.. ако ще я зема за булка със сигорност ще погледне това в жената.. Докато днещно време малко са момичетата който готвят, чистят и т.н. а това трябва да го знае всяка жена .. така е било и така трябва да бъде :)

swetygiRl
06-15-2013, 16:17
Аз съм момиче , по-малка от 16 и мога да готвя :P който иска да ме взема! :D
И също съм на мнение,че момичето трябва да го прави.

scrooper
06-15-2013, 16:31
Кога едно момиче става мъж и кога едно момче - жена? В 21.век.

scrooper
06-15-2013, 16:33
Освен това мъжете готвят превъзходно и никоя мацка не би отказала да го правят по-често.

julian8787
06-15-2013, 16:51
Относително е. За повечето хора един живот не стига.

yakuza_
06-15-2013, 16:59
като имат под 10 пъпки на лицето

mlf
06-19-2013, 21:33
Всеки има свое мнение, а аз мисля така:
За да станеш жена трябва да минеш няколко етапа ... още от самото ти раждане ти си жена .. после ти идва и допринасяш за това, после се учиш да готвиш, после правиш секс и пак допринасяш за това, после създаваш семейство, забременяваш и раждаш и тук вече си УСЪВЪРШЕНСТВАНА ЖЕНА !
Същото е и с мъжа :)

Лично мнение

102
06-19-2013, 21:39
Всеки има свое мнение, а аз мисля така:
За да станеш жена трябва да минеш няколко етапа ... още от самото ти раждане ти си жена .. после ти идва и допринасяш за това, после се учиш да готвиш, после правиш секс и пак допринасяш за това, после създаваш семейство, забременяваш и раждаш и тук вече си УСЪВЪРШЕНСТВАНА ЖЕНА !
Същото е и с мъжа :)

Лично мнение

За да станеш мъж трябва да минеш няколко етапа ... още от самото ти раждане ти си мъж .. после ти идва и допринасяш за това, после се учиш да готвиш, после правиш секс и пак допринасяш за това, после създаваш семейство, забременяваш и раждаш и тук вече си УСЪВЪРШЕНСТВАН МЪЖ !

Нещо такова...?

Chacho
06-20-2013, 06:13
Утре в 3 пред НДК.

DisappointedDreamer
06-20-2013, 16:29
Всеки има свое мнение, а аз мисля така:
За да станеш жена трябва да минеш няколко етапа ... още от самото ти раждане ти си жена .. после ти идва и допринасяш за това, после се учиш да готвиш, после правиш секс и пак допринасяш за това, после създаваш семейство, забременяваш и раждаш и тук вече си УСЪВЪРШЕНСТВАНА ЖЕНА !
Същото е и с мъжа :)

Лично мнение
А ако не родя няма да sъм "уsъвършенsтвена жена", а? Половин жена ли ще sъм? Или може би изобщо няма да sъм жена.