PDA

View Full Version : НФСГ?



BeHappy^^
06-12-2013, 15:58
Имате ли мнение относно това училище? Добро ли е?

П.С Бала ми е с 2 единици по-голям от миналогодишният минимален бал и с 0,5 по-нисък от максималният. Смятам, че ми стига и за това искам мнения.

sunshine :**
06-12-2013, 20:01
бала наистина ти стига , а относно училището води се елитно, аз доколкото знам - всичко си е на ниво и образованието , и дисциплината , и даскалите :) а и най-го хвалят , че езика се научава много добре , нищо , че не е езикова гимназия :)

GermanGirl
06-14-2013, 07:31
Аз сега завършвам осми клас там и мога да ти кажа, че училището е наистина много добро откъм образование! И наистина, език се научава много добре - аз съм с немски. Има униформи, но не се държи много на тях, въпреки че някои от учениците си ги носят редовно. :D Училището си е добро все пак е било икономически техникум. Ако искаш (ако влезеш) може да се срещнем и да ти покажа туй-онуй там. Смис, няма да си сама ако влезеш и нямаш приятели аз винаги съм насреща.

BeHappy^^
06-14-2013, 12:08
Ауу много се радвам! ^^ Мерси GermanGirl. Може ли да те помоля да дадеш още мнения относно училището.. Какви учебници се купуват, униформи и т.н. Ще съм много благодарна ;3

GermanGirl
06-18-2013, 20:05
Ами зависи с какъв език влизаш. Аз съм с немски и учебника си е скъп, не помня колко точно беше. Останалите учебници ако са същите като моите мога да ти дам някои (тези които не са разкъсани, разбира се). Униформата е една ризка, която е на дребно черно и тъмно синьо райе и светло син пуловер без ръкави. Не е грозна униформата, ако влезеш в сайта на училището и свалиш правилника за вътрешни ред ще видиш, че се допускат и други цветове ризи и тениски, но никой не го спазва това. Пиши ми ако влезеш там и ще си завържем някакви връзки, така че да мога да ти помогна да се адаптираш по-лесно. :)

GermanGirl
06-28-2013, 04:30
Ще се записваш ли, BeHappy? С твоя бал би трябвало да са те приели, така че направо те питам дали ще се записваш?

BeHappy^^
06-28-2013, 08:30
Ами да записах се. Бях трета в списъка с английски език (happy).. Та някой да има оттам, че е малко гадно като не познаваш никого..

П.С GermanGirl благодаря за помощта. Може ли да ми разясниш само за смените. Разбрах, че 1-ва смяна часовете почват от 7:30, а 2-ра от 13:10. Иска ми се да знам в кои класове какви смени са.

blueberry98
06-28-2013, 21:55
И аз съм в НФСГ с английски.GermanGirl искам да те питам на 15 септември с униформа ли трябва да бъдем и ти с какъв СИП беше. :)

GermanGirl
07-07-2013, 06:08
Ами да записах се. Бях трета в списъка с английски език (happy).. Та някой да има оттам, че е малко гадно като не познаваш никого..

П.С GermanGirl благодаря за помощта. Може ли да ми разясниш само за смените. Разбрах, че 1-ва смяна часовете почват от 7:30, а 2-ра от 13:10. Иска ми се да знам в кои класове какви смени са.
Ооо честито! Много се радвам!
Първата смяна - 7:30, втората - 13:20.
Първия срок ще си първа смяна, а втория - втора. Ако не са го сменили, разбира се, но не мисля, че са. :)

GermanGirl
07-07-2013, 06:10
И аз съм в НФСГ с английски.GermanGirl искам да те питам на 15 септември с униформа ли трябва да бъдем и ти с какъв СИП беше. :)

Ами аз не бях с униформа, но някои хора от класа ми бяха. На никой не се направи комплимент или забележка как се е облякъл. Така че предполагам, че сама трябва да прецениш. А после, ако не ти се носи униформа вс ден, слагай си ризата в чантата и само при гадните учители я обличай. Или в часовете бъди с нея, а в междучасията като излизаш ако не искаш всички, които те срещнат да знаят, че си от НФСГ, я махай и готово. :)

А какво разбираш под СИП?