PDA

View Full Version : Спешно Помощ!



rascal_
06-12-2013, 20:34
Здравейте на всички.
Напоследък имах доста сериозни проблеми с гаджето ми. За малко да скъсаме скарахме се здраво и т.н.
Оправихме се вече но тя сега има други проблеми с семейството и други работи в който аз предлагам помощ но тя не приема ( пари ) .
След месец заминавам в чужбина и няма да съм с нея 2 месеца, след няколко седмици тя има рожден ден и мислех да и взема едно мече ( тез големите по 1 метър дето са ) и един букет с 50 рози.
Но няма да е достатъчно, искам да е изненадам с нещо друго. ако може да не е свързано с пари .
просто искам да е направя щастлива да си върнем връзката както беше и да се зарадва :)
МОля ви мнения ако може , идеи. Ще съм благодарен , мерси за вниманието.

leadyflame
06-12-2013, 21:39
Познаваш ли момата добре? Знаеш ли има ли инереси, любими неща ако знаеш, то тогава ще бъде лесно.

102
06-12-2013, 21:45
Винаги съм се чудел, как изглежда букет състоящ се от 50 рози....

Seli94
06-12-2013, 22:27
Момичето явно има доста сериозни проблеми в семейството...първо се опитай да поговориш с нея и и кажи,че може да разчита на теб ако има нещо,за да я успокоиш.За букета и мечето:ще бъде много мило и сладко,всяко момиче би си мечтало за това :) моят съвет е да включиш един гооооооляяяяям шоколад :D

LadyTerrible
06-13-2013, 17:25
Аз лично не съм фен на оправянето на връзки чрез подаръци,още по-малко 1 метрови плюшени мечки и букети по 100лв,но както и да е,ти си познаваш момичето най-добре.Аз те съветвам да бъдеш до нея и да я подкрепяш,не материално (пари),ами да усети,че си там,че не е сама в трудните моменти и може да ти има доверие.Бъди мил с нея,щом има много проблеми напоследък и не й създавай допълнителни грижи.

fenastz
06-13-2013, 18:33
Само си прахосваш парите за путка, която дори не го заслужава.

Ivaaaaa
06-13-2013, 19:25
Само си прахосваш парите за путка, която дори не го заслужава.

пффффф


еми ти я познаваш най-добре
това е доста мило и не е въпроса в това, че ще прахосаш пари за нея и тя ще се почувства специална, ами важен е жеста, дори и една роза да е..
както казаха най-важното е да я подкрепяш и да бъдеш мил с нея ;]