PDA

View Full Version : Възможно ли е да ме изключат на края на годината



Moniika
06-11-2013, 13:06
Ucha v edno uchilishte..priznavam si ,che prez tazi godina ne sum hodila tolkova chesto , no vinagi sum imala izvinitelna belejka imam okolo 170 izvineni otsutviq i okolo 25-6 neizvineni otsustviq...ostavam na poprkavka po edin predmet... ta vuzmojno li e 3 dni tochno predi zavurshvaneto da me izgonqt ot uchilishte..molq vi daite mneniq..

BrainlessROCKBABY
06-11-2013, 16:33
Не мисля, но ако учителите ти решат да се заядат...
Плюс това ще стане на педагогически съвет, който в края на годината, на който повечето учители искат да избегнат наказания от такъв тип. 170 извинени могат да те оставят на поправка поне по 6 предмета.

bigcityprisonx
06-11-2013, 19:29
Не мисля, но ако учителите ти решат да се заядат...
Плюс това ще стане на педагогически съвет, който в края на годината, на който повечето учители искат да избегнат наказания от такъв тип. 170 извинени могат да те оставят на поправка поне по 6 предмета.
Да.
Обаче ти добре ли си да не ходиш толкова пъти на училище?Какво си правила тази година,бе момиче?Къде си висяла?Това не е нормално просто ... до колкото знам гонят още на 11-15 отсъствия .. пък камо ли на 25 .. леле ... чак пък и притеснена ми изглеждаш,аз ако бях на твое място,да си го бях очаквала .. та то е ясно .. дано не те изхвърлят последните дни,дори да си го заслужаваш,ама ...

ameli
06-11-2013, 19:46
Няма да те изхвърлят, ама може да ти го оставят за догодина.

blAckperl
06-12-2013, 10:10
Ucha v edno uchilishte..priznavam si ,che prez tazi godina ne sum hodila tolkova chesto , no vinagi sum imala izvinitelna belejka imam okolo 170 izvineni otsutviq i okolo 25-6 neizvineni otsustviq...ostavam na poprkavka po edin predmet... ta vuzmojno li e 3 dni tochno predi zavurshvaneto da me izgonqt ot uchilishte..molq vi daite mneniq..

Да

OoVasKoO
06-12-2013, 13:44
Кви са тия хипотези:"може би няма" По правилник изхвърчаш. Съжалявам, че ти го казвам, но е така. Освен ако не успееш да извиниш повечето неизвинени или ако те "помилват".

HarabeishoOrGoHome
06-12-2013, 13:52
Сори .... познай

SummerBoy
06-12-2013, 18:37
Значи, по правилник 10 човека, от завършилите в моя клас абитуриенти, трябваше да не присъстват на изпращането :D

sweetmony
06-12-2013, 20:40
25 неизвинени? :О .. От моя клас имаше едно момче, което също имаше много неизвинени, но класната му каза да намери бележки или си тръгва.. А той всъщност беше познат на лекаря, така че си мина 6 клас и сега пак успешно завършва 7 .. бтв в града ни има лекари, които срещу 1,2 лева ти дават бележки, но не знам как е в твоя град .. :X

Mase
06-13-2013, 18:23
25 неизвинени? :О .. От моя клас имаше едно момче, което също имаше много неизвинени, но класната му каза да намери бележки или си тръгва.. А той всъщност беше познат на лекаря, така че си мина 6 клас и сега пак успешно завършва 7 .. бтв в града ни има лекари, които срещу 1,2 лева ти дават бележки, но не знам как е в твоя град .. :X


дафак? на нас ни даваха безплатно :lol:

psychopath
06-14-2013, 10:58
Мен за една бройка щяха да ме изключат на изпращането в 12ти клас, последния ден в училище...значи може принципно. хахахаххаха

Аз също имах много разправии с отсъствия, ама имах по 600-700 на година примерно и правех разни шашми и схеми... но със сигурност не трябва да имаш повече от 15 неизвинени, не можеш ли да ги извиниш по някъв начин?

В последствие стана човек от мен, даже първата година в университета бях отличник. :D

the sniper guy
06-15-2013, 09:14
Не могат 15 дни преди края на годината но ако ти пуснат наказание то остава до края на първия срок догодина.

problematichna lichnost
06-17-2013, 18:41
мисля че ще тв изключат, звучи грубо но...