PDA

View Full Version : Обезкосмяването на интимните части



Sp0t
06-10-2013, 14:15
Здравейте!
Имам проблем, които не е фатален, но е много дразнещ... Става въпрос за обезкосмяването на интимните части. Момче съм и освен със самобръсначка за друг вариант не се сещам... Тоест сещам се, но те са немислими като например скубането с пинсета, епилатор и т.н... Хубаво всичко със самобръсначката цак, цак и за 5 - 6 минути си готов... Въпроса е, че след 15 минути като се погледна цялото ми място където съм го бръснал е на някакви червени петънца, които в последствие се превръщат в малки сърбящи пъпчици... Това се случва като ги обръсна на контра... Щото обикновено ги бръсна само надолу... пак става този ефект, но не колкото ако е на контра... А и ако не е на контра ефекта е много тъп тъй като още след избръсването става като набола брада на 30 годишен мъж... (Под контра разбирайте обратно по посока на косъма.. знам, че всички го знаят, но все пак) Освен това със самобръсначката за 2 дни и айде пак... Дайте някакви съвети относно обезкосмяването там защото не знам вече... А да си оставя храсталаците абсурт... особено сега в тези жеги. Епилатор нямам а на козметик няма да отида за такова нещо...

anonymous708973
06-10-2013, 14:22
Купи си тример за тяло :)

Sp0t
06-10-2013, 14:36
малко инфо какво е това :?

anonymous708973
06-10-2013, 15:02
гугъл нямаш ли?

bigcityprisonx
06-10-2013, 17:36
Купи си тример за тяло :)
Дам.Това.Става и с някакво кремче за да не става на пъпки.