PDA

View Full Version : Болезнени вътрешни пъпки по челото!!!!!!!



Seli94
06-11-2013, 17:34
Здравейте,попринцип не съм с проблемна кожа но от 2-3 дена започнаха да ми излизат големи вътрешни пъпки по челото...първо излезе 1 а сега за вече цели 4 :(:( мажа ги с крем и не ги стискам и пипам,защото много ме болят!Ако някой знае нещо...моля да помага,защото другата седмица ми предстои нещо много важно и не мога да се появя в този вид!Благодаря :)

bigcityprisonx
06-11-2013, 19:38
Сигурно е от възрастта.На колко си?В пубертета ли си?Та не знам .. мажи ги или гледай в нета да си купиш някакво мазило.

strawberry88
06-11-2013, 20:02
Сигурно е от възрастта.На колко си?В пубертета ли си?Та не знам .. мажи ги или гледай в нета да си купиш някакво мазило.

Exa, доста помогна.Тя ако знаеше с какво да ги маже, нямаше да пита. :Д Аз ти препоръчвам активния лосион на Акне аут. ;)

Hayashi
06-11-2013, 22:03
Подкожни пъпки ли имаш предвид? И на мен ми се случва да ми се появяват такива гадини и то все на носа, та да приличам на еднорог. Открих, че термалната вода на Avène помага страшно много и за 48 часа изчезват напълно. Пръскам по 4-5 пъти на ден когато имам такива пъпки.

MaLkaTa_LaDy
06-12-2013, 07:06
Май давам един и същ съвет в такива теми, но отново - Отиди на дерматолог! Лекаря си знае работата и ще ти помогне. Не рискувай с продукти, които ще ти кажат тук - ще дадеш много пари и то вероятно на вятъра. Просто си вземи направление от личния лекар и отиди на кожен лекар.

Seli94
06-12-2013, 14:40
Проблема е че не живея в България и не знам къде да отида и какво да си купя :(

kalpazanka
06-12-2013, 14:41
Дай снимка да видим за какво иде реч.