PDA

View Full Version : Анален!



rascal_
06-10-2013, 18:39
Здравейте отново на всички ;)
Та... Може да има друга тема като тази, прочетох 1/2 но не ми отговориха на моя въпрос, та тук да питам, може да изглежда глупаво но ... Ако може просто отговор без критики.
Гаджето ми каза че иска анален ( най-накрая да пусне :D ) прочетохме всичко че трябва с презерватив, и да не сменяме от анален на вагинален без да сме се измили и тн.
Въпроса ми е , като тя ми е първа и аз и бях първия ако го правим анален ( пак за първи път с нея ) без презерватив има ли вероятност да хванем някаква болест?! И аз и тя се поддържаме и сме правили вагинален без презерватив 1/2 седмици преди да и започне менструацията и досега няма нищо слава богу. мисля че няма да има проблем но пак да си питам.
Мерси за вниманието .

DisappointedDreamer
06-10-2013, 18:46
Можеш да хванеш инфекция. Затова слагаш презерватива.

granger
06-10-2013, 18:48
Можеш да хванеш инфекция. Затова слагаш презерватива.

Йеп!

yakuza_
06-10-2013, 18:48
Има естествено, тия лайна са отпаден продукт, не материал за измазване на къщи.

as94
06-10-2013, 19:00
Рискът да си навлечеш инфекция при анален без презерватив е доста по-голям, отколкото при вагиналния. Ползвайте презерватив, може да вземеш от тънките.

HarabeishoOrGoHome
06-10-2013, 19:04
Ultra thin :3

rascal_
06-10-2013, 19:04
еми аз досега винаги съм взимал Durex Love но тя казва че така не е същото като без презерватив и пречи ... някаква препоръка на Durex тънки?

as94
06-10-2013, 19:06
Ultra thin :3

абсолютно, почти същото е като без, но все пак почти :D :D Засега предпочетете сигурността пред кефа, пести главоболия

HarabeishoOrGoHome
06-10-2013, 19:10
Разбира се, няма да дам лош съвет, я. :D :D

rascal_
06-10-2013, 19:11
мерси пичове/пички :)

Rabalka
06-10-2013, 19:51
Ама без е по яко одзад.Ма то и инфекция не е задължително да стане.

Fisherman
06-10-2013, 19:56
Ама без е по яко одзад.Ма то и инфекция не е задължително да стане.

да разбира се

Mitizaro
06-10-2013, 20:29
Аз съм правил с Durex Real Feel - яко е.
Но виж... има начин без кондом (и аз много желая да го опитам с яка мацка това!!), но трябва да си направи клизма/почистване. Има начини, има и домашни пакети. Ако го стори, предполагам с хубав лосион (който е за анален секс и убива малки най-опасни паразитчета, НО Е ДЕРМАТОЛОГИЧНО ТЕСТВАН И ПР. И Е ОКЕЙ за кожата и момичето) - може да пробвате. Не съм експерт по тая кондомлесс анална част, но смятам да стана!! :)

И... забавлявай се, брато!! ;)

marilyn
06-11-2013, 09:46
Вземете си Durex ultra thin, пробвайте с тях. Без е готино самото усещане, но можеш да си навлечеш проблеми.

ef_vn
06-11-2013, 10:02
ами ако гаджето ти има е.коли, свинска тения, кучешка тения и др. стомашно-чревни вируси и я лижеш без да се е измила, ще хванеш. специално на хуя ти освен полово предавани болести и такива по кръвен път като хепатит, сифилис, спин и др. няма кво да хванеш.

Supermassive____
06-11-2013, 16:08
Опасно е можеш да хванеш какво ли не гъбички ;д и разни бактерии. За това винаги слагай презерватив.

bigcityprisonx
06-11-2013, 18:56
Просто слагай презерватив,какъвто ви кефи и всичко е окей,няма главоболия. :D

KokoDjambo
06-11-2013, 20:00
Вземете си Durex ultra thin, пробвайте с тях. Без е готино самото усещане, но можеш да си навлечеш проблеми.

То когато момичето има здравословен проблем може да си навлечеш главоболия и от целувка.Наскоро четох някъде една 12 годишна заразила братчето си със сифилис, защото духала на нейния, който бил болен.Така че анален, орален, вагинален или мляскане ако ти е писано да се бесиш няма да се давиш!

Mitizaro
06-11-2013, 20:30
Лол.

Абе ти я разкажи за аналния как мина, че мноо кондоми станаха в тая тема, малко е екшъна!!
;P

rascal_
06-11-2013, 22:02
Спокойно, другата седмица ще дам новини. Но изградих си вече г/д едно мнение, мерси на всички ! :)

PainInTheAss
07-05-2013, 09:47
Мойта ми е първата, както и аз на нея, но за анален никога презерватив не съм ползвал.. А щом твойта го иска в дупето няма кво да му мислиш и да се чудиш :)

Mitizaro
07-05-2013, 11:52
Мойта ми е първата, както и аз на нея, но за анален никога презерватив не съм ползвал.. А щом твойта го иска в дупето няма кво да му мислиш и да се чудиш :)

Сер?
И никога ли не си вадил Капитал Кафяво Петно от 'Ралупата на Зайка?

Щото и мене мноо ме кефи идеята... с лубрикант ест (даже противо-бакетирен-бла-бла.. маазничък такъв >:) )

whysosad
07-05-2013, 12:16
До сега само със сегашния ми приятел съм правила.
Първо клизма и до сега не сме пробвали с презерватив.
Нямам абсолютно никакви притеснения.
И ми е странно как хората го правят, без момичето да се почистило, а с кондом (чувала съм дори и без). Според мен си остават някакви гадории там. А друг е въпросът, че явно момчетата не си признат за "уханието" отзад... мдам

Deadlock
07-05-2013, 12:25
whysosаd, не е нужно да си правиш клизма, за да няма видими и миришещи гадории

whysosad
07-05-2013, 12:28
Да, може би е така. Но предпочитам да знам, че наистина няма абсолютно никакви такива (макар, че знаеш ли сигурно пак остават ддз и аз). Въпрос на личен избор. Които както се чувства добре. А на мен така ми е добре и на моя човек :)

yakuza_
07-05-2013, 12:40
Ти си една достойна представителка на женския пол :D ^

Mitizaro
07-05-2013, 12:56
До сега само със сегашния ми приятел съм правила.
Първо клизма и до сега не сме пробвали с презерватив.
Нямам абсолютно никакви притеснения.
И ми е странно как хората го правят, без момичето да се почистило, а с кондом (чувала съм дори и без). Според мен си остават някакви гадории там. А друг е въпросът, че явно момчетата не си признат за "уханието" отзад... мдам


Кондома ако е хубав, проблеми нямаш. И ако го сложиш правилно.
В ХЕИ даваха едни за анален... гадни са, ама са дълги кат за шише вода от 1,5л да му го туряш (затуй ми стават, хахах ;P).

Схващаш..

Обаче да - най-яко ше е някоя метълка... да си направи клизма и да и спукам гъза.

baby_baby
08-03-2013, 21:33
Можеш да хванеш инфекция по-добре с презерватив

existenz55
08-04-2013, 07:20
След солидни дози алкохол в мъжка компания, много приятели са си признавали за кафявия звяр и даже един се оплакваше, че е сондирал и вадил люспи от чушки........ Че е кеф си е кеф, ама заеби тая работа без презерватив (или клизма преди това)....