PDA

View Full Version : tatos



Зайче..
06-11-2013, 16:36
Значи както, разбира се, всички (предполагам) знаем - без един татус може, но само с един НЕ МОЖЕ 8-)
Та, решено е - ще си правя още. Единия, който искам е надпис. Знам какво искам да пише, но не мога да реша къде точно, защото гърба си го пазя за друга идея, а на ръката ми изглежда леко изтъркано (това не е окончателно решение, обаче). Това, което искам да пише е едно изречение и ще бъде на език, който не всеки може да го разбере. Следващия ми проблем е че не мога да избера езика, защото или звучи/изглежда прекалено странно, или е с някакви йероглифи, а аз искам да е с букви, просто да не се чете от всички (надявам се да ме разберете) 8-)
И последно, но не на последно място - мислите ли, че ще е добре да сложа 1-2 пеперуди подобни на първия ми татус?
Всички казват, че ще изглежда прекалено претруфено и че няма нужда от 'толкова много' пеперуди, но на мен някак си идеята си ми харесва ;д И само да уточня - питам, за да видя дали ще има различни мнения от тези, които съм чула аз, но като цяло последния въпрос няма да повлияе особено много на решението ми ;д

fakesmiles
06-11-2013, 16:42
Според мен избери език,който ти разбираш или пък от първоизточника на цитата/ не знам какъв е/
За пеперудите си решаваш ти,ако не ти се струва претруфено,прави си ги щом ти харесват

Зайче..
06-11-2013, 16:52
Аз не разбирам много езици - родния ми (български ;д), малко руски и малко английски 8-)
Иначе цитата мисля, че беше от филм обаче не съм сигурна, т.е. не знам кой е първоизточника му ;д

kr373n
06-11-2013, 16:53
На гърба е хубаво.
http://prikachi.com/images/273/6211273b.jpg

М/у направи си лапички на циците, една моя приятелка има, много е хубаво.

Зайче..
06-11-2013, 17:10
Не, на гърба искам да си направя нещо по-голямо (т.е. аз почти знам какво, но не искам да се обяснявам) ^^
По принцип страшно много ми харесва на това място, но с майка ми ще се изпокараме, ако го направя там http://prikachi.com/images/329/6211329O.png
Другото място, което съм си харесала е http://prikachi.com/images/338/6211338n.png но не мисля, че е подходящ цитата, който съм си харесала за там 8-)
И последното място е http://prikachi.com/images/344/6211344h.jpg това ми допада най-много, защото това което искам да пиша е много, много лично (то затова ще е и на друг език), а мястото е дискретно и не се вижда от всички.
Готова съм да чуя нови и още мнения за моите идеи и ако имате ваши също ще се радвам да ги чуя. :)
И не ме разбирайте погрешно - не искам вие да ми измисляте tatosa, просто не съм сигурна къде точно да е и търся съвет, нищо повече.

seki den
06-11-2013, 17:11
пробвай на латински или на френски.звучи приятно

Зайче..
06-11-2013, 17:21
на френски ми харесва много, но вече френският започна да става доста популярен и се страхувам от това, че доста познати ще могат да го приведат. ;д

kr373n
06-11-2013, 17:24
Намери някой, който знае арабски да ти го приведе и си го направи на арабски, или не искаш да чуваш за тая идея :D

Зайче..
06-11-2013, 17:30
О, не 8-)
Искам да е с букви, но да не е на език, който разбират много хора ;д

kotenciiity
06-11-2013, 17:41
Пробвай на индийски или латински както казаха по-горе

Зайче..
06-11-2013, 17:49
индийския го няма в google преводача ;д
а пък на латински изглежда все едно е на турски, не ми харесва

mentirahermosa
06-11-2013, 18:16
индийския го няма в google преводача ;д
а пък на латински изглежда все едно е на турски, не ми харесва
:D казва се хинди, не индийски, затова...
Пробвай на унгарски :) И все пак по-добре не ползвай гугъл преводач, защото преводите са доста относителни, често глупави.

Spider4eto
06-11-2013, 19:13
Отстрани на ребрата ми е любимото място за надписи. Но наистина, не си превеждай изречението с Гугъл Транслейт.

Cооkie
06-11-2013, 19:17
На мен ми се вижда тъпо да пишеш нещо на език, който и сама не разбираш. Като толкова не искаш да го четат другите, защо ще си го татуираш изобщо? Или се примири с английски/български и просто не го показвай на хората, или след като научиш някой "екзотичен" език, тогава си го татуирай на него (ясно ми е, че няма да ти променя мнението, само изказвам своето).
Относно мястото, на ребрата е готино.

Зайче..
06-11-2013, 19:33
....

няма шанс да си направя татус и да не се разбере, просто защото дори да кажа на 1 човек ще плъзне в рамките на 1 час цялата 'информация' 8-)
а пък не искам да ми го четат, защото искам написаното да си остане за мен си само, а и така е по-интересно

kr373n
06-11-2013, 19:36
Ами няма да го правиш на видно място, само приятелят ти да може да го чете.

strawberry88
06-11-2013, 19:38
Испански? 8-)

NikE
06-11-2013, 20:00
индийския го няма в google преводача ;д
а пък на латински изглежда все едно е на турски, не ми харесва
Srsly?

Есперанто?
Пробвай го и на Ирландски :>

UniCoWN
06-11-2013, 20:03
Италианският е много готин език и не е толкова разпространен в България/училищата (в смисъл навсякъде се учи английски, руски, немски, френски и испански - това са най-разпространените за изучаване тук, мисля).
Иначе аз ужасно харесвам латинския.

За превода, наистина недей с тоя гугъл, обърни се към някоя фирма, която се занимава с преводи.

kr373n
06-11-2013, 20:26
Недей те да си мислите така, няма да седне и да го превежда в гоогле 8-)
и най-малко после да си го прави.............

Зайче..
06-11-2013, 21:18
превеждам го в гугъл само за да видя горе/долу как ще изглежда ;д

mimsssssss
06-11-2013, 23:47
Първо, относно мястото. Смятам, че най подходящо е зоната на бедрото отстрани под бикини линията
http://www.google.gr/imgres?q=tattoo+%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE&um=1&hl=el&biw=1366&bih=588&tbm=isch&tbnid=O90NxTE91z7RGM:&imgrefurl=http://www.toptattoo.ru/tatuirovki-rianny&docid=VWPnw-5gEO9NLM&imgurl=http://www.toptattoo.ru/sites/default/files/Rihanna-tattoos2.jpg&w=500&h=313&ei=jbW3UfedJs_2sgb0zIGYDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:9,s:0,i:106&iact=rc&dur=1045&page=1&tbnh=169&tbnw=284&start=0&ndsp=19&tx=107&ty=76

http://www.google.gr/imgres?q=tattoo+%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE&um=1&hl=el&biw=1366&bih=588&tbm=isch&tbnid=mm6_2NvZydo2tM:&imgrefurl=http://parta4ok.ru/photo/tatuirovki_babochki/tatu_dve_babochki_i_uzor_na_zhenskom_bedre_krassiv o/56-0-10260&docid=yLd3QUDIlJxqoM&imgurl=http://parta4ok.ru/_ph/56/2/995897215.jpg&w=373&h=500&ei=jbW3UfedJs_2sgb0zIGYDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:11,s:0,i:112&iact=rc&dur=1113&page=1&tbnh=169&tbnw=140&start=0&ndsp=19&tx=39&ty=87

Може по-надолу/по-нагоре в зависимост как искаш да го поставиш надписа - хоризонтално или вертикално.

Другото което каза ти самата - на ребрата, под гърдата.

Чудя се само дали наистина ако някой знае, че имаш татус и ти каже "Дай да видя", ти веднага ще му го покажеш? Според мен това си е до уважение - както на теб самата към себе си, така и на другия, който иска да го види. Никой не може да те накара "насила" да му показваш/превеждаш татуса си.

Второ, относно езика. Имам предложение - отиваш в една езикова гимназия и някой учител ти го превежда. Това е когато вече уточниш езика.
Иначе аз веднага си помислих за старогръцки. На мен никак не ми звучи добре, когато го говорят - има прекалено заваляне, все едно говори някой пиян и шъшка (много л, вместо р и т.н.) Но е някак си по-нестандартно, отколкото да речем новогръцки. Другият език - латински. Пак произношението на мен лично не ми харесва, но на писане е супер и пасва за татус.

Зайче..
06-12-2013, 03:11
Първо, относно мястото. Смятам, че най подходящо е зоната на бедрото отстрани под бикини линията
http://www.google.gr/imgres?q=tattoo+%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE&um=1&hl=el&biw=1366&bih=588&tbm=isch&tbnid=O90NxTE91z7RGM:&imgrefurl=http://www.toptattoo.ru/tatuirovki-rianny&docid=VWPnw-5gEO9NLM&imgurl=http://www.toptattoo.ru/sites/default/files/Rihanna-tattoos2.jpg&w=500&h=313&ei=jbW3UfedJs_2sgb0zIGYDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:9,s:0,i:106&iact=rc&dur=1045&page=1&tbnh=169&tbnw=284&start=0&ndsp=19&tx=107&ty=76

http://www.google.gr/imgres?q=tattoo+%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE&um=1&hl=el&biw=1366&bih=588&tbm=isch&tbnid=mm6_2NvZydo2tM:&imgrefurl=http://parta4ok.ru/photo/tatuirovki_babochki/tatu_dve_babochki_i_uzor_na_zhenskom_bedre_krassiv o/56-0-10260&docid=yLd3QUDIlJxqoM&imgurl=http://parta4ok.ru/_ph/56/2/995897215.jpg&w=373&h=500&ei=jbW3UfedJs_2sgb0zIGYDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:11,s:0,i:112&iact=rc&dur=1113&page=1&tbnh=169&tbnw=140&start=0&ndsp=19&tx=39&ty=87

Може по-надолу/по-нагоре в зависимост как искаш да го поставиш надписа - хоризонтално или вертикално.


Там няма как да стане, защото от едната страна имам татус вече и надписа няма да се върже, понеже в предния татус има и надпис, който е на английски, а и местата ще се застъпват 8-)

lovelywords
06-12-2013, 16:51
3тото място, което посочи ми харесва най-много, а и според мен е и най-подходящо. Италианският, също си е сравнително популярен, а и щом наистина искаш да е с букви, ще трябва да избереш някои от горепосочените предложения, пък вече тогава ти си решаваш на кой да го показваш ;д за мен лично френският е най-красивия език и аз бих си го направила на френски

bababa7
06-12-2013, 20:16
Знам какво искам да пише, но не мога да реша къде точно, защото гърба си го пазя за друга идея, а на ръката ми изглежда леко изтъркано (това не е окончателно решение, обаче).

Представи си колко пък ще е изтъркан татуса който ще си направиш сега. Не знаеш какво искаш и някой ден ще искаш да си махнеш татусите но няма да е възможно. Абе хубаво момиче си пък защо се грозиш така..

Зайче..
06-12-2013, 21:25
Не знаеш какво искаш и някой ден ще искаш да си махнеш татусите

100% :lol:

heartshapedbox
06-12-2013, 21:32
^ Така си е, нашите ако ме бяха оставили да се татуирам на 14 (а аз имах огромно желание), сега щях да съм покрита с дъгички, пеперудки и кексчета примерно.

mimsssssss
06-12-2013, 23:45
Да, щото пък да речем някоя на 30години ако си татура пеперуда и с датата на умрялото и дете - някой ще и се смее. Ебати логиката вадиш за пеперуди, кексчета и дъгички. Ако искат хората и пишка да си татурат на челото... И още повече годините в много случаи не са фактор - както за малко, така и за много. И не, не започвайте темата за пълнолетие и бла-бла глупости, щото на 17 години и 11 месеца няма голяма разлика от 18 години... или го имаш мозъка и го ползваш или не...

heartshapedbox
06-13-2013, 08:40
^ Не ме разбра, не изказах мнение за всички татуси с дъгички и пеперудки, а че лично аз щях да си татуирам точно тези неща тогава и пак лично аз бих съжалявала сега, защото са ми се стрували сладки, а не съм вложила смисъл в тях. Идеята ми беше, че (повечето хора) на 14 нямат ясна представа какво искат и не са се доизградили като характер, за да си татуират нещо, имащо смисъл и не смисълът да е "кефи ме как изглежда", а смисъл, който ще остане в годините. Защото представи си някое дете да си татуира Джъстин Бийбър примерно, защото е "най-голямата му фенка" и след две години, когато той вече не е модерен и тя слуша новите изгряли звезди, ще се чуди защо и е този.
Не намесвам пълнолетието- и двете ми татуировки са правени предеи да навърша 18, но в етап, когато съм имала повече акъл, отколкото на 13-14 години.

mimsssssss
06-13-2013, 10:44
Относно Зайчето, татуса е за майка и'.
Относно Джъстин Бийбър... Някои го харесват други не. Познавам хора с татуси на 2пак, Еминем, Майкъл Джексън и от форума имаше и едно момиче на Джон Бон Джоуви. Еми сори, ама никой не може да омаловажава нечие творчество, най малко на канадеца Бийбър при положение колко милиони фенове (и пари) има. Все нещо явно прави както трябва. И аз не харесвам Лейди Гага и ми идва всичко в прекалено много, тва не пречи да си има купища фенове дето я издигат на пиедестал.

Аз ти разбрах главно смисъла, ама някой хора не се различават нито на 14, нито на 18, нито на 22. По принцип според мен не ти ли дойде раничко акъла, няма и да дойде.

Зайче..
06-13-2013, 17:12
Относно Зайчето, татуса е за майка и'.


да, между другото :)
и малко се дразня, когато ми кажете, че съм си направила татуса само заради пълната гъзария
в смис - да кефи си ме и си го показвам и да, но си го направих главно, заради МАМА <3
и само да уточня - сега да не си помислите, че и има нещо на жената :Д жива и здрава си е, просто много си я обичам и от 11годишна искам да си направя татус свързан с нея, и след 3 години взеха че ми разрешиха 8-)

heartshapedbox
06-14-2013, 08:56
Мимс, радвам се, че си ми разбрала идеята, Зайке, хубаво е, че го свързваш с нещо наистина скъпо за теб.

Зайче..
06-14-2013, 16:33
Зайке, хубаво е, че го свързваш с нещо наистина скъпо за теб.

Благодаря :)
Радвам се, че се разбрахме :) В смис щото повечето от вас ме имат за някоя лека тенекия, заради татусите, пиърсинга и т.н., но имам познати които са доста по-трагични случаи от мен.
Например - да си татуираш с огромни букви на ръката името на бившия ти приятел и да казваш, че никога няма да ти омръзне, а след точно 3 дни да се тръшкаш, че искаш да го махнеш. И това е най-малкото.

tori
06-14-2013, 22:08
Някъде по кръст, ребра, нещо такова. Езика може да е норвежки примерно, финландски, латвийски. Нещо такова.

Ivaaaaa
06-15-2013, 08:10
На челото е много оригинално. За езика - турски.

забелязвам, че си много злобна и само хейтваш другите
няма нужда да ми отговаряш, просто казвам мнение, защото се набиваш на очи

Зайче..
06-15-2013, 08:40
Violenza милата толкова просто и ограничено се изказа, че чак я съжалих :(

Зайче..
06-15-2013, 09:01
все повече започнах да те съжалявам :lol:

dark_girl
06-15-2013, 15:55
Най-много ми харесва тук:
http://prikachi.com/images/344/6211344h.jpg .

Иначе щом е толкова лично и е за майка ти,може да си го направиш под гърдата,близо до сърцето .. Една позната така направи,може да ви се стори глупаво,но щом е толкова лично ..

За език-есперанто,може би .. И аз не знам.

Зайче..
06-15-2013, 16:07
^изобщо не е глупаво, дори ми допадна като идея и то супер много.
но съм чувала, че около гърдите не е хубаво, защото там са млечните жлези и можело да стане нещо?
и този татус не е точно за майка ми, предния беше за нея. :)

kr373n
06-15-2013, 16:10
^изобщо не е глупаво, дори ми допадна като идея и то супер много.
но съм чувала, че около гърдите не е хубаво, защото там са млечните жлези и можело да стане нещо?

Да може, в никакъв случай не го прави там. Избери друго място недей бърза още :)

dark_girl
06-15-2013, 16:12
Аха,може и така да е.Аз не съм много запозната,но предлагам. : )

Едит:
На мен лично ми харесва и на тези места:
http://data.whicdn.com/images/64324774/large.jpg
http://data.whicdn.com/images/63880732/large.jpg

Може да разгледаш и в weheartit.com.Не знам какво гласи татуса,който си си намислила,но разгледай разни снимки и го обмисли.Може да разгледаш и на Риана татуировките,тя има доста и на различни места.;дд

girlwithblueeyes
06-15-2013, 16:25
На челото е много оригинално. За езика - турски.

Сега ще обявят за ограничена:lol:

Зайче нищо против тебе предишното ти тату ми допадна много въпреки че знаеш какво ми е мнението за татуировките . Но още едан няма ли да ти дойде прекалено много вече? Не те съдя просто питам

girlwithblueeyes
06-15-2013, 17:48
Защото на някой хора не им е ясно че не е задължително едно нещо да се харесва от цялата маса :lol:

Зайче..
06-15-2013, 18:03
Но още едан няма ли да ти дойде прекалено много вече? Не те съдя просто питам

не мисля така.
в повече идва, когато нещата са недообмислени и нямат смисъл.
до момента, в който съзнателно знам какво правя и колко голям смисъл има нещо за мен, то никога няма да е прекалено
и както казах още в първия си пост "без един татус може, с един - не може"

PS: и много ви моля не ми обяснявайте, че съм малка и не знам какво правя и т.н., 'щото вие не сте никои че да ми държите сметка и да се държите по този начин. и да, знам че това е форум и всеки може/трябва да ви слуша неисканите мнения, ама при положение че е безсмислено няма да е зле да си ги спестите :*

girlwithblueeyes
06-15-2013, 18:07
Може да ти с сторят недоосмислени след време


Никой не ти държи сметка едав ли на някой от форума му пука за тебе . Не виждам и какво толкова е казала Виоленца . Просто трябва да спре да ти пука за мнението на другите и да спреш да цитираш всеки отрицателен пост.

FuCKkK13
06-15-2013, 18:09
що се мъчиш толкова да убедиш хората,че си ''зряла'' ? комплекс ли ти е това или какво ?
и да,до гърдите не е хубаво,особено на тая възраст да си правиш
бедрата

Зайче..
06-15-2013, 18:12
Предния ми пост не беше насочен към нея всъщност, а към тези на които не им пука за мен (в смис останалите), но все пак ръсят бисери и ми наглеят с неща от сорта 'не знаеш кви ги вършиш, малка си още'
Не можеш да ме убедиш, че следващия ми татус ще ми омръзне, защото аз знам че няма
както знам че и първия ми татус няма как да ми омръзне
просто знам какво правя, осмислям нещата повече отколкото можете да си представите и се съветвам с хора, на които им пука за мен, старая се да имам трезва преценка над неща като това и мисля, че ми се получава
И точно поради тази причина отговарям на всеки един негативен пост, защото вие не знаете как стоят нещата и на вас не ви пука, но се врете между шамарите с реплики от сорта 'не ти ли е много вече', ми соре ама няма как да стане да ти замълча

FuCKkK13 тва за бедрата не го разбрах?
и не, не ми е комплекс, просто не може човек, който не ме познава да ми говори някви празни работи като цяло

FuCKkK13
06-15-2013, 18:14
:lol: :lol: :lol:

Зайче..
06-15-2013, 18:17
:lol: :lol: :lol:

окей
радвам се, че ми отговори на въпроса с бедрата най-вече :р

Fisherman
06-15-2013, 18:18
^ Така си е, нашите ако ме бяха оставили да се татуирам на 14 (а аз имах огромно желание), сега щях да съм покрита с дъгички, пеперудки и кексчета примерно.

хахахаахахХХАХАХАХАХАХА

yakuza_
06-15-2013, 18:19
Само тая страница прочетох, ама дори да ти омръзне, главата си режа, че няма да си признаеш.

girlwithblueeyes
06-15-2013, 18:20
Зайче няма как да предвидиш дали след 10 години този татус няма да ти омръзне . Недей говори че си сигурна . В момента може и да си си но след 10 години никой не знае.
Добре сега ще те питам ако толкова не те вълнува нашето мнение защо създаде темата въобще ?
Така е поне на мен не ми пука ти дали имаш татуси или не просто от чисто любопиство реших да попитам. Едно тату хайде добре особено щом е за майка ти но още едно. Лично на мен ми е грозно за жена хич не ми е женственно .

Fisherman
06-15-2013, 18:26
PS: и много ви моля не ми обяснявайте, че съм малка и не знам какво правя и т.н., 'щото вие не сте никои че да ми държите сметка

Само Господ може да я съди

FuCKkK13
06-15-2013, 18:30
окей
радвам се, че ми отговори на въпроса с бедрата най-вече :р

имах предвид,че бедрата е хубаво място...

yakuza_
06-15-2013, 18:32
Мисля, че го е направил. :lol:

girlwithblueeyes
06-15-2013, 18:37
Е стигате де не бъдете толкова лоши:lol:

Fisherman
06-15-2013, 18:42
Мисля, че го е направил. :lol:

#owned

therichbitch
06-16-2013, 15:32
1. не си прави повече пепердуки, че ще литнеш накрая. И все пак трябва следващата ти да кореспондира по някакъв начин с предишната, не да си татутираш на едната ръка пеперудки и маргаритки, на другата черепи и кръв ; разбра ме, надявам се.
2. За език- и аз съм за латински, няма нищо общо с турския, повярвай. Не че нещо , ама като знаеш "малко английски и руски", как си толкова навътре с други нетрадиционни езици
3. НЕ ползвай google преводач, ще си изпатиш вероятно
4. На мен на плешката ми харесва като място, както и на ключицата, ама за второто мн добре трябва да се разположи, че може да стане грозничко

5. Какъв е надписът? (това също има значение за езика според мен)

RedArmy
06-16-2013, 17:10
Абе такива като "зайчето" не са виновни за това че са такива. Те просто трябва да се разстрелят, защото няма смисъл да дишат въздуха :D Но най-виновен е бащата, ако изобщо има такъв. Ако има баща трябва да е в затвора, защото не си е възпитал дъщерята и отдавна я е изпуснал. Но или е някоя отрепка или някой селски мутро-бизнесмен, на който не му дреме че дъщеря му е утайка.

Такъв провал, тая си я представям след 2 години (най-много) как се пуска по дискотеките на батковците за една малка водка и 20 марки на фона на Галена. И ще казва: не ми давайте акъл как да живея :lol: От друга страна кво да се нервим на такива боклуци, нека се смеем, на мен лично ми е много смешно :lol:

yakuza_
06-16-2013, 17:17
оо аз не се нервя, тялото си е нейното, каквото иска това да прави, дето се вика утре да умре, аз няма да разбера даже

FuCKkK13
06-16-2013, 17:48
мн сте груби ...
вярно,че не е кой знае колко стегната откъм възпитание,нито блика от акъл,нито пък приема забележки ама вие направо я обиждате безцелно ...

Зайче..
06-16-2013, 21:38
кофти, не ми пука за тъпото ви и супер смешно мнение, нито за 'уникалните' и интелигентни изказвания :(
жалко само, че се хабите да се обяснявате ама така де, обяснявайте си се аз поне да се налея малко утре, като прочета новите мнения ;Р

Ivaaaaa
06-16-2013, 21:43
мн сте груби ...
вярно,че не е кой знае колко стегната откъм възпитание,нито блика от акъл,нито пък приема забележки ама вие направо я обиждате безцелно ...

не, не, не, не, не, не мога да се сдържа
как може да има толкова злоба???
ужсТ гади ми се :-&

w0sh
06-16-2013, 23:21
По-ползотворна за обществото идея не съм чувал от много време. Татуирай се и носи белега на крайната си идиотия до края на живота си. Ще сме благодарни да е на по-явно място.

Те затова преди 70 години на евреите са им слагали звездици по ръкавите.

girlwithblueeyes
06-17-2013, 05:29
кофти, не ми пука за тъпото ви и супер смешно мнение, нито за 'уникалните' и интелигентни изказвания :(
жалко само, че се хабите да се обяснявате ама така де, обяснявайте си се аз поне да се налея малко утре, като прочета новите мнения ;Р


Всъщност много ти пука ама айде .

NikE
06-17-2013, 08:50
На мен пък ми се струва, че Зайчето сякаш е презадоволена финансово. Но това си е грижа и решение единствено на родителското тяло.
Пък и това е една татуировка. Като й омръзне ще я покрие или ще я махне. Не е като да си отреже крайник и да не може да го възстанови.

Зайче..
06-17-2013, 19:25
Всъщност много ти пука ама айде .

псевдо психоложката се обади ;РрРрр
т.е. една от всички :3

FuCKkK13
06-17-2013, 20:22
не, не, не, не, не, не мога да се сдържа
как може да има толкова злоба???
ужсТ гади ми се :-&

казвам това,което съм забелязала.. ама поне не я обиждам

Your.Passion
06-17-2013, 20:46
Бре.
Голяма караница 8-)

POLLINA
06-17-2013, 22:40
Oф колко тъпотии има в тая тема. И аз не одобрявам татуси от сорта на цветчета,пеперудки и т.н, но ето, че за нея това има няквакво значение. А дали ще и омръзне или не, вас какво ви бърка не мога да разбера.
Зайче, моят съвет е да не се допитваш до никого. Това си е до теб, седни, помисли хубаво.
Прави ги на места,където не се виждат.

anonymous708973
06-18-2013, 12:44
Тъй.
НЕ СИ ПРЕВЕЖДАЙ татуса с Гугъл. Имай малко уважение към себе си и тялото си.

Изпускаш някои важни подробности, както и преди съм ти казвала. Например: надписът долу на крака, който беше пуснала - КОШМАРНО място. Като отидеш да ти го подновят 3 пъти за 3 месеца, ще се питаш къде ти е бил акълът.
Хич не ми допада и мястото, което даде Мимс - знам, че го отхвърли, ама да кажа. Точно бедрата ти е напълно възможно да се разширят - ти още растеж, евентуално ще забременееш един ден и тогава ще стане мазало. Имай ги тия неща предвид, това е решение за цял живот.
Отстрани на ребрата е готино, боли си, ама не е това проблемът. Другият ти татус е прекалено голям и черен и ще се бият двете неща... Не знам, за място не се наемам за съвет.
Може би на предмишника (между лакътя и китката от вътрешната страна)?

Татусът ти е да е на английски, пак може никой да не го разчита, ако избереш по-странен шрифт. Иначе френски, испански, норвежки. Малко ми е странно да искаш една фраза и да се чудиш на какъв език. Не ти ли изскача в главата просто?

ShtrudeL
06-18-2013, 12:54
защо не го направиш на глаголица? х)

Зайче..
06-18-2013, 18:58
Татусът ти е да е на английски, пак може никой да не го разчита, ако избереш по-странен шрифт.

точно това обмислях и аз
и май е добра идея