PDA

View Full Version : Как да разпознаем лезбийките?



be_yourself
06-10-2013, 18:04
Как да разпознаем лезбийките? е първият ми въпрос по темата. Моля ако някой просто знае или има наблюдения да ми пише. Също и ако има някой такъв познат.

Второто ми питане е като прочетете това да ми кажете според вас дали моята приятелка е лезбийка- усмихва ми се, прави ми комплименти, гледа ме често, опитва се да ме докосва когато е наблизо, проявава инерес и т.н

tori
06-10-2013, 18:06
Ми на челото им пише "Обратна резба." с черен маркер.

psychopath
06-10-2013, 19:50
По поведението.

sunshine :**
06-10-2013, 19:54
виж гейовете се разпознават от пръв поглед :D лесбийките малко по-трудно :D просто трябва да имаш голям опит и да си дружала с такава за да можеш да ги разпознаваш , а невярвам да си го правила такаче вместо да се чудиш вземи я попитай тази твоя приятелка и толкова :ДД ако не си хомофоб или нешо от тоя сорт няма да ти е толкова трудно :ДД

tori
06-10-2013, 20:00
Всъщност един човек ако се държи на положение едва ли би си помислил някой, че има увлечения към същия пол или и към двата.

Auriss
06-11-2013, 00:37
По лютеницата върху мустака.

http://24.media.tumblr.com/d1d3e7455977389a7114989de01eb7f3/tumblr_mg7jn69A8x1rl07gno1_500.gif

fenastz
06-11-2013, 17:47
Ако видиш две женски, от която нито едната, нито другата би ебал, значи или са грозни сестри или са лезбийки. Също така жените, които приличат на мъже обикновено са такива.

Ivaaaaa
06-11-2013, 18:10
ооо разпознават се
така на улицата примерно не, но ако започнеш да разговаряш с някоя си личи по държание, говорене и тнт

bigcityprisonx
06-11-2013, 19:05
По поведението.
Дам.
И не знам.Може просто да си се объркала и така да ти изглежда. :)

GUEST000
06-11-2013, 20:16
виж гейовете се разпознават от пръв поглед :D лесбийките малко по-трудно

Сигурна ли си ? Имам няколко приятели - гейове, които ако ги видиш, ще ти висне лигата до земята и най-вероятно ще си помислиш, че те лъжат.
Или ти разпознаваш само женствените ;) ясно ...
Ми то по тая логика няма как да не разпознаеш мустакатата лесбийка с мъжка прическа, която отпива от бирата и четири секунди по-късно косата ти излита от зверската и оригня.

CharovnikaOtOz
06-11-2013, 22:12
мишън импосибъл е това с една приятелка бяхме много близки едно време, но разбрах че се кефи и на жени чак когато ми каза че ги харесва и приятеля и се дразнел от това как ги гледала, и дотогава не се бях замислял като ме питаше по заведения кво мисля за някоя си там

eclipse06
06-12-2013, 07:56
виж гейовете се разпознават от пръв поглед :D лесбийките малко по-трудно :D просто трябва да имаш голям опит и да си дружала с такава за да можеш да ги разпознаваш

Изобщо това, че си дружала с някоя, не е фактор. Имах приятелка лесбийка, познавах я от 3 години и изобщо не подозирах, че си пада по жени, докато сама не ми каза. И в интерес на истината имаше период, преди да замине, в който си бяхме супер близки и аз много добре знаех, че си пада по жени, но никога не ме е гледала с кравешки поглед, да ми налита или да ми покаже с нещо, че е различна. Много е трудно да разгадаеш дали една жена е лесбийка :(


Ако видиш две женски, от която нито едната, нито другата би ебал, значи или са грозни сестри или са лезбийки. Също така жените, които приличат на мъже обикновено са такива.

От трите лесбийки, които познавам, само една от тях е мъжкарана и би и проличало, че има такива наклонности. Другите са много красиви и женствени момичета, предизвикващи жесток мъжки интерес. Ако не знаеш или някой не ти е казал, познаването им е мисия невъзможна..

IneedtobeMyself
06-18-2013, 20:53
Ама това с лесбийките си е страшна работа! Всяко второ момиче, което срещна вече, ми казва, че има такива наклонности, щото целунала Пепа от 3-тия етаж. Пълно със заблудени пубери. Хубаво де и аз съм в тези си години, но съм напълно ясно с принципите си. Интересното в тази тема тук е, че сякаш надуших страх. Да не би да се страхуваш, че може да се случи нещо с теб и тази твоя приятелка? Знам ли... това вече стана мода направо. Всеки втори се паникьосва на тая тема. Според мене пък, всяка жена си има една лесбийка у себе си просто малкото от тези, които го осъзнават смеят да го изрекат на глас.

Трябват ни повече такива теми... интересно. Иначе... ако се окаже, че тази твоя приятелка има именно такива чувства към теб, какво би могла да сториш ти? Как ще реагираш?

AnzaRe
06-19-2013, 09:28
Влизаш в Омегле и пишеш на интереси lesbian и ще ги познаеш