PDA

View Full Version : Тъжна съм, а дори не сме заедно



vivienneg
06-12-2013, 20:34
Имам един приятел, с който си говорим и пишем от няколко месеца. Той постоянно ми намекваше,че ме харесва , но аз не му вярвах и се правех на ударена. Никога не съм била наясно дали имам нещо по-специално към него. Преди няколко дена той спря да ми пише, и не ми говореше много в училище. Днес стана ясно,че има нова приятелка. Сега се чувствам зле , ревнувам. Какво да направя?

YSMF
06-12-2013, 20:43
Нямаш право да ревнуваш, защото си нямала нищо с него, не сте били заедно. Не мисля, че ревнуваш заради чувства към него, а заради това, че вече не ти пише.
Била съм в такава ситуация, преживява се.

FuCKkK13
06-12-2013, 20:50
да си се сетила навреме.. на момчето му е писнало.. ще ти мине,харесай си и ти някой др и толкова

kr373n
06-12-2013, 20:57
Имам един приятел, с който си говорим и пишем от няколко месеца. Той постоянно ми намекваше,че ме харесва , но аз не му вярвах и се правех на ударена. Никога не съм била наясно дали имам нещо по-специално към него. Преди няколко дена той спря да ми пише, и не ми говореше много в училище. Днес стана ясно,че има нова приятелка. Сега се чувствам зле , ревнувам. Какво да направя?

Нещо такова.

http://store.picbg.net/pubpic/6C/6B/28cca819d0bf6c6b.jpg

xXxPETYAxXx
06-12-2013, 20:59
Липсжа ти внимание. Намери си някой, който да ти обръща такова.

kr373n
06-12-2013, 21:00
Липсжа ти внимание. Намери си някой, който да ти обръща такова.

И на другият, няма да му е хубаво, вие нас за какви ни взимате? ъ

xXxPETYAxXx
06-12-2013, 21:09
Е, имах предвид, някой, който и тя да харесва. Все пак казах да си намери такъв, което предполага подбор, а не да чака някой си да се сеща за нея и да ѝ ходи подир г*за.
Пък специално такива индивиди, на които като достатъчно ясно се намеква, че не са харесвани, а те продължават да се занимават - сами се набутват.

vivienneg
06-12-2013, 22:17
е прави сте , ама аз май имам чувства към него , просто не съм искала да си призная . както и да е , сега вече е късно

Wednesday666
06-13-2013, 07:53
Според мен пък се самонавиваш, защото той вече е с друга.
Остави го, намери си друг, пък ако е писано с този да стане, ще стане :).

r0073x
06-13-2013, 08:55
Поредната attention whore... Не ти липсва самият той, а вниманието му. Аман от такива момиченца като теб.

LadyTerrible
06-13-2013, 17:21
Поредната attention whore... Не ти липсва самият той, а вниманието му. Аман от такива момиченца като теб.

А тъй. :D Правите се на много недостъпни и после като на човек му писне да се занимава и си намери свястно гадже ,започвате да искате да разваляте чуждите връзки и щастие,като дори не знаете дали имате чувства.Точно така е и в случая, ти и до момента не знаеш дали имаш чувства към него и какво искаш изобщо....Остави човека на мира да е щастлив.