PDA

View Full Version : От къде да поръчам семки ?



vankox
06-09-2013, 13:22
Така интересуваме ако поръчам от този саит доставката сигурна ли е и как по точно ще си получа семената и как се плаща с пощенски запис ??? също така да попитам и трябват ли ми 18 години за да пусна поръчката ?
така ето семената на които съм се спрял :

http://www.pickandmixseeds.co.uk/products/nirvana-white-widow

http://www.pickandmixseeds.co.uk/products/bomb-berry-bomb

http://www.pickandmixseeds.co.uk/products/sensi-skunk-1

http://www.pickandmixseeds.co.uk/products/white-label-white-skunk

http://www.pickandmixseeds.co.uk/products/dutch-passion-orange-bud

nevermind...
06-09-2013, 17:21
Аман от малолетни наркомани..

anonymous929647
06-09-2013, 18:58
Аман от малолетни наркомани..
И пълнолетни да са, пак не мога да ги понасям!!!

Supermassive____
06-10-2013, 19:18
Ш*бани наркоманчета смърт за вас!

yakuza_
06-10-2013, 19:43
Семето ще го получиш в кафеза от бай Ставри, строг, но справедлив.

JuStElly
06-16-2013, 19:38
Охх боже, чак от интернет си поръчвате тревата вече... ;х нямам думи

sneering
06-16-2013, 21:01
Звучите като някакви заболели пенсионери братче...
Кво лошо има? Ще си поръча,ще пуши до дупка и ще си преживее младежките години,после ще осъзнае че е голям за тези неща и ще му остане един хубав младежки период в живота.
Ония гнусните фолкаджии дето се наливат с ракия,никой не ги съди

JuStElly
06-17-2013, 02:00
Ракията е законна.

ParadOx
06-17-2013, 17:47
Ракията е законна.

Ти пА като си толкова морална сигурно даже не сваляш музика и филми от нета, а? Аре не се прА'и.
Колкото тревата е нелегална, толкова нелегално е и свалянето! :?

sneering
06-17-2013, 20:49
Ракията подтиква фейк-хулиганите-гангстери-мутри и всеки с болния си филм в главата,да бъдат още по-филмирани и агресивни,докато марихуаната забавя темпото до приятни разговори и позитивно забавление. Просто тук се толерират лъскавите ризи и високия градус на ракията примесен с ниското ниво на музика,поп-фолка.
А на тези който гледат семена,поръчват или просто пушат трева им се вика наркомани.
Шашава история.

JuStElly
06-17-2013, 22:48
Ти пА като си толкова морална сигурно даже не сваляш музика и филми от нета, а? Аре не се прА'и.
Колкото тревата е нелегална, толкова нелегално е и свалянето! :?

Ама си незапознат, чак ми се плаче.. преди 6 - 7 години, не съм сигурна точно колко, обявиха закон, че свалянето от интернет Е ЗАКОННО, но има лимит 1 терабайт... Когато го мина, тогава можеш да ме упрекваш.

JuStElly
06-17-2013, 22:48
Ракията подтиква фейк-хулиганите-гангстери-мутри и всеки с болния си филм в главата,да бъдат още по-филмирани и агресивни,докато марихуаната забавя темпото до приятни разговори и позитивно забавление. Просто тук се толерират лъскавите ризи и високия градус на ракията примесен с ниското ниво на музика,поп-фолка.
А на тези който гледат семена,поръчват или просто пушат трева им се вика наркомани.
Шашава история.

Тревата ти избива и мозъчните клетки, ама за кво са ви...

ParadOx
06-17-2013, 23:01
Ама си незапознат, чак ми се плаче.. преди 6 - 7 години, не съм сигурна точно колко, обявиха закон, че свалянето от интернет Е ЗАКОННО, но има лимит 1 терабайт... Когато го мина, тогава можеш да ме упрекваш.

Да бе, споко :D
Покажи ми го тоя ЗАКОН черно на бяло хаха

JuStElly
06-17-2013, 23:25
Да ти извадя конституцията... ??

Ако беше гледал/а малко новини, щеше да знаеш.. ама то тоя половин час е доста важен, може да правиш нещо друго, за кво ти е да знаеш какво се случва...

ParadOx
06-18-2013, 00:17
Да ти извадя конституцията... ??

100% го има в конституцията хахаха, осъзнай се малко. Сигурна съм, че никога не си я чела и не знаеш дори и 5 члена от нея

Ако беше законно от 6-7 години нямаше да има протести миналата година за това... образовай се малко и не говори с разни фрази наизуст.. не ми се спори с недорасляци :D Пий си сокчета и колички и не се занимавай с "нарушителите на закона" дето си поръчват семена по нета... аре чао!

JuStElly
06-18-2013, 21:02
100% го има в конституцията хахаха, осъзнай се малко. Сигурна съм, че никога не си я чела и не знаеш дори и 5 члена от нея

Ако беше законно от 6-7 години нямаше да има протести миналата година за това... образовай се малко и не говори с разни фрази наизуст.. не ми се спори с недорасляци :D Пий си сокчета и колички и не се занимавай с "нарушителите на закона" дето си поръчват семена по нета... аре чао!

Моля те, не съм била чела конституцията. Сигурна съм, че съм по - запозната от теб, но както и да е. Явно не можеш да различиш дали въпроса е реторичен или не, осъзнай се ти. Не знам кой ти говори с фрази наизуст, обаче твоето "покажи ми го черно на бяло" беше доста изобретателно... Няма го в конституцията, права си, но такъв закон ИМА!!! Не знам в пещера ли си живяла, не е мой проблем, млъкни, защото е нелепо.

ParadOx
06-19-2013, 00:17
Моля те, не съм била чела конституцията. Сигурна съм, че съм по - запозната от теб, но както и да е. Явно не можеш да различиш дали въпроса е реторичен или не, осъзнай се ти. Не знам кой ти говори с фрази наизуст, обаче твоето "покажи ми го черно на бяло" беше доста изобретателно... Няма го в конституцията, права си, но такъв закон ИМА!!! Не знам в пещера ли си живяла, не е мой проблем, млъкни, защото е нелепо.


аре чао! .

Mary_Jane_69
06-20-2013, 15:55
Охх боже, чак от интернет си поръчвате тревата вече... ;х нямам думи

а ти откъде мислиш се купуват семена най-често?

buddhaa
06-20-2013, 16:35
аз си мислех,че в железариите продават !?......потресен съм,че не е така

sneering
06-21-2013, 17:25
Оставете я тая JuStElly,мисли всички останали за хора без нужда от мозъчни клетки,което говори за някакво собствено изкривено самочувствие,бърка видовете забавление и толерира домашните ракии.
Това не е човек с мнение,а с изкривена представа

tireheb
06-22-2013, 21:02
само не видим що се сравнява ракийката, божията благодат, с козче
и аз толерирам домашните ракии, ебати