PDA

View Full Version : Висше в Англия?



Olay
06-13-2013, 00:21
Здравейте,някой може ли да ми даде съвет?В момента съм в колеж в Англия,харесва ми!Уча танци A level и BTEC.Въпро са ми е:в кой добър университет мога да отида след това,за да продължа да уча танци и възможно ли е след колежа да отода в Америка?!Дали ще мога с това ми образование:танци да си намеря после работа?Харесва ми това да уча,защото се занимавам с балет и танци от малка :) Благодаря!

DisappointedDreamer
06-13-2013, 07:40
1. Започваш да търсиш университети, предлагайки ти това, което търсиш, в гугъл.

2. Защо питаш дали можеш да си намериш работа с танци, след като вече си започнала да учиш това? Трябваше преди това да си сигурна, че има някаква реализация, и че си наистина добра, защото само така наистина ще успееш.

То и на мен ми харесва да пиша, ама надали ще стана автор.

scrooper
06-13-2013, 09:28
Няма професия, за която човек да е сигурен, че ще му донесе хубава работа. Трябва да си добра в това, което правиш и да имаш предприемачески дух. Така че не се притеснявай сега за работата. Иначе питай преподавателите ти в колежа, те със сигурност са наясно с висшите танцовални училища, пък и ще те посъветват как да се подготвиш. Успех и ще те гледаме в някой Step Up :)

Fisherman
06-13-2013, 14:02
1. Започваш да търсиш университети, предлагайки ти това, което търсиш, в гугъл.

2. Защо питаш дали можеш да си намериш работа с танци, след като вече си започнала да учиш това? Трябваше преди това да си сигурна, че има някаква реализация, и че си наистина добра, защото само така наистина ще успееш.

То и на мен ми харесва да пиша, ама надали ще стана автор.

3.Ставаш слуга

girlwithblueeyes
06-13-2013, 14:42
Офф ти пък все едно в чужбина ядем хора :lol:

DisappointedDreamer
06-13-2013, 14:47
^4. Тъп си.

girlwithblueeyes
06-13-2013, 14:50
^4. Тъп си.
5 Едва ли ще ти обърне внимание:lol:

Glams
07-06-2013, 19:57
Ами Guardian имат добра класация за тези неща. Погледни там.