PDA

View Full Version : Отслабване , помощ!



Bojana
06-12-2013, 14:04
Добър ден.
От няколко месеца посещавам фитнеса , правя упражнения и кардио. Програмата ми е 1 ден кардио , 1 ден упражнения като 1-2 пъти седмично имам почивка. Ям животински продукти , плодове , зеленчуци и пия само вода. Гледам да ям докато чувствам лек глад , а не да ям до насита. Не спазвам диети , а ям здравословно. Проблема е там , че не отслабвам и вече съм пред нервна криза и огромна депресия ;( Приемам всякакви съвети , помощ !

heartshapedbox
06-12-2013, 15:25
Продължавай така, все ще даде резултат.

Bojana
06-13-2013, 09:41
Ами ще продължавам , просто когато някой се труди толкова усърдно и не получава резултат действа демотивиращо. С 2-3 приятели започнахме заедно , те вече са загубили по над 5 кг. , а аз :( Силно се надявам да получа някакъв резултат. Но се чудя дали нямам някакъв здравословен проблем , нормално ли е ?

D*Rose
06-13-2013, 10:17
Не всичко е в килограмите - гледай огледалото.

DownloadVirus
06-13-2013, 10:25
Почни да теглиш храната и да смяташ всичко..Като станеш по-опитен само ще теглиш.. :))

Stellichka
06-20-2013, 17:26
Не всичко е в килограмите - гледай огледалото.

Много правилно ! Аз на вънчен вид съм стегната , бедрата , корема , мускули имам , но кантара ме изкарва 57 кг. Зависи .. на мен ми е тежък кокала и за това , на теб пък ти тежат мускулите , които си направила във фитнеса , най-вроятно .. отначало е така обаче след време ще видиш как рязко ще почнеш да сваляш ;) !!

YourMomSmokesCrack
06-23-2013, 10:52
Спри всякакъв вид животински продукти и няма да имаш подобни проблеми,бъди сигурна.

DownloadVirus
06-23-2013, 12:11
Спри всякакъв вид животински продукти и няма да имаш подобни проблеми,бъди сигурна.

Not sure if trolling or just VERY stupid..