PDA

View Full Version : Надарени африканци и подкови между очите за късмет



XTREME_
06-08-2013, 16:13
Казвам се Ива.В семейството ми имам много странен проблем.Нашите се разведоха когато бях на 4 (сега съм на 18), но положението в семейството стана доста интересно.Преди 3 години майка ми се ожени за един доста симпатичен ганаец.По принцип е доста мил и учтив човек.Даже е секси......Една вечер докато спях усетих, че някой ми дърпа прашките много агресивно и вулгарно.Обърнах се, но поради разбираеми причини не го видях в тъмното.Усетих 28 сантиметра пушен лешник да нахлуват в мене (а до тогава бях девствена) . Но той беше толкова надарен, че му го извадих и го налапах.Чувството беше някакси странно!Кура му имаше вкус на пушени гърди от 12 лева на килограм.Но не щеш ли докато ме напъваше отзад без да искам се нааках ! А той просто ПОДИВЯ ! Излезе от стаята, а след това се върна с кухненски нож ! Скачаше и крещеше нещо на странен африкански език ! Помислих, че ще ме убие ... За щастие от малка си държа една подкова под възглавницата.Нагласих си я на юмрука и го центровах право между очите.Мъжът на майка ми падна в безсъзнание.Бях го убила.След това хладнокръвно го закопах в градината...На другата сутрин майка ми не се усъмни.Но нашето куче немска овчарка донесе от градината главата му, която беше изровило някакси.Майка ми подивя, а аз изпитах шок.Първо ме халоса с греблото от градината, след което ме обърна и разкъса дрехите ми.Извади доста дебел и неподдържан чеп.Оказа се, че е мъж, който е претърпял неуспешна операция за смяна на пола.Изнасили ме брутално.Изнесох се от вкъщи.Преди 1 месец разбрах, че съм бременна.Това нормално ли е?

sweetycherry33
06-08-2013, 16:15
И после се събуди, захапала възглавницата.

yakuza_
06-08-2013, 16:18
Не, дори мислите за секс между бели и черни трябва да се наказва със смърт.

Fisherman
06-08-2013, 16:24
Копи пейст от сподели точка инфо или някой подобен сайт пълен с мечтатели

xXxPETYAxXx
06-08-2013, 16:28
Нормално е, на всеки се случва. :D

XTREME_
06-08-2013, 16:34
Ще помоля хората, които не водят пълноценен сексуален живот да си държат езика зад зъбите.

Fisherman
06-08-2013, 16:49
Ще помоля хората, които не водят пълноценен сексуален живот да си държат езика зад зъбите.

Спал съм с над 2000 жени . ..

Bank$
06-08-2013, 16:51
Нормално е !

Fisherman това да не е онази Ива хахаха

Fisherman
06-08-2013, 16:57
Не познавам Ива

machoka
06-08-2013, 17:11
а3