PDA

View Full Version : Дали ме харесва ? Помощ



vesit0oo0
06-08-2013, 10:06
Аз съм на 16, в класа ми има едно момче което харесвам и не знам дали да му кажа защото все пак ще сме в един клас още 3 години. Ще ви кажа как се държи ако може момчетата да кажат дали ме харесва или не. Сложиха ме да стоя до него . Когато си пиша с някой той винаги гледа с кой, взема телефона ми и ми чете есемесите, винаги се обляга на краката ми и постояно ме гледа и ме гали по крака.

Bank$
06-08-2013, 10:16
Кажи му. Според мен е лудо влюбен в теб нещо като мен и Зайчето.

HarabeishoOrGoHome
06-08-2013, 12:55
Щом е мил с теб, а повечето на тая възраст- не са много мили. Кажи му, че го харесваш и ще разбереш наистина ли е така, и от негова страна.

bringitonx
06-08-2013, 12:57
Определено можеш да бъдеш напълно сигурна,че не е безразличен към теб.
Просто поговори с него и го попитай какво чувства към теб.Ако ти каже,че има нещо и ти му отговори със същото и готово.
Проста работа. :)

LadyTerrible
06-08-2013, 18:50
Аз лично те съветвам да не прибягваш към някакви душевни излияния и признаваници с 1 изречение.Покажи му го красноречиво чрез държанието си.Той показва интерес към теб-покажи му и ти.Усмихвай му се,бъди разговорлива и не се спичай.Нещата ще започнат от само себе си да се разкриват малко по малко.Ако се стигне до разговор и той ти каже,че те харесва,кажи му го и ти.Така дори и да не отговаря на чувствата ти,няма да се чувстваш конфузно още 3 години. :D

pepa97
06-08-2013, 21:31
Аз съм на 16, в класа ми има едно момче което харесвам и не знам дали да му кажа защото все пак ще сме в един клас още 3 години. Ще ви кажа как се държи ако може момчетата да кажат дали ме харесва или не. Сложиха ме да стоя до него . Когато си пиша с някой той винаги гледа с кой, взема телефона ми и ми чете есемесите, винаги се обляга на краката ми и постояно ме гледа и ме гали по крака.

има симпатии към теб .кажи му.