PDA

View Full Version : Химия... не толкова добра идея.



eric_turner
06-12-2013, 18:35
От ясно по-ясно и очевидно е, че химията при мъжете кара мъжката им гордост да намалява. В повечето случай е така, нали? Не съм видяла и един културист с голям член? Какво е вашето мнение, винаги става така нали?!

redbul2
06-12-2013, 20:56
Така е. Вярно е,че на културистите с големи напращели мускули зобещи химия им е много малък. Почти детски. Природата си знае работата. Дава едно,а взема друго когато някой се опита да я надхитри с изкуствени средства. Тъй че вярно,химиците имат огромни мускули. Затова пък в леглото гаджетата им търсят с лупа мъжкото им достойнство. Да не говорим,че не могат да вдигнат "самолета" когато се налага. Да,имат големи мускули,ама "мъжката сила" я нямаааа. :)
Въобще да се говори за член при химиците е силно казано. По-скоро може да се нарече малка пишка. Много малко културисти се снимат чисто голи. Те си знаят защо.

ararat
06-13-2013, 05:09
Аз лично не съм попадал на информация, която да доказва, че "химията" намалявала размера на члена, само за тестисите съм чел. Не съм и гледал и голи снимки на културисти, но един нормален член би изглеждал малък на тяло на бодибълдър. А и не мисля, че мъжката гордост е директно свързана с размера на члена.

marrcandy
06-13-2013, 06:19
Така е. Вярно е,че на културистите с големи напращели мускули зобещи химия им е много малък. Почти детски. Природата си знае работата. Дава едно,а взема друго когато някой се опита да я надхитри с изкуствени средства. Тъй че вярно,химиците имат огромни мускули. Затова пък в леглото гаджетата им търсят с лупа мъжкото им достойнство. Да не говорим,че не могат да вдигнат "самолета" когато се налага. Да,имат големи мускули,ама "мъжката сила" я нямаааа. :)
Въобще да се говори за член при химиците е силно казано. По-скоро може да се нарече малка пишка. Много малко културисти се снимат чисто голи. Те си знаят защо.

Много си плиткоумен. Много знаете да говорите,без дори да познавате такива хора. И ти да имаш бедро 80см и твоита пишка ще изглежда малка. Пишката ще спре да ти става,защото си тъп и си закърняваш естественото производство на тетостерон,като след цикъл не го стимулираш с трибулус или деа. Моя приятел е културист и искам да ти кажа че пишката му е 20 см. И му става само като ме гушне,независимо дали е в цикъл или не. Така че стига сте говорили ,като не сте запознати.

yakuza_
06-13-2013, 08:19
Много си плиткоумен. Много знаете да говорите,без дори да познавате такива хора. И ти да имаш бедро 80см и твоита пишка ще изглежда малка. Пишката ще спре да ти става,защото си тъп и си закърняваш естественото производство на тетостерон,като след цикъл не го стимулираш с трибулус или деа. Моя приятел е културист и искам да ти кажа че пишката му е 20 см. И му става само като ме гушне,независимо дали е в цикъл или не. Така че стига сте говорили ,като не сте запознати.

без химия можеше да е 25 :(

Chacho
06-13-2013, 09:06
Ако зобаш яко, можеш да чуеш как се смалява. Звучи като опъната струна. :lol:

DownloadVirus
06-13-2013, 10:31
Това са глупости.

Fisherman
06-13-2013, 12:06
Тестисите атрофират бе нали там се произвежда хормона

Fisherman
06-13-2013, 12:07
#йолосваг420$$$

DownloadVirus
06-13-2013, 12:53
За тестиса ясно,ама не говорим за него все пак..

eric_turner
06-13-2013, 13:14
marrcandy, много ясно, че ще защитаваш приятеля си, но не мислиш ли, че сме прави? Изобщо защо е нужна химия? Познавам много здрави момчета, които не използват химии, а дали не се чувстват по-добре? Едно, че с химия е отвратително грозно и нечовешко, друго че химията е като наркотиците. А ти би ли ми казала честно, ако ти беше момче, химия ли щеше да взимаш или щеше да се трудиш и потиш здраво? А при жените културисти е още по-грозно те нямат хубави, изваяни женски гърди, които да мачкаш, а плочки и какво ли не, просто разберете, че е много много гадно, нека да се занимавате със спорт но... Културисти, защо не цените здравето си?

marrcandy
06-13-2013, 18:25
Много неща си пропуснал да прочетеш. И не не мисля че си прав.Всеки сам решава каква цел има в залата. И тия дето си мислиш,че са "чисти", само те си знаят истината. Няма как да станеш 130 кг,нацепен на вени и да си чист ,разбираш ли.
Другото ти тъпо изказване - " А ти би ли ми казала честно, ако ти беше момче, химия ли щеше да взимаш или щеше да се трудиш и потиш здраво?" - никога не можеш да станеш като Рони Колман без химия. Гъза да си влачиш след тренировка от умора,няма просто как да стане. Глупаво е да си мислиш,че хората които използват химия не се потат здраво,искаш ли да дойдеш в моя фитнес,да видиш как тренирам аз,където съм момиче (и не използвам химия), как си скъсвам задника и пак приличам на торба с лайна. Е така ще дойдеш и ще направиш една моя тренировка , само един ден. Искаш ли?
Аз жени културистки също не харесвам ,аз гоня фигура за бодифитнес (потърси в google) за да разбереш. А за цици въобще не ми говори,циците са мазнини,който няма как една жена,която е с 10-12% мазнини в тялото,да има такива.
А за тебе като е гадно ,мачкай си дебелани и не пиши в тоя форум.

DownloadVirus
06-13-2013, 20:05
То 130 кг нацепен вени чист ала-бала са малко в България..Като цяло такъв да има ,който да впечатлява не съществува.. Те са по 2 метра и за тях е нормално да са повечко и то пак не са по 130 кг и не са нацепени..

eric_turner
06-13-2013, 22:17
marrcandy, айде много да ме извиняваш ПЪРВО: аз съм момиче, ВТОРО: АЗ СЪМ СЪЗДАЛА тази тема и ще пиша колкото аз реша, ми добре скъсвай си задника нищо не съм ти казала пък на теб.. ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ и виждам, че има хора които мислят като мен.. така че много моля, без тонове, обиди и всякакви такива !!!

hamilcar
06-14-2013, 04:45
В подкрепа на marrcandy. Как очаквате човек 130кг мускули и пенисът му да речем 20см да изглежда голям ?
Другото което относно стероидите. Недейте да говорите глупости кой не му става, кой му се смалява и т.н. Ясно е че когато се използват медикаменти каквито и да е било има странични ефекти, но и те могат да се неутрализират. За професионален културизъм няма за зачерквам темата, защото там говорим за много пари, медикаменти, строг лекърски контрол и какво ли още не.

marrcandy
06-14-2013, 07:04
Ама ти си момиче бе,аз се чудих защо разсъждаваш така. Е да явно ти си от онези мързеливи дебелани,който се чудат как да плюят по хората,който си скъсват гъза от работа,за да направят нещо за себе си. Щом сИ женска ,много имаш да учиш,докато стигнеш на нивото да спориш с мен. А я кажи с колко културисти си спала ти и познаваш ,че да оповестяваш колко са им големи пишките и да празиш някакви тъпи изводи.
И последен въпрос http://oi45.tinypic.com/b9is6t.jpg кажи ми как имаш наглостта да ме обеждаваш ,че тая дропла в ляво има по-хубаво тяло от другата? Смени си дилъра моме.

Вирусче,напълно съгласна съм с теб. В БГ НЯМА професионалисти,има само аматьори. И то защото всички слушат треньора си,а не вземат да се научат да общуват с тялото си.

yakuza_
06-14-2013, 09:36
То като цяло и от химия, до химия има разлика :D В България един познат си взема някакви руски боклуци. Докато в Америка примерно, хората могат да си позволят по-сносна.

marrcandy
06-14-2013, 09:42
Да така е. Можеш да си купиш ампула тестостерон за 4лв и абсолютно същата за 12. разбираш ли? В Америка пазара е толкова голям,че никога не знаеш за какво си даваш парите,освен ако не е от твой човек.

redbul2
06-14-2013, 11:34
Моя приятел е културист и искам да ти кажа че пишката му е 20 см.
А сигурна ли си,че половината от дължината не е силикон? :D

marrcandy
06-14-2013, 13:56
А ти сигурен ли си ,че не си с мозък на маймуна?

Chacho
06-14-2013, 14:12
ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ и виждам, че има хора които мислят като мен.. така че много моля, без тонове, обиди и всякакви такива !!!

То може и някъде да се съгласявате мнозинството, че 2+2=3. Тва кво общо има с истината?

Според теб колко от културистите се вълнуват колко им е голям хуя? Масата от културистите живеят по-здравословно от теб. Иди да си избиваш комплексите на друго място, пък като ти порастне пишка и се зачудиш дали да взимаш химия, се върни да питаш. Интригантка.

redbul2
06-14-2013, 14:24
А ти сигурен ли си ,че не си с мозък на маймуна?
Възможно е. :D Все пак първите хора са произлезли от маймуните. Дори и сега някои хора вършат маймунски работи :)

ОК,може да си права за гаджето. Само да добавя,то сега всеки се мисли за голям културист. :) Почти всеки,който тренира 5-6 месеца в залата. Гледал съм ги във фитнеса. Първо идват плахи и несигурни. Вдигат 3-4 месеца железата,понапомпат се малко за плажа и стават големите културисти. :) Да не би и твоят да е от тях? :D И краткото време на химиотерапията :) е било недостатъчно за смаляването на мъжкия атрибут. :D
Но както и да е. Допускам,че си права и твоят приятел е от малкото изключения от общото правило. :)

vladyman
06-14-2013, 15:00
Всъщност са правени доста сериозни изследвания по въпроса и резултата от тях гласеше, че продължителното зобене не намалява потенциалната дължина на члена, но 1)намалява фертилността и 2)при някои видове зоб прави трудно получаването на ерекция.

marrcandy
06-14-2013, 15:01
Няма какво да ти се обяснявам. Ще кажа само 94кг.изчистен и обезводнен на състезание,висок 178см.
Вече започваш да избиваш някакви комплекси. Явно Не само имаш неподдържана физика,а и малко пишле.
Не мисля,че заслижаваш да ти пиша.

wtfstfu91
06-15-2013, 15:02
Не знам дали химията влияе на пишоците, ама влияе върху нервите на човек :D:D:D:D И то не в добрия смисъл, а оттам пишока намалява ХАХАХА По-грозно нещо от жена културист - няма. Дори дебеланите са по-красиви.

wtfstfu91
06-15-2013, 15:04
Мисля, че пича определено зас"лижа"ва да му пишеш!!! А, ей така между другото как са зърната ти? Станаха ли биохимични оръжия за някоя постапокалиптична ситуация?

Fisherman
06-15-2013, 17:40
Глупаво е да си мислиш,че хората които използват химия не се потат здраво

какво ми ги рекламираш тия химици?къде е кредита на тия които никога не са близвали химия или добавка и тренират яко и плюскат добре?и какво като се поти нали е скапан химик,като почнете да тренирате с десетки години пак елате да си говорим,а не за 5 години да се издуеш като плондир и да разправяш на всички че си работил много по тва тяло

marrcandy
06-15-2013, 18:13
какво ми ги рекламираш тия химици?къде е кредита на тия които никога не са близвали химия или добавка и тренират яко и плюскат добре?и какво като се поти нали е скапан химик,като почнете да тренирате с десетки години пак елате да си говорим,а не за 5 години да се издуеш като плондир и да разправяш на всички че си работил много по тва тяло

Ти пак ли се чудиш с кого да се заядеш? Няма значение дали "зобиш" или не. Този спорт изисква много лишаване,труд и пот,за да направиш едно наистина добро тяло.
Гледай сега,ти учиш медицина,би трябвало да знаеш ,че тялото може да обработва еди колко си белтъци. Не може да усвоява повече от тези,тогава идва химията. Когато стигнеш капацитета на тялото ,т.е. Тренираш "натурално" и стигнеш до едно място ,където не мърдаш повече нагоре,тогава идва химията. Искам да е ясно,че аз попринцип не съм "ЗА" химията да се използва,ако няма да се състезаваш.
Не си ли съгласен?

DownloadVirus
06-15-2013, 18:37
Когато стигнеш капацитета на тялото ,т.е. Тренираш "натурално" и стигнеш до едно място ,където не мърдаш повече нагоре,тогава идва химията


Такива хора почти не съществуват,за да не река,че въобще не съществуват оставам ей така въображението ми да работи,че някъде по света един-двама са стигнали капацитета си..

Fisherman
06-15-2013, 18:38
Ти пак ли се чудиш с кого да се заядеш? Няма значение дали "зобиш" или не. Този спорт изисква много лишаване,труд и пот,за да направиш едно наистина добро тяло.
Гледай сега,ти учиш медицина,би трябвало да знаеш ,че тялото може да обработва еди колко си белтъци. Не може да усвоява повече от тези,тогава идва химията. Когато стигнеш капацитета на тялото ,т.е. Тренираш "натурално" и стигнеш до едно място ,където не мърдаш повече нагоре,тогава идва химията. Искам да е ясно,че аз попринцип не съм "ЗА" химията да се използва,ако няма да се състезаваш.
Не си ли съгласен?

Не уча медицина,то е ясно че идва един момент в който каквото и да правиш няма да порастнеш,но защо тогава трябва да дойде химията,защо му е на човек да се разхожда с увиснали цици,трицепси,перки.Най-спокойно можеш да си тренираш едва ли не цял живот обаче нещатата стават много бавно и там идват тия химици,защото ги мързи да чакат и искат шорткъта.Природата обаче не обича да и се мешат :)

файда от химия няма,има мързеливци много,едно време как арнолд е седял във фитнеса по 6 часа всеки ден и си е почивал само един ден от седмицата?Сега ми ходат за по 1 час да се напомпат и после приемат една шепа хапове и се разхождат по потник надути като бурета

Fisherman
06-15-2013, 18:40
С колкото по-големи мускули си толкова на тялото ти му е по трудно да ги изхранва и един ден глад при тия естетически прошляци им изяжда от масата,както са 5 процента липиди и обезводнени,така се будят в спешното на системи с глюкоза

DownloadVirus
06-15-2013, 18:46
Той Арнолд тренирал 5-6 часа,може и да тренира ако иска 20 часа..То на такава химия в такива дози и целогодишна заедно с 5000+ калории може,ако иска докато сере пак да вдига щанги.

Fisherman
06-15-2013, 18:55
Идеята е че децата се обърнаха към медикаментите вместо да блъскат здраво.

DownloadVirus
06-15-2013, 22:30
А бе аз ти разбрах идеята,ама е неуместно да сравняваш Арнолд оприличавайки го с човек,който не е взимал химия,защото е сменил 2 черни дроба и един път е щял да пукне заради сърцето.. Добре,че го намерили навреме..

wtfstfu91
06-16-2013, 08:12
Мацето обаче много кефи :D Кефи се на тялото му докато е време и не се е инфектирало. След 2-3 години ти ще му изкарваш химията през спринцовката. Ей, тогава искам да ми пишеш същите работи, каквито пишеш сега. И ще е най-забавен моментът, когато спре да тренира за седмица-две. Ще заприлича на 80 годишен 100 килограмов дядка. Ще има по-меки цици от твоите. Вие си избирате. Респект към чистите момчета, към вас нищо. Няма как да уда има уважение към глупавите хора и жени.

Fisherman
06-16-2013, 18:16
gg

marrcandy
06-17-2013, 06:10
Мацето обаче много кефи :D Кефи се на тялото му докато е време и не се е инфектирало. След 2-3 години ти ще му изкарваш химията през спринцовката. Ей, тогава искам да ми пишеш същите работи, каквито пишеш сега. И ще е най-забавен моментът, когато спре да тренира за седмица-две. Ще заприлича на 80 годишен 100 килограмов дядка. Ще има по-меки цици от твоите. Вие си избирате. Респект към чистите момчета, към вас нищо. Няма как да уда има уважение към глупавите хора и жени.


Майната ти . Такива като тебе бол. Като не разбираш ,стой си на дивана с бирата и не пиши,защото на мен сега ми е по-смешно на нещата който говориш. Аз и приятеля ми сме на много по-високо тренировъчно ниво,от колкото тези с който ти правиш сравнение,все пак ние искаме да се състезаваме,не на българско ниво. Така че хич не ми Прави изводи,защото очевадно е ,че нямаш знания по въпроса.

DownloadVirus
06-17-2013, 11:56
А бе тва си е бая трудно.. Много пари трябват,а самото то не те оставя да ги правиш,защото ти отнема много време от ядене и тренировки и освен това,ако искаш да се развиваш сам трябва да четеш и практикуваш,а то също отнема време..Аз се старая да науча как да тренирам и залагам постоянно на различни неща,за да има постоянен стимул,а храната се старая да ми е лесна част,а тя е много трудна,защото иска много ядене.. Иначе казано се старая с минимално (средно) усилие да извлека максимално натурално,че и даже без добавки,защото няма пари или по-скоро няма достатъчно и предпочитам месото вместо протеина бцаато глутамина и още там неща,където все пак си ги приемам с месото.. :)) Витамини минирали и магнезии особено зимата съм на страшен дефицит сигурно,но кво да се прави..

marrcandy
06-17-2013, 12:16
Идеално те разбирам,аз си купувам само протеин и витамини. Добре че поне тренирам безплатно в мойта зала и имам страхотни намаления на добавките,защото иначе не знам кво щях да правя. Пък и имам алергия към лактоза,така че трябва да ям яко месо, общо взето само от там си набавям протеина.(като изключим протеиновия шейк) . Но определено е най-важно да намериш правилната храна и тренировки и ще имаш голям успех,дори и без добавки.

Fisherman
06-17-2013, 13:22
Яко месо и един ден се будиш с подагра

DownloadVirus
06-17-2013, 13:28
Еми така е зависи..Сега не знам какво би рекло яко месо,понеже си жена и не си на химия все пак.. Като ги гледам пишман културистчетата как ядат по 1 кг месо и ми става смешно и жално чак.. Няк'ви 60 кг клечовци ми се хванали да ядат като професионален културист на химия.

wtfstfu91
06-17-2013, 13:29
Въобще съм нямал предвид българсктие измислени "бодибилдъри". Мрън-мрън. Чак такъв термин въведохте. Всичко, за което писах съм го гледал точно от тези професионални бодибилдъри на световно ниво. Иначе не пия алкохол, благодаря. Грижа се за здравето си по прекрасен начин, нещо което съм сигурен, че правя по-добре от теб и гаджето ти взети заедно.

marrcandy
06-17-2013, 19:51
Въобще съм нямал предвид българсктие измислени "бодибилдъри". Мрън-мрън. Чак такъв термин въведохте. Всичко, за което писах съм го гледал точно от тези професионални бодибилдъри на световно ниво. Иначе не пия алкохол, благодаря. Грижа се за здравето си по прекрасен начин, нещо което съм сигурен, че правя по-добре от теб и гаджето ти взети заедно.

Не знам какво си имал предвид,освен че ми каза че съм глупава. Нито знаеш какво взима гаджето ми и в какви количества,нито знаеш аз как изглеждам,че да ми правиш генерални изводи. Разбираш ли,колко си забавен момко.


Еми така е зависи..Сега не знам какво би рекло яко месо,понеже си жена и не си на химия все пак.. Като ги гледам пишман културистчетата как ядат по 1 кг месо и ми става смешно и жално чак.. Няк'ви 60 кг клечовци ми се хванали да ядат като професионален културист на химия.
Ям между 400 и 500 гр. На ден + 2 протеинови шейка. Хахаха то аз съм 60 кг.

DownloadVirus
06-17-2013, 21:23
Прекалено е много,освен ако не е пред състезание,където се храниш вече основно с протеин,което пак не е така при всички. Нашите културисти хич не ме радват като ги гледам на по 50 въглехидрат да ми карат преди състезание като знам,че има хора,където си седят като тях целогодишно на по 500-600 въглехидрат,а те се измъчват вече на по минимум въглен.

marrcandy
06-18-2013, 05:17
Прекалено е много,освен ако не е пред състезание,където се храниш вече основно с протеин,което пак не е така при всички. Нашите културисти хич не ме радват като ги гледам на по 50 въглехидрат да ми карат преди състезание като знам,че има хора,където си седят като тях целогодишно на по 500-600 въглехидрат,а те се измъчват вече на по минимум въглен.

Е аз си знам ,че не мога да ги усвоя всичките ,но нека да са повече,от колкото по-малко.Аз познавам момчета,който седат на 3 лчжици зехтин на ден и месо преди състезание,което за мен е пълен абсурд,говора за момчета който са 100-тина килограма.Аз се чиста с 120 гр въглехидрат на ден. А моя приятел с 300-350. Не знам тия хора как живеят 1 месец само на зехтин ,месо и вода и 10293847 вида харчета,и на всичкото отгоре на нищо не приличат.Ние с него си бяхме ебати свежарките,всички други бяха много зле. Пияни,гладни.. Абе някакъв пълен ужас са тука тия състезания, Бикините се тъпчеха с некви хапчета да не им излиза водата от мускла,аз съм се съсипала от смях. На всичкото отгоре почна в 3.30 ,с 2 часа и половина закъснение. ,абе не искам да коментирам .

DownloadVirus
06-18-2013, 07:26
То като излизаш толкова диплийтнат последното,което мислиш вероятно ще е състезанието :D