PDA

View Full Version : Проблем по време на секс.



imaproblem
06-09-2013, 22:49
Проблемът ми е следния. Докато се самозадоволявам нямам никакъв проблем, обаче когато съм с жена и извършваме полов акт, след като се възбудя и го вкарам независимо то къде (дори докато ми прави френска любов) усещам болка. Болката е в областта на главичката и от там ерекцията спада. Не мога да правя нормален секс понеже чувствам болка. Като си докосна главичката по което и да е време и я погаля леко с 1 пръст усещам доста некомфортна болка. Ако сложа кондом нямам болка. От какво може да бъде причинена тази болка ? пробвах да го мажа с кремчета здраве, с тетра го промивах, мия го след всяко пикаене, но нищо не помага.

tori
06-09-2013, 23:05
Уролог.

FuCKkK13
06-09-2013, 23:08
да не би да ти е прекалено чувствително мястото ... хм...раничка някаква ? винаги ли е било така или от скоро ?



едит: и да уролог.. не мажи с каквото ти падне,а просто отиди да те прегледат

imaproblem
06-09-2013, 23:13
И аз смятам, че ми е много чувствително местото. То само при допир и ерекцията ми спада. Преди не е било така а ранички не нямал съм. По едно време ми се белеше 1 вид кожата. Но премина това. Доста гадно е положението. Вкарвам го и след макс 1 минута започвам да усещам болка и ми спада.

FuCKkK13
06-09-2013, 23:30
преди не е било така... хм... да не би да си лепнал някоя инфекция ?
абе утре посети уролог и ще разбереш от какво е

imaproblem
06-09-2013, 23:35
Ще се консултирам благодаря.