PDA

View Full Version : Естествени блондинки



flappie
06-08-2013, 12:09
Здравейте!
Естествена блондинка съм и затова кожата ми е много бяла,същото е с веждите и миглите ми.Търся си светло-кафява спирала, светло-кафяв молив за вежди и много светъл ФДТ/ББ крем.Проблемът е, че не мога да си намеря. Масовите ФДТени са ми много тъмни, същото е и с моливите.А обикновените "уж" кафяви спирали ми стоят почти черни.Ако някой знае някоя марка или конкретен продукт /може и от онлайн магазин/ нека да сподели, ще съм страшно благодарна.
Благодаря предварително!

nor4eto99
06-08-2013, 12:21
Молива за вежди на Essence, цвят 04 blonde става за много светли вежди.

YSMF
06-08-2013, 12:28
Имам мостра на розовия skin79. Ако кожата ти е е с розов под тон мисля, че ще ти пасне. Хубав е за прикриване на петна, но ако имаш някое разранено място на лицето не очаквай да го заличи. Ако е по - жълтеникава - оранжевия на skin79. Лошото е, че ги няма в България и трябва да се поръчват от интернет.

billytalent
06-08-2013, 12:33
За спирала и молив не мога да ти помогна, но аз също съм с много бяла кожа и съм изключително доволна от ББ крема на Катрис.

flappie
06-08-2013, 12:36
Благодаря за бързите отговори :)
ББ крема на Катрис съм го пробвала на мостра, но ми идва малко по-тъмен.Някой да е пробвал СС крема на Максфактор, цвят Fair?

billytalent
06-08-2013, 12:38
На Катрис най-светлия ли пробва, защото наистина е доста бял? :)

flappie1
06-08-2013, 12:53
Аз съм flappie, просто съм от телефона и в момента на мога да си вляза в другия профил.
Иначе, мисля, че пробвах най-светлия ;)

AliceSw
06-08-2013, 12:58
за светла кожа аз на българския пазар никакъв ББ крем не мога да намеря достатъчно светъл, при мене идват цветовете като фон дьо тен, тониращ крем използвам

ФДТ обаче на Лореал Тру Мач минералния има 2 или 3 светли цвята, които са добре, перфектни са ми на цвят, пък и иначе не е зле

за веждите обаче, държа да кажа, че е по-добре да се вземе цял комплект за оформяне, само с молив става доста грозно, когато са тоооолкова светли

*аз съм много бяла, ама влизам в "джинджър" категорията - с много лунички и светла-рижава коса, кожа прозрачна, към розово

flappie
06-08-2013, 15:14
Какъв комплект за оформяне?

AliceSw
06-08-2013, 15:27
нещо подобно на сенки /идея нямам как се казва/ с тънка четка към него и подходящ цвят молив...

KTwhipp96
06-08-2013, 15:41
Охх и аз съм същата ! Фдт ползвам от мноого време Vichy normaderm teint в най-светлия цвят. Само той ми пасва като цвят на кожата, а съм пробвала доста. За молив или комплект за вежди ще следя, че и аз не мога да си намеря.

FuCKkK13
06-08-2013, 16:25
аз също съм много бяла,но бб крема на гарниер,най-светлия като го разнеса хубаво ми стои прекрасно ( ама аз нямам много несъвършенства и малко ми стига) ако слагаш по повечко може малко тъмен да дойде.. и все пак най-добре отиваш някъде с един пакет мокри кърпички 8-) и пробваш всички възможни тестери ( а ако са си в такива пакетчета за тестер още по-добре - взимаш пак от всичко възможно и пробваш у вас)
молив - на есенс съм виждала
спирала - офирлейм имаха една кафява,която беше хубава,но не съм я ползвала аз и не мога да ти кажа с точност коя беше

AliceSw
06-08-2013, 17:15
Охх и аз съм същата ! Фдт ползвам от мноого време Vichy normaderm teint в най-светлия цвят. Само той ми пасва като цвят на кожата, а съм пробвала доста. За молив или комплект за вежди ще следя, че и аз не мога да си намеря.

нормадермът ми стои противно като ФДТ, и него имам в най-светъл цвят, много е плътен и няма подтон /без пудра не може/, почти не го използвам, бях си насинила много окото /лилаво беше почти месец/ и тогава го купих, за да има стабилна основа, която да го крие