PDA

View Full Version : нтбг



sunshine :**
06-08-2013, 17:05
здравейте :) реших да се пробвам и в нтбг / от софия съм / , но проблемът е че имам няколко познати които ми казват как се учи , на какви състезания ходят , там работите с униформите , абе общо взето ме запознават горе-долу с най-важните неща , но проблема е че от всеки чувам различни неща , приятели на родителите ми разказват също други неща / тяхните деца вече учат там / и в крайна сметка се обърках от всякъде :(( та ако има някой който вече учи там и може със сигурност да ми каже как стоят нещата и да ми отговори на някои въпроси / на лс / много ше се радвам :) благодаря предварително :)

blueberry98
06-08-2013, 22:44
Здрасти :) и аз искам да се пробвам там.Сестра ми завърши миналата година НТБГ.Училището е много добро,униформите са гадни,но не чак толкова.Трябва да знаеш,че ако влезеш в нтбг доста ще учиш.Училището е като всяко друго има добри и интелигентни деца,но има и не чак толкова добри.Училището участва в панаири,състезания.Поняког а има стажове,но зависи от специалността,не съм много сигурна.Не се сещам какво повече да ти кажа :D