PDA

View Full Version : Как да разбера, дали имам шанс ?



ValkaWe
06-09-2013, 13:30
Има едно момче от съседния клас с което се запознах преди месец.. Аз много го харесвам и се чудя какъв е шансът ми да бъдем заедно, тоест не сме си само на здравей и здрасти, но не сме си първи приятели.. Говорим си за разни неща, като например, че май ще бъда в един клас с него в следващите 4 години, защото ще кандидатстваме в едно и също училище..Виждам го почти след всяко междучасие.. Той си няма приятелка, но не знам просто как да го накарам да ми обърне внимание.. Онзи ден когато излязох от час отидох при една приятелка и той беше там.. Аз му казах здравей, а той си наведе главата и ми вика здравей.. После забелязвам, че не е същия когато съм там.. Да кажем, че примерно когато ме няма той просто си стои там, а когато отида при него, заради някоя приятелка започва да се разхожда нервно и да ми говори.. Да ме предизвиква да направя нещо.. Много искам да тръгнем, но как да му кажа и какъв е моят шанс ?

SlowDown
06-09-2013, 13:39
Ами първо на колко си? Моя съвет е в никакъв случай да не започваш по фейсбук или скайп цялата история, след това на живо дума няма да можете да си обелите но в мрежата много ще се обичате. Просто бъди смела, като гледам възможно е да те харесва. Направи му намеци, покани го да излезете, ако те е срам измисли повод и повикай общи приятели. Успех :)

ValkaWe
06-09-2013, 13:58
На 14 съм и нямам абсолютно никакви намерения всичко да започва в скайп или фейсбук..Ще пробвам да измисля повод, благодаря за съвета.. Вече всяко нещо е от значение..

LadyTerrible
06-09-2013, 20:20
Моя съвет е в никакъв случай да не започваш по фейсбук или скайп цялата история, след това на живо дума няма да можете да си обелите но в мрежата много ще се обичате.
Напълно подкрепям!
Щом поведението му се променя,когато си около него,значи не си му безразлична.Аз те съветвам да бъдеш спокойна,ведра и усмихната около него,бъди общителна и не се спичай.Покажи му,че не те е страх и бъди себе си.Евентуално можеш да го засечеш някъде,примерно да се прибирате заедно след училище или да направите нещо забавно заедно,да си поговорите.Накарай го да се чувства удобно в компанията ти.

hydrationxblondiex
06-09-2013, 20:27
Просто-дръпни го на страни,питай го за чувствата му,сподели му,че имаш някакви,ако ти отговори позитивно и обсъдете всичко НА ЖИВО ! По фейсбук скайп и ала-бала всеки е различен,а и на живо,ще можеш да проследиш реакциите му. ;)