PDA

View Full Version : Какво ще направите, ако..



ShtrudeL
06-09-2013, 18:22
..сте вегетарианци и ви кажат:

Ако не изядеш това мъртво пиле, ще заколим още едно!


8-)

cartwheelzombie
06-09-2013, 18:27
Предполагам, че ще изям мъртвото.

yakuza_
06-09-2013, 18:28
и без това ще умре, а и пилетата са вкусни

ShtrudeL
06-09-2013, 18:36
Предполагам, че ще изям мъртвото.

дори ако си вегетарианец от 10 години? (примерно)

RagioL
06-09-2013, 18:39
Вегетарианка ли си?

SlowDown
06-09-2013, 18:40
Дори и да не бях пак нямаше да го изям, егати гнусотията сурово пиле, ако е сурово, де, ама и да не беше много трудно ще изям цяло пиле сама. Нали все ще се намери кой да изяде другото к`во толкова?

EinGutesKind
06-09-2013, 18:57
Вегетарианците са смотани мазохисти. Иначе няма да изям мъртвото, не ми пука

cartwheelzombie
06-09-2013, 19:04
дори ако си вегетарианец от 10 години? (примерно) Не съм сигурна, че наистина мога да видя ситуацията от гледната точка на вегетарианец, тъй като ям месо. Но единствената вегетарианка, която познавам спря да яде месо, защото не й харесваше мисълта да се убиват животни за храна. Ако не ядеш месо от любов към животните, не е ли по - логично веднъж да нарушиш принципа си, за да защитиш едно?

EinGutesKind
06-09-2013, 19:07
Не съм сигурна, че наистина мога да видя ситуацията от гледната точка на вегетарианец, тъй като ям месо. Но единствената вегетарианка, която познавам спря да яде месо, защото не й харесваше мисълта да се убиват животни за храна. Ако не ядеш месо от любов към животните, не е ли по - логично веднъж да нарушиш принципа си, за да защитиш едно?
Животните така или иначе ще ги убият за храна (в повечето случаи седят разфасовани по витрините). Това, че тя ще мъчи и няма да ги яде, си е чиста проба олигофренизъм.

cartwheelzombie
06-09-2013, 19:35
Не съм тръгнала да защитавам вегетарианците, опитвам се да отговоря на зададения въпрос. Всеки сам си прави избор какво да яде или не. Като не искат да ядат месо, да не ядат - не ми пречат. Само да не ме съдят, като аз го правя. Това не понасям в някои вегетарианци - ако ядеш месо си някакъв дзвер, дето трябва да го затворят.

klimatronik
06-09-2013, 19:42
Не съм тръгнала да защитавам вегетарианците, опитвам се да отговоря на зададения въпрос. Всеки сам си прави избор какво да яде или не. Като не искат да ядат месо, да не ядат - не ми пречат. Само да не ме съдят, като аз го правя. Това не понасям в някои вегетарианци - ако ядеш месо си някакъв дзвер, дето трябва да го затворят.

Ами ти би ли гледала в някоя ферма как колят бавно и мъчително животните, как ги отглеждат и тнт?
И когато видиш това, но възкликнеш колко лошо било - тогава ще станеш нахална и мазна, за това ,че ядеш месо, но не можеш да гледаш убийството..

klimatronik
06-09-2013, 19:43
..сте вегетарианци и ви кажат:

Ако не изядеш това мъртво пиле, ще заколим още едно!


8-)
Така както си дала примера с удивителна на края -- ами ще си изядат боя.

Ivaaaaa
06-09-2013, 19:52
аз обмислям скоро да стана вегетарианка, предполагам няма да изям пилето..

cartwheelzombie
06-09-2013, 20:00
Ами ти би ли гледала в някоя ферма как колят бавно и мъчително животните, как ги отглеждат и тнт?
И когато видиш това, но възкликнеш колко лошо било - тогава ще станеш нахална и мазна, за това ,че ядеш месо, но не можеш да гледаш убийството.. Гледах документален филм за това преди време, още съм способна да ям месо. Айде да забраним и на лъвовете да ядат месо, много е брутално. Всеки нека си живее както си иска, стига да не пречи на живота на другите. Направила съм съзнателния избор да ям месо и това е. Нямам против някой да ме убеждава със силни аргументи, но това да си завираш убежденията в нечие гърло не ми харесва.

klimatronik
06-09-2013, 20:13
Гледах документален филм за това преди време, още съм способна да ям месо. Айде да забраним и на лъвовете да ядат месо, много е брутално. Всеки нека си живее както си иска, стига да не пречи на живота на другите. Направила съм съзнателния избор да ям месо и това е. Нямам против някой да ме убеждава със силни аргументи, но това да си завираш убежденията в нечие гърло не ми харесва.

хахахха Какви филми ? Питам те! Би ли заколила ти прасето? Или въобще можеш ли да гледаш как го колят пред теб , на живо? Обаче ядеш месо? Това е мазното. И още по насрано става, когато някоя пикла ,когато види убийство на животно започва да квичи и цвили колко гадно било това, а на другия ден нагъва суджуци

cartwheelzombie
06-09-2013, 20:27
Не съм цвилила, нито квичала, защото бях много наясно, че това, което ще видя няма да е хубаво. Ние да не би да не сме животни? Да не би неандерталците да са го карали на диви растения? Айде като си такъв невероятен защитник, спри да ядеш яйца, че това са неродени пиленца. Изхвърли и сиренето и кашкавала, кравите живеят в нехуманни условия. Лепило и желатин да не си докоснал, прави се от костите на коне, прасета и други животни. Изхвърли си и кожените дрехи и обувки, ако имаш такива. Никакви найлонови торбички за теб, че в тях има мас. Спри да си миеш зъбите и косата, в пастата за зъби и шампоаните има екстракти, които се взимат от животни. За омекотител забрави. И ако видиш, че приятелката ти носи грим направо я зарежи, че много фирми тестват върху животни и тя може да си е купила нещо от тях. Вместо да се опитваш да ме убедиш по някакъв интелигентен начин, си мислиш, че да ме наречеш пикла и да се опиташ да ме накараш да изпитам срам, ще се променя? Късмет тогава.

klimatronik
06-09-2013, 20:35
хХАхахихихи. Явно или не схващаш какво искам да ти кажа, или се опитваш по всички възможни начини да извъртиш темата..
Е, сорри не успя . Сега ще ти кажа, че не съм никакъв ,,невероятен защитник'' , нито някога съм бил вегетарианец, ами дори скоро ще започвам ловните курсове ( Да, ходя на лов от малък) ;)
Та все пак , да повторя , че дори да потретя - не можеш сама да убиеш прасето , защото ти става лошо и ти е жал, но някой друг,когато свърши черната работа вместо теб - ти ядеш , нали? Прав ли съм? А примерът ми с квичащите пикли не беше отправен към теб, ами към някои други хора ( не от форума ) .

cartwheelzombie
06-09-2013, 20:41
Съжалявам, наистина не ти бях разбрала въпроса. Не съм сигурна дали бих могла, прав си. Не съм изпадала в такава ситуация. И нямам и желание. Какво лошо има в това да не коля аз прасетата?

klimatronik
06-09-2013, 20:54
Съжалявам, наистина не ти бях разбрала въпроса. Не съм сигурна дали бих могла, прав си. Не съм изпадала в такава ситуация. И нямам и желание. Какво лошо има в това да не коля аз прасетата?

Не бих казал баш лошо, но е неприлично да не можеш да колиш прасетата, но да ядеш месото от тях ( А лошото е, когато вече някои индивиди се оплакват и нервничат за убийствата във фермите, а в същото време ядат месо.)
Та така или иначе, тези ферми няма да ги затворят, ами и броят им се увеличава... Както и да е.. Гадно ги гледат... но ние и нагло ядем.. :)

Supermassive____
06-09-2013, 20:59
Няма начин :д Но не си представям да го карам само на зеленчуци и като седна на масата да няма месо. :д Нямам нищо против вегетарианците, но друго си е една сочна свинска пържола на жар с кана червено вино. Нали?

cartwheelzombie
06-09-2013, 21:00
Такъв е живота ...

FuCKkK13
06-09-2013, 22:45
ще го изям

Luidgie
06-11-2013, 19:06
..сте вегетарианци и ви кажат:

Ако не изядеш това мъртво пиле, ще заколим още едно!


8-)

Това определено е много сложно и е предназначено за високо интелигенти 'ора, нали? Да не говорим, че вегетарянството е толкова модерно напоследък, че разни пиклички разправят как не ядът месо, щото видиш ли да ядеш животно е ебати гнусното нещо, а в същото време ядът МакДОналдс или некое парченце шунчица - страшно лицемерие е това. Ако си вегетарянец няма да парадираш с това - същото като гейовете. Бъди къфто си щеш ама не го навирай в очите на хората и не парадирай с това. Та по пътят на логиката, ако наистина си вегетарянец няма да ти се случи някой да ти зададе подобен малоумен оутиматум.

FuCKkK13
06-11-2013, 19:08
^ аз не съм сигурна,че там има особено много истинско месо 8-)

ledenakrasota
06-11-2013, 19:14
Много тъпа постъпка. Това, че не ядеш месо, може да няма нищо общо с отношението ти към убиването на животните. Втори са големи фанатици по тази тема. Глупости!

bababa7
06-12-2013, 20:20
..сте вегетарианци и ви кажат:

Ако не изядеш това мъртво пиле, ще заколим още едно

8-)

Mи, ще кажа:
:D

"Ми, аре заколи другото та поне да е прясно, тфа кой го знае от кога е умряло..." :D :D

Mary_Jane_69
06-13-2013, 18:46
..сте вегетарианци и ви кажат:

Ако не изядеш това мъртво пиле, ще заколим още едно!


8-)

Амииии с 2 думи
ако ми е лабилна психиката - ще си тегля ножа аз.
Ако ли пък тва вегетарианство осъзная, след дълъг, или не толкова, период от мислене, че е просто временна прищявка, дори продължила за период от 10г. - ще ги изям и 2те с кеф.
Пък с още една дума, към другите две - Първо ще го ударя на стратегии.

ShtrudeL
06-13-2013, 18:59
Това определено е много сложно и е предназначено за високо интелигенти 'ора, нали? Да не говорим, че вегетарянството е толкова модерно напоследък, че разни пиклички разправят как не ядът месо, щото видиш ли да ядеш животно е ебати гнусното нещо, а в същото време ядът МакДОналдс или некое парченце шунчица - страшно лицемерие е това. Ако си вегетарянец няма да парадираш с това - същото като гейовете. Бъди къфто си щеш ама не го навирай в очите на хората и не парадирай с това. Та по пътят на логиката, ако наистина си вегетарянец няма да ти се случи някой да ти зададе подобен малоумен оутиматум.

Не ме интересува какво и колко модерно е вегетарианството, нито пикличките, дето ядат в макдоналдс, мноЛ кривна от темата, защо ли?

NaOH
06-13-2013, 19:46
https://www.youtube.com/watch?v=6cLzHhV1KR4

Гледайте от 2:30 нататък. За 50 бона се отказа от тревопасността си и най-смешното е, че не успя да пребори таймера :D

kr373n
06-13-2013, 20:01
Предполагам, че няма човек от форума който е ял
http://prikachi.com/images/911/6218911B.jpg

Luidgie
06-13-2013, 20:49
Не ме интересува какво и колко модерно е вегетарианството, нито пикличките, дето ядат в макдоналдс, мноЛ кривна от темата, защо ли?
С кое по-точно кривнах от темата бе мадам? Ти очи имаш ли? Мозък така нещо? Отговорила съм ти на въпросЧито ако не другото поне последното изреченийцИ казва всичко, милейди! Божке, Божке... кой те надари с този велик разсъдък на риба в аквариум?

klimatronik
06-13-2013, 20:56
Предполагам, че няма човек от форума който е ял
http://prikachi.com/images/911/6218911B.jpg

Бих опитал от крайщеценцето му .:Д

Mary_Jane_69
06-14-2013, 15:09
дори това зеленото изглежда като повърнатия спанак на попай моряка.

Chacho
06-14-2013, 15:13
Ма той умрял ма

kr373n
06-14-2013, 15:22
:lol:

Те много работи изглеждат така, но айде сЯ.

Mary_Jane_69
06-14-2013, 15:36
:lol:

Те много работи изглеждат така, но айде сЯ.

чак пък зелени ;/ кранче за синьо сирене, maybe?

kr373n
06-14-2013, 15:42
чак пък зелени ;/ кранче за синьо сирене, maybe?

уеа, ама нямах предвид зелени. :D
maybe кранче да я пуска безцветна :/ обаче съм 99% сигурен че ти харесва. :p

ShtrudeL
06-14-2013, 15:55
С кое по-точно кривнах от темата бе мадам? Ти очи имаш ли? Мозък така нещо? Отговорила съм ти на въпросЧито ако не другото поне последното изреченийцИ казва всичко, милейди! Божке, Божке... кой те надари с този велик разсъдък на риба в аквариум?

нИ ми сА прави на интересна, на нищо не си отговорила

Fisherman
06-14-2013, 16:01
Как така се лишавате от тия аминокиселини и още куп неща,които предлага месото?
Хората са ловци,откакто ги има плюскат месо,как изведнъж ще тръгнем срещу еволюцията.

Luidgie
06-14-2013, 16:15
нИ ми сА прави на интересна, на нищо не си отговорила
Явно си прекалено глупава, за да видиш очеизвадният отговор. Няма страшно и ти ще поумнееш някой ден... може би...

klimatronik
06-14-2013, 16:34
Явно си прекалено глупава, за да видиш очеизвадният отговор. Няма страшно и ти ще поумнееш някой ден... може би...
я си въздържай нервите малко

102
06-14-2013, 16:35
Къде видя нерви....

klimatronik
06-14-2013, 16:41
Къде видя нерви....

много обижда

102
06-14-2013, 16:45
Къде видя обиди....

klimatronik
06-14-2013, 16:49
Къде видя обиди....

в темата

Luidgie
06-14-2013, 19:36
я си въздържай нервите малко

Къде видя нерви? Къде видя обиди? Брех подлоги колко щеш...

klimatronik
06-14-2013, 19:46
Къде видя нерви? Къде видя обиди? Брех подлоги колко щеш...

невъзпитано момиче.

Mary_Jane_69
06-14-2013, 20:05
обърнахте темата на кравешко лайно поръсено с розови пръчици.

Putinka
06-14-2013, 20:12
Вегетарианеца няма да го изяде. Ще разсъждава по следният начин "Аз съм против убийството на животните, но въпреки че отстоявам позицията си то ще продължава да се случва. Ако второто пиле не бъде убито заради мен, то по същото време по света ще бъдат избити още 10 000."
Вегетарианеца ще предпочете той да знае, че не е умъртвил животното лично, отколкото да си е захвърлил половината от убежденията за да спаси една единствена птица, която така или иначе някога ще бъде заколена.

yakuza_
06-14-2013, 20:17
колко си мъдра :oops:

Mary_Jane_69
06-14-2013, 20:39
Вегетарианеца няма да го изяде. Ще разсъждава по следният начин "Аз съм против убийството на животните, но въпреки че отстоявам позицията си то ще продължава да се случва. Ако второто пиле не бъде убито заради мен, то по същото време по света ще бъдат избити още 10 000."
Вегетарианеца ще предпочете той да знае, че не е умъртвил животното лично, отколкото да си е захвърлил половината от убежденията за да спаси една единствена птица, която така или иначе някога ще бъде заколена.

Да ама ако "рейписта" убива и убива и убива, но дефакто самото `месо` не бива употребявано, а се изхвърля, с което се увеличава смъртността на животните...хммм и тоест умират и се ядат двойно и хммммм абе полицията.....заеби, тоз ще е велик.