PDA

View Full Version : Избелване на зъби в домашни условия



Seli94
06-12-2013, 14:59
Така,аз съм пробвала традиционния метод със сода бикарбонат...но освен да ми се развали емайла на зъбите нищо друго не стана.Преди няколко дена опитах този медот,който прочетох в интернет и останах много доволна: с вътрешната част на една кора от банан си търкаш зъбите,измиваш с паста и готово но ефекта е за максимум 4-5 дена :/ ето и клипче:
http://m.youtube.com/watch?v=Cg-nC2h-v7A
Също знам,че и а Crest whitestrips са много добри до не мога да ги намеря никъде :( ако някой знае други ефикасни методи,да пише!

heartshapedbox
06-12-2013, 15:06
Ще пробвам довечера.

Karcho
06-12-2013, 19:41
Да, Crest са добри. Съвсем скоро си взех и вече виждам някакъв резултат. Но имай предвид, че е възможно да се появи чувствителност на зъбите (в такъв случай, може да се прескочи ден-два без да се слагат лентички, и също може да се ползва паста за чувствителни зъби).

Аз си ги взех от usa-kozmetika.com, crest-bg.com също предлагат. Възможно е сега да нямат в наличност, но знам, че и двата сайта очакват нови зареждания.

Olay
06-13-2013, 00:25
Да, Crest са добри. Съвсем скоро си взех и вече виждам някакъв резултат. Но имай предвид, че е възможно да се появи чувствителност на зъбите (в такъв случай, може да се прескочи ден-два без да се слагат лентички, и също може да се ползва паста за чувствителни зъби).

Аз си ги взех от usa-kozmetika.com, crest-bg.com също предлагат. Възможно е сега да нямат в наличност, но знам, че и двата сайта очакват нови зареждания.
А за колко време видя резултат?И на каква цена са?

Karcho
06-13-2013, 11:31
Зависи кои искаш да си вземеш - аз си взех Professional Effects (тези, които са за 20 дни) и бяха 70 лв.
5 лентички досега съм ползвала, резултатът все още не е фрапиращ, но е по-видим от всякакви пасти, които съм използвала досега. Ще видим след още 15.

Има доста ревюта в Youtube, можеш да разгледаш.

Засега мисля, че си заслужават парите.

sunnyt0
06-13-2013, 12:18
Karcho ще пуснеш ли снимки преди и след, когато свършиш с лентичките, моля те ? От много време им се каня на тези лентички, но не ми става ясно дали изсветляват емайла, или само премахват петна от кафе, цигари и т.н. Защото аз не пуша, просто естественият цвят на зъбите ми си е жълт.

mayaaa
06-13-2013, 17:58
Признавам, че не си направих труда да чета всички мнения и не знам дали някой не го е казвал преди мен, но единственият начин е избелваща паста (според мен). Не разваля емайла и има и за чувствителни зъби. Само ви е нужно мнооого постоянство. За 2-3 месеца няма да стане..

Seli94
06-13-2013, 18:49
Опитала съм какви ли не пасти и всички са един дол дренки...не пуша,не пия и си мия зъбите сутрин и вечер.За сега съм най доволна от Colgate като паста.Ще си взема и тези лентички да видим какво ще стане :)

Karcho
06-13-2013, 20:38
За снимки - надали ще пусна, но има достатъчно из интернет пространството.
А лично аз съм непушачка, пия най-много по 1-2 кафета на ден... Като цяло естественият им цвят е по-жълтеникав, но засега виждам промяна :)

sunnyt0
06-16-2013, 11:47
А кой вид лентички имаш, защото като гледах в сайта им има различни видове и на различни цени.

Karcho
06-16-2013, 18:20
Аз съм с тези - http://usa-kozmetika.com/produkti/izbelvashti-lenti/professional-effect/

mmm_sweet
06-16-2013, 19:05
в момента в този сайт

http://usa-kozmetika.com/produkti/izbelvashti-sistemi/5-min-whitening-system/

са направили намаление от 65 лв. на 40 лв. аз лично ще се възползвам :):):):)

sunnyt0
06-17-2013, 11:36
^От този сайт колко струва доставката и при получаване ли се плаща? :)

Karcho
06-17-2013, 14:25
Мисля, че ми беше безплатна доставката, но не знам дали е над определена сума. За по-сигурно им пиши на Скайпа и ще ти обяснят всичко.
А за заплащането - прави се при доставката.