PDA

View Full Version : Нормално ли е?! :(



Seli94
06-11-2013, 17:56
Става въпрос за сестра ми!
Нормално ли е на 16 да си 1.66 и 61кг...смисал не и личат толкова,но има стрии и целулит и ако някой може да ми каже упражнения или диети за сваляне в областта на дупето.Благодаря :)

POLLINA
06-11-2013, 19:09
Дааа, със сигурност е за сестра ти. А защо тя не се регистрира тогава и да пише? Все тая
НЕ, не е нормално. Не се изпускайте още от малки /млади хайде/. Няма упражнение или диета за сваляне на мазнини в една обалст. Мазнините се свалят навсякъде. Започни режим, ако искаш в началото може и нещо по-строго, а после се придържай към правилно хранене. Забрави за газирано, бял хляб, пържено и т.н Сладко може,но по малко и то най- добре да е шоколад. Трябва да пиеш много вода. Иии спорт, най добре бягане или ако не ти се ходи да бягаш прави някоя кардио тренировка у вас. Но не 2-3 пъти в седмица, а всеки ден или най-много 1 почивка,за да починат мускулите. Отделно от кардиото, трябва да правиш и упражнения за стягане на областите.

bigcityprisonx
06-11-2013, 19:36
Дааа, със сигурност е за сестра ти. А защо тя не се регистрира тогава и да пише? Все тая
НЕ, не е нормално. Не се изпускайте още от малки /млади хайде/. Няма упражнение или диета за сваляне на мазнини в една обалст. Мазнините се свалят на всякъде. Започни режим, ако искаш в началото може и нещо по-строго, а после се придържай към правилно хранене. Забрави за газирано, бял хляб, пържено и т.н Сладко може,но по малко и то най- добре да е шоколад. Трябва да пиеш много вода. Иии спорт, най добре бягане или ако не ти се ходи да бягаш прави някоя кардио тренировка у вас. Но не 2-3 пъти в седмица, а всеки ден или най-много 1 почивка,за да починат мускулите. Отделно от кардиото, трябва да правиш и упражнения за стягане на областите.
+1

strawberry88
06-11-2013, 19:42
Не е нормално.

mimijessi
06-11-2013, 23:12
Не е нормално.

+1

Seli94
06-12-2013, 14:41
Благодаря за съвета :) и да за по-малката ми сестра е...аз съм на 19 и съм със съвсем нормални килограми!

POLLINA
06-12-2013, 14:58
няма значение за кой е,ама поговори и малко докато е време, защото после става все по трдуно и по-трудно

Jaune
06-12-2013, 15:18
И какво по-точно значи не е нормално?! Кое не му е нормалното? Аз не виждам бог знае какво в тези килограми, да не говорим, че имам познати на този ръст (по-ниски даже) и на тези килограми, и НЕ изглеждат ненормално, дори не бих казала, че изглеждат пълни. Аре по-сериозно.
Не мисля, че точно за тези данни е коректно от ваша страна да казвате, че не е нормално и момичето да се стресира супер много, че му има нещо, всъщност да си е окей.

POLLINA
06-12-2013, 15:23
По пътя на великата ти логика не е редно и тя да ни пита дали е нормално. Щом пита дали е и щом пита за упражнения ''за сваляне на мазнини'' значи положението никак не е нормално. Далеч не смятам,че кг са мускул. Аз съм 164 и съм 46 кг. За сравнение,макар че килограмите съвсем не са показател

Jaune
06-12-2013, 15:39
Каква по-точно е великата ми логика? Какво значи нормално и ненормално? За някого сигурно твоите мерки ще са ненормални.

POLLINA
06-12-2013, 15:40
Tук не говорим за мерки, а за начин на изглеждане. Предолагам,че никой не го интересува колко см му е талията, въпросът е как изглежда.
Ако за теб мазнините са нормални, окей. Всеки с рабиранията си.

wa1150n
06-12-2013, 16:33
Много зависи от пропорциите на тялото и мускулната маса.Имам приятелка която е висока 165 и е около 63кг. обаче изглежда много добре, повечето от килограмите са и се събрали в гръдната обиколка и задните части, има си и тънка талия, като цяло късмет е извадила с пропорциите и килограмите.Няма "нормално" или "ненормално" въпросът е как се чувстваш и най-вече дали е здравословно! Най-добре да си изчисли индекса на телесната маса и да разбере дали е в норма или не и да вземе съответните мерки.

Seli94
06-12-2013, 18:45
(izvinqvam se za latinicata)

Kato cqlo ne izglejda zle,no i na men i na neq ni se natrupvat mazninite v zadnite chasti,bedrata i dupeto..ne znam ot gen li e??Nqma i mnogo golqm biust za 16 godishna i kato cqlo izglejda dobre no problema e v zadnite chasti...mnogo se kompleksira ot tova i mi e jal da q gledam taka :( :( opitvam se da i obqsnq che kilogramite ne sa ot znachenie ako izglejda dobre,no ne me slusha!

w1n5t
06-12-2013, 19:34
(izvinqvam se za latinicata)

Kato cqlo ne izglejda zle,no i na men i na neq ni se natrupvat mazninite v zadnite chasti,bedrata i dupeto..ne znam ot gen li e??Nqma i mnogo golqm biust za 16 godishna i kato cqlo izglejda dobre no problema e v zadnite chasti...mnogo se kompleksira ot tova i mi e jal da q gledam taka :( :( opitvam se da i obqsnq che kilogramite ne sa ot znachenie ako izglejda dobre,no ne me slusha!

В такъв случай наи-добре да започне да тренира нещо, да прави упражнения, някакъв спорт....

FuckingFreak
06-12-2013, 19:37
Като не се харесва, да започне да тренира и да спре да яде боклуци, туко виж целулитът й изчезне. :)

swetygiRl
06-13-2013, 14:32
Съвсем нормално е!!!! Вие като сте 43кг- това е Нe e нормално!! И спрете да обиждате всички момичета с такива килограми- различно е за всеки :? :@

YSMF
06-13-2013, 14:38
Аз съм 40кг., защо не ми кажеш, че е ненормално на живо?

С тренировки си разкарах целулита, започнах да си стягам тялото и да изглеждам по - добре. Не е до килограми,а дали въпросните са мускулна маса или мазнини.

swetygiRl
06-13-2013, 14:46
Аз съм 40кг
не е нормално! не пишете против момичетата между 50-60 кг което си е нормалното

YSMF
06-13-2013, 14:54
А ти как разбираш кое е нормално, гледаш измислени BMI таблици в нета ли? :lol:
И ще пиша против момичетата, които са 50-60 кг, защото въпросните явно не се харесват с това тяло и искат да го променят.

swetygiRl
06-13-2013, 15:07
Да, някои момичета никога не се харесват..но трябва такива като теб 35-40 кг да не се харесвате, а не да пишете глупости на осттаналите които са си нормални!!Не чета никакви таблици,не се интересувам

YSMF
06-13-2013, 15:12
Да кажеш на някого да тренира е една от най - големите глупости в интернет нали? И, моля те, не ми казвай какво да правя ;) Викаш ти можеш да плюеш 40 кг., но аз не мога да правя същото за 50? :lol:

swetygiRl
06-13-2013, 15:27
мога. който да питаш 50 са по-добре от 40

YSMF
06-13-2013, 15:30
Който да питаш ще ти каже, че в важно как ти стоят, защото има момичета, които изглеждат дебели с 40 и слаби със 60.

swetygiRl
06-13-2013, 15:33
И спрете да обиждате всички момичета с такива килограми- различно е за всеки :? :@
аз също го написах

dark_girl
06-13-2013, 15:47
Съдейки по себе си и това,че съм 1.68 и тежа около 47 кг.,теглото ѝ е наднормено.Според мен колкото и изтъркано да звучи за да свали излишните килограми трябва да се храни здравословно и да прави упражнения,ама не коремни преси и т.н.,а и кардио!Без него не става ..

Hayashi
06-13-2013, 15:59
Да, някои момичета никога не се харесват..но трябва такива като теб 35-40 кг да не се харесвате, а не да пишете глупости на осттаналите които са си нормални!!Не чета никакви таблици,не се интересувам

Доста плиткоумно мнение. Това, че има хора, които са слаби без усилия не значи, че всички останали трябва да ги оплюете.

POLLINA
06-13-2013, 16:15
:lol: леле мале

swetygiRl
06-13-2013, 16:29
Доста плиткоумно мнение. Това, че има хора, които са слаби без усилия не значи, че всички останали трябва да ги оплюете.
Аз съм си добре..55-57 кг . Не искам да съм по-слаба. Не мисля,че е нормално момиче 40кг даже 45 са малко :?

POLLINA
06-13-2013, 16:37
Много зависи от какво са тези 55 кг . Мускуна маса, сланина.
И все пак не се съгласявам,че 60 кг на ръст 160-163 са окей.

monika99pufi
06-21-2013, 11:36
Абе хора няма нормално и ненормално тегло.. зависи от самия човек и какви са пропорциите на тялото му.....килограмите нямат никакво значение... една приятелка също е 1.61-2 тежи 40 килограма, но ако я видиш никога не би се сетил, че наистина тежи толкова изглежда поне 48-9 .. познавам и хора, които изглеждат 45 кг, но всъщност са 50, така че момичето трябва само да прецени дали има нужда от режим + спорт, или не :)))

RaI4etO
06-21-2013, 14:17
Така е - килограмите стоят различно на всеки. Аз например съм 47, но изглеждам по-малко. Това, че е 60 кг не означава, че е слон. Като не се харесваш, промени тялото си! Но ако на теб не ти е проблем, и тези килограми не са мазнини, недей! Без снимка никой нищо не може да ти каже.
Ето моя:
http://prikachi.com/images/619/6246619d.jpg