PDA

View Full Version : ОКОТО МИ !!!



darkmoon14
06-10-2013, 17:11
Проблемът ми е следният: преди 2 дни, без да съм направила нищо което да предизвика това, започнах да виждам с дясното си око едно зелено петно. Това ме плаши, тъй като проверих дали нямам нещо в окото иии не открих нищо .... Не ме боли... Нищо... Само че това петно изглежда сякаш си взел четка, потопил си я в тъмнозелена боя и си я тръснал на бял лист ... Този зелен "образ" се мести , когато местя окото си и го виждам дори когато съм със затворени очи.. Не искам да ходя на очен лекар , тъй като... не искам да плаша нашите, защото имам проблеми с тях в момента и не мисля, че ще ми повярват за това петно - ами ако докторът не открие нищо? Това само ще накара нашите да си помислят, че съм излъгала... :(((

bigcityprisonx
06-10-2013, 17:30
Това постоянно ли ти се случва или само тогава е било.Поглеждала ли си към силна светлина?Или нещо такова?Ако е било моментно,няма от какво да се притесняваш.Но ако това ти се случва често,няма как,изчакай най-много още седмица,гледай да се пооправиш с вашите и заминавай на лекар.Дори да няма нищо,все пак никога не е излишно да се види и от специалист.Това пък най-малко го мисли.Родители са ти все пак,те са за това.Не се притеснявай,въобще. :)

kr373n
06-10-2013, 17:33
Малка точка, или голямо петно?
Малката точка всеки човек я вижда, да речем когато е изморен. Иначе когато си гледаш нормално, без да се взираш в тази точка, виждаш ли я пак?

ПП: да и от светлините също става, но аз мисля че всеки има такова нещо, само че зависи от доста неща за да я забележиш.