PDA

View Full Version : Бързо отслабване



bibssss69
06-12-2013, 15:15
Здравейте!Имам проблем с килограмите.Висока съм,но искам да отслабна с 5-7 кг.От 2-3 дни ям ограничено - пълнозърнест хляб, зеленчуци, плодове, пиле и всеки ден ходя на фитнес или ходя/тичам 1-2 км.Може ли да ми препоръчате как да ускоря процеса,защото лятото идва,а искам да се стегна и да не лежа на плажа като измъчващ се тюлен и да :c

evtimow :3
06-12-2013, 16:26
Здравейте!Имам проблем с килограмите.Висока съм,но искам да отслабна с 5-7 кг.От 2-3 дни ям ограничено - пълнозърнест хляб, зеленчуци, плодове, пиле и всеки ден ходя на фитнес или ходя/тичам 1-2 км.Може ли да ми препоръчате как да ускоря процеса,защото лятото идва,а искам да се стегна и да не лежа на плажа като измъчващ се тюлен и да :c
Много късно си се сетила. 5-7 килограма се махат с тежки тренировки и със здравословна, и в нормални кол-ва харана около 2 месеца.

wa1150n
06-12-2013, 16:29
Ако наистина правиш всичко това което казваш, би трябвало да има резултат, но се иска време.Може да пробваш някоя диета, например диета "японско чудо" или чаена диета (това са доста драстични мерки). Друг е въпросът вече ако имаш нереалистични представи за тялото си и искаш да свалиш килограми а реално няма нищо за сваляне.

e_dimitrowa
06-17-2013, 18:03
пий повече вода, тичай и яж повече плодове и зеленчуци :)

tedka soletka
06-28-2013, 11:25
Откажи вредните храни, прави упражнения, тичай, яж здравословни храни и пий повече вода. Не можеш да го ускориш. Иска доста време щом искаш 5-7 кг. :)

Summer..lov3
06-30-2013, 19:21
Защо всички се сещате когато вече е дошло лятото :Д не спирай да тренираш и да се храниш здравословно и пий много вода както вече казаха.Няма да стане чудо за 10 дена ама с постоянство и усилия всичко се постига.И другия път се сети по-рано за фигурата ти.

Smrazqvashta
06-30-2013, 19:44
Постоянството е "вълшебното" средство за успех. За няколко дни, ако щеш и по 20 километра да тичаш няма как да стане.

За този пълнозърнест хляб не съм сигурна колко е диетичен. Аз съм скептично настроена, но може би, защото хляб въобще не ям.