PDA

View Full Version : Няква садваща тема



tori
06-08-2013, 23:42
Ами идвам просто да ви се оплача, че дин от най-добрите ми приятели заминава извън България, а аз някак си не искам. Започвам да го чувствам все повече като брат. И колкото и клиширано да е, дори мълчанието между нас е някак приятно. Можем с часове да слушаме три дейс грейс и да си говорим за жвота, колко ще си липсваме и колко много ще ни е мъчно. Обещахме си да си пращаме писма освен чатовете във скайп и фейсбук. Мислим да ходм другото лято на морес его и още четири-пет човека от компанията. Някак си това ми рзбчива сърцето малко или много. Опитвам се да мисля положително, казвам си, че поне ще се връща от време на врем ама не става да се успокоя. Знам, че в Норвегия ще му е по-добре и такива неща ама... Искм си го тука, искам да правим луди спомени и да се събираме с останалите на гаражите. Обещах му да го изпратя като тръгва, вероятно ще отидат доста пакетчета кърпчки.
И май това цялото оплакване.

anonymous895156
06-08-2013, 23:46
нека първо ти направи деца :smt023

tori
06-08-2013, 23:49
Ама аз си имам момче, което обичам до болка. След време то ще ми направи деца. Просто това ми е може би най-добрия приятел и човека, с когото си приличам най-много от целия свят. И не ми се ще да ходи никъде.

machoka
06-09-2013, 07:49
Хората цял живот търсят 'истинската' любов, а понякога са слепи да я видят.

Съжалявам за 'гаджето' ти.

tori
06-09-2013, 20:51
Защо? Ние се обичаме ужасно много, разбираме се и сме щастливи. Аз намерих приятел и сега не искам да го загубя. Гаджето е друга бира.

BadAss
06-09-2013, 22:01
Горкия.. само ако знаеше колко навътре във friend zone-a е. По-добре че се маха.

tori
06-09-2013, 22:24
Хах, знае и не му е проблем. Никога не му е било.

BadAss
06-09-2013, 22:33
вярвай си :lol:

tireheb
06-09-2013, 22:36
много се саднах
браво
успешна тема

tori
06-09-2013, 22:41
Ъ, никой не те е викал да се натъжаваш с мен, не знам защо си ме разбрал грешно. В интерес на истината даже не очаквах да има някви мнения освен мойте.

tireheb
06-09-2013, 23:04
да, знам
ама просто се саднах и аз
не знам
не зависи от мен, не мога да контролирам дали ше се садна или не

FuCKkK13
06-09-2013, 23:47
Хах, знае и не му е проблем. Никога не му е било.

а на гаджето ти как му е ? 8-)

yakuza_
06-10-2013, 06:42
А не си ли мислила, че заминава заради теб ? Че му е писнало от досаждането ти, ама не му стиска да ти го каже в лицето и затова заминава. Ебахти хленченето, чудно как не е заминал за Австралия.

tori
06-10-2013, 06:58
а на гаджето ти как му е ? 8-)
Приятели са, пият бира и играят лол
Не е заради мен, заради майка му е. Иначе не би ме търсил първи. И не хленча, отговарям ви на въпросите.

vankovvv
06-10-2013, 07:39
GOD DAMN IT TORI.

yakuza_
06-10-2013, 08:14
Ооо я не ми натяквай вярата си.

vankovvv
06-10-2013, 08:33
GEEZUS CRIST STILL LOVES YOU !

machoka
06-10-2013, 08:42
Не ме убеждавай в такива 'приятелства'.. рекламата на Кока-кола много добре го изобразяваше преди време.. огледай се дали не ти ближе гърлото на шишето зад гърба ти.

Защо?

защото описваш перфектната връзка между двама влюбени. Ако ти не си в него, това не означава че той не е в теб и не прави всичко това със скрити мотиви - мотиви да те види пак и пак.

И като се чувстваш толкова добре с тоя приятел, и се познавате, и си пасвате и всичко е толкова прекрасно като сте заедно, за кво си с 'гаджето' въобще ..

vankovvv
06-10-2013, 08:44
ХЕЙ ТИ!
СПРАЙТ ИМА ДА ТИ КАЖЕ НЕЩО.

tori
06-10-2013, 09:09
Ох, за пореден път - този приятел си е само приятел и ще си остане такъв. Тъпо ми е и ще ми липсва, но нищо повече. Когато съм с него се чувствам сякаш имам брат близнак. И такива малки неща, но нищо повече, пак казвам. С този приятел сме дупе и гащи, един пилешки мозък, срязан на две и още колкото си щете такива глупости. Имаме един и същ вкус както за музика, така и за малки неща, за жени, за приятели, за забавление. Интересно е, че се познаваме от години насам, но чак сега се преоткрихме. Ще ми липсва много. Разговорите, лигавщините, слушането на музика и такива неща. Колкото и да не вярват хората, има приятелство между момче и момиче. Та аз се събирам основно с момчета, към всичките изпитвам някакви такива подобни чувства! Айде де, не сте ли си намирали никога приятел от другия пол, с който просто да ви е приятно да си прекарвате времето?! Няма да повярвам ако кажете "не".
Гаджето обаче е съвсем друга бира, с него го има онова вътрешно пламъче, което не можеш да изгасиш по никакъв начин. Любовта ми към него е извънземна. Естествено, като всички хора и той е заменим, не го превъзнасям, напротив даже - правя му забележка когато нещо не ми харесва. Просто до момента не съм намерила някой друг, с когото да се чувствам така добре, да се разбираме от един поглед, да хвърчат искри и огньове. Някой, с който освен да се хиля и лигава, да избухвам като Свръхнова и да рева, да съм себе си и да не избяга от обърканите ми мисли и думи. Някой, който освен мен, да обича и странностите и особеностите ми, да ме намира за перфектна с тях и да не иска да ме променя. Нещата с моето момче не са се изчерпали още, има толкова много неща, който да направим заедно. Например не сме пускали хвърчило, не сме си писали писма (да, това ми е една от онези детски мечти, които звучат глупаво за другите), не сме се наобичали един друг още. С него не сме само любовници или само приятели, а нещо следно между двете.
Не искам другия и другия не иска мен като нещо повече от сестра. Направих темата не за да си говорим такива неща, пак казвам, че даже не очаквах и отговори, а напротив - пълен игнор. Темата беше просто да се оплача от това.

machoka
06-10-2013, 09:16
а те помежду си двамата какво мислят за този триъгълник?

сори, ама на мен ми звучи като такъв. Съвършено чистото приятелство между мъж и жена НЕ е възможно, освен ако единия не е гей. Или е имало нещо преди, а вече го няма, или има нещо в момента в очите на поне единия от двамата, или нещо ще има. Но чисто приятелство като между брат и сестра НЯМА и е хубаво да помислиш над това, ако още не си го направила и да се откриеш в някоя от горните 3 условни категории.
Не ме разбирай погрешно, не казвам че не може да имаш приятели от другия пол. Но не и по този начин, който описваш ти.

tori
06-10-2013, 09:41
И двамата се харесват един друг за компания и убийства на време. Гаджето само малко се нерви, че приятеля пуши ама не казва нищо. И също малко му се дразни, че е някакъв такъв спокоен, а не живак като него. И се мъчи да го накара да ходат на фитнес или да тренират паркур заедно. Приятеля завижда благородно на гаджето, че е намерил някой, който да го обича с такава кучешка любов и за редовния секс с "хубаво момиче", а не с "изпаднячка". Пият си бирата и играят разни игри заедно. Цари мир и любов общо взето, няма ревност, побоища и дрязги. Общо взето както и с другите ми приятели или както аз с неговите.

machoka
06-10-2013, 09:45
Благородно, благородно ... колко да е благородно ;)

не знам, казвам ти тая вашата ситуация е малко парадокс. А го казвам от гледна точка на всякакви преживяни схеми на приятелства-секс-връзки. Скоро (или някога) ще се спука балона и ще има изпаднали от балкона на щастието, ама кой-как-къде не се наемам да коментирам, защото не ви познавам. При всички положения е хубаво да се стремиш да мислиш трезво и реално и да виждаш нещата и от други гледни точки, не само своята.

tori
06-10-2013, 09:59
Не знам, аз от около 2 години живея в тоя балон, пълен с приказки, летене и щастия. Дано не се спука, защото така ми харесва, а и не само на мен, аз не съм съвсем създадена за реалността, ние не сме съвсем създадени за реалността. По-скоро за някаква героиня от красив, но разхвърлян стих, която е влюбена в просяка, а не в принца.

tori
06-10-2013, 10:00
Оле, сега ми дойде идея за стих.

BadAss
06-10-2013, 15:33
Защо си мислиш, че след като ти уж нямаш чувства към него, той също категорично няма към теб ? Нормално е след като вижда че имаш приятел да се преструва че всичко е ок, но реално погледнато съм 101% сигурен че изпитва повече от приятелски чувства към теб. Стига да не е гей разбира се.

ShtrudeL
06-10-2013, 16:53
Съвършено чистото приятелство между мъж и жена НЕ е възможно, освен ако единия не е гей.

Така ли мислиш? *разочарованото коте*

А не мислиш ли, че щом мислиш така, то просто ти виждаш нещата по тоя ничин и не можеш да гледаш на момичетата, които са ти 'приятелки' като наистина на приятелки..
Наистина ли казваш, че всяко момче/мъж (включително и ти, защото беше доста убедителен), лиже гърлата на бутилките на приятелките си зад гърбовете им?

Защото съм 10000% убедена, че приятелство между момче и момиче може да има.

kalpazanka
06-10-2013, 19:29
^Колежке, и аз си ги мислех тия работи точно като теб допреди година-две-три макс, ама ми се попреобърнаха представите и съм склонна да се съглася с мачока.

machoka
06-10-2013, 20:17
щруделина, както и да въртиш и сучеш думите ми на 5, при такъв тип 'приятелство', каквото авторката описва - единият ВИНАГИ ближе бутилката!

kr373n
06-10-2013, 20:40
Аз пък подкрепям мишинка, с две ръце :)

tori
06-10-2013, 20:53
Мишинка? о.о Иначе не знам, за момента и тримата сме доволни и никога не е имало подобни глупости като описаните от вас лигавения на бутилки.

FuCKkK13
06-11-2013, 13:31
а те помежду си двамата какво мислят за този триъгълник?

сори, ама на мен ми звучи като такъв. Съвършено чистото приятелство между мъж и жена НЕ е възможно, освен ако единия не е гей. Или е имало нещо преди, а вече го няма, или има нещо в момента в очите на поне единия от двамата, или нещо ще има. Но чисто приятелство като между брат и сестра НЯМА и е хубаво да помислиш над това, ако още не си го направила и да се откриеш в някоя от горните 3 условни категории.
Не ме разбирай погрешно, не казвам че не може да имаш приятели от другия пол. Но не и по този начин, който описваш ти.

не съм съгласна с това,че истинско приятелство между момче и момиче не може да има,но пък по начина,който описва тя съм съгласна... и аз имам приятели от мъжки пол ( много добри даже) ,някой от които от много години и т.н. ама не говоря така за тях и не мисля по тоя начин

Deadlock
06-11-2013, 14:36
Аз съм съгласна с онази част, че не може приятелството да е сто процента чисто от началото до края. Но евентуалните трепети не променят кой знае какво. Те си идват и отминават, пък вие си знаете кое е важното.

По началната тема - ехааа, ще му ходиш на гости в Норвегия! ;)

yakuza_
06-11-2013, 14:38
после ми кажете, че педерастията не е бича на 21 век

vankovvv
06-11-2013, 14:41
Кви ралти ХД

tori
06-11-2013, 17:03
Аз съм съгласна с онази част, че не може приятелството да е сто процента чисто от началото до края. Но евентуалните трепети не променят кой знае какво. Те си идват и отминават, пък вие си знаете кое е важното.

По началната тема - ехааа, ще му ходиш на гости в Норвегия! ;)
Да. *нещо подобно на щастие*

HarabeishoOrGoHome
06-11-2013, 17:43
Няма как този триъгълник да е, както ти го описваш, просто ти го виждаш така. :)