PDA

View Full Version : по-старателен?



rascal_
06-09-2013, 21:18
Здравейте на всички преди всичко.
с гаджето ми правим секс вече 2 месеца г/д, подразбира се че найстина и харесва когато е с мен и го правим. но не знам дали преди да почнем прибързваме. В смисъл че последния 1 месец като и проникна и тя не е достатъчно влажна и ме боли в началото докато влезе пениса. Та въпроса ми е , трябва ли да слагам пръсти преди да почнем ? малко игрички ? докато тя не каже '' слагай го'' ще ме извинявате за термините ако са неадекватни . Другото което е като сме с презерватив и влиза въздух после е малко кофти кат свършим или като го правим да излиза въздух от вагината и . Пък когато сме без презерватив няма никакъв проблем, та как да го избегна това с презерватив?. И последен въпрос, чел съм нагоре надолу но искам и тук да чуя мнения. ако остава 1 седмица г/д до започването на менструацията и ако свърша в нея тогава колко % е г/д шансът да забременее? в предвид, идва и на 18 , овулацията е на 2 (същия месец) а примерно да го правим на 11-ти или на 17-ти ( да свърша в нея)
Ако може точни отговори без бъзици :) мерси за вниманието .

LadyTerrible
06-09-2013, 21:36
Пич,не свършвай в нея,опасно е както и да го смяташ,а и няма да е тооолкова трагично,ако свършиш другаде или просто в презерватива.Относно болката в началото-давай орално,с пръсти,възбуди я възможно най-много преди самия акт и използвайте лубрикант.Това с въздуха малко не го разбрах...карай,важното е да използвате презервативи.

FuCKkK13
06-09-2013, 21:48
^ има предвид,че влиза въздух и после като излезне се чува странно и най-вероятно се притесняват от звука ама спокойно и двамата знаете от къде излиза 8-)
не свършвай в нея,няма да умреш ако го направиш другаде или просто слагай презерватив
повечко любовна игра,лубрикант може да си вземете ( не за друго,а просто да е по-различно) пръсчета и така

rascal_
06-10-2013, 03:56
За самият акт няма никакъв проблем , вече научих как да свършва по 3/4 пъти за 1 час секс :D .
LadyTerrible - В смисъл че когато е с презерватив и правим различни пози май влиза въздух и после е неудобно да излиза въздух от вагината и, та питам това как може да се предотврати.

Мерси за отговорите между другото :)

xXxPETYAxXx
06-10-2013, 06:33
Стига с тея лубриканти - научете се да си възбуждате приятелките преди секс просто. Лично за мен, ако някой не ме възбужда достатъчно и се налага да ползваме лубрикант, би ми било много смотано. Лубриканта го разбирам само при първия път на някоя или, ако момичето има проблеми с овлажняването. Поиграй си с нея просто, нека има любовна игра - с пръсти, с език и не само на "едното ѝ място", поиграй си с цялото ѝ тяло.
За въздуха - не мисля, че зависи дали е със или без презерватив - на мен ми се е случвало и без. Просто съвпадение е, че се е получило тогава при вас. Ама просто не му обръщайте внимание, правете си секс, в която поза си искате и не се съобразявайте с някакъв тъп звук.
За овулацията - опасно е, защото няма как да знаете дали няма да се измести. По-добре е след овулация да рискувате така, а не преди.

marilyn
06-10-2013, 08:36
Играйте си повече преди същинската част за да се възбуди хубаво. Не чакай да ти каже "слагай го", а ти просто като видиш, че вече е влажна, действаш.

Относно свършването вътре, щом е преди да ѝ дойде, не е опасно. Ама това от моята уста звучи несериозно, щото нали все прокламирам тука сексът с презерватив. Не искам кака ви лош акъл да ви дава.

rascal_
06-10-2013, 15:44
За свършването днес говорих с нея и тя не иска да рискува. Не знам тя е на 16 а аз почти 18. Доста сериозна връзка имаме но права е за туй, че е рано да свършвам в вагината и.
иначе мерси за отговорите , скоро време може би ще го правим и ще дам всичко от себе си :D .
Наистина мерси хора :)

bigcityprisonx
06-10-2013, 17:05
Игричките са най-важни и не знам дали дори да ги нарека една от най-приятната част.И да.Задължително правете нещо ала-бала,орални нещица преди секса.И НЕ СВЪРШВАЙ В НЕЯ в никакъв случай,прекалено опасно е,от един път и после да си имаш проблеми на главата.И това с презерватива и аз не го разбрах много-много,но да.То вече ти се изясни де. :)

baby_baby
07-06-2013, 14:57
Е ти какво чакаш да каже "Слагай го " когато прецениш го "слагаш" без да чакаш тя да ти каже и може да правите повече любовна игра :)

FuCKkK13
07-06-2013, 19:19
Стига с тея лубриканти - научете се да си възбуждате приятелките преди секс просто. Лично за мен, ако някой не ме възбужда достатъчно и се налага да ползваме лубрикант, би ми било много смотано. Лубриканта го разбирам само при първия път на някоя или, ако момичето има проблеми с овлажняването. Поиграй си с нея просто, нека има любовна игра - с пръсти, с език и не само на "едното ѝ място", поиграй си с цялото ѝ тяло.
За въздуха - не мисля, че зависи дали е със или без презерватив - на мен ми се е случвало и без. Просто съвпадение е, че се е получило тогава при вас. Ама просто не му обръщайте внимание, правете си секс, в която поза си искате и не се съобразявайте с някакъв тъп звук.
За овулацията - опасно е, защото няма как да знаете дали няма да се измести. По-добре е след овулация да рискувате така, а не преди.

че какво е лошото на лубрикант за разнообразие ? че има и нз колко вида 8-)

AliceSw
07-06-2013, 22:09
никога не бих искала да правя секс с мъж като теб...