PDA

View Full Version : Проблем с някои сайтове



sonchety94
06-12-2013, 16:00
Здравейте.. Имам проблем с някои сайтове..Влизам в тях,но ми излизат само надписи и не мога да правя нищо..Звънях на интернет доставчика,пристигна екип и ми казаха,че трябва да си преинсталирам компютъра.Преинсталирах го,но отново имам същият проблем.Към кого да се обърна или какво да направя сега...Благодаря предварително и се извинявам ако има подобна тема... :]]

anonymous908491
06-12-2013, 19:44
При слаб нет излизат само/главно надписи, при ползване на някои скриптове за браузърите става същото.

sonchety94
06-13-2013, 13:33
Интернет доставчика ми каза,че нямам проблем с интернета...

npp
06-14-2013, 08:47
да не би да имаш защитна стена(firewall) или рутер?, или ако имаш защитен софтуер какъв е той?

JDeel
06-14-2013, 12:46
Ще да е от тези "някои сайтове". Няма логика да има повреда, да преинсталираш и пак да има повреда. Освен ако не инсталираш нещо, което да прави тази повреда, ама едва ли. Или инсталационния ти пакет е повреден нещо. Ако е от лоша връзка с нета проблема преди този ще е "сайтовете ми се отварят бавно".
И все пак браузъри - бол. Кеф ти Firefox, кеф ти Chrome, кеф ти Opera, кеф ти Safari. Ако единия се сбози, другия все би трябвало да работи.