PDA

View Full Version : трева



nosna kurpa
06-13-2013, 17:42
здравейте знаете ли как трябва да дръпна, че да ме хване на 100%?

онзи ден за 3ти път пуших, но не ме хваща напълно смисъл само малко за към 20тина минути и се оправям? (не е от тревата- купувам си качествена)

Fisherman
06-13-2013, 17:59
стимулирай растежа на мозъчни клетки още и сам ще се сетиш

hristo99
06-13-2013, 18:03
Ако ще късаш трева, за да плевиш градината, първо направи почвата рохкава и след това издърпай тревата с корена право нагоре, но все пак тревата за да те хване за ръчичка, трябва да е увивна (като например лиани, в градината също може да ги сметнеш за трева, понеже не са картофи моркови...), за да се увие по ръката ти, защото сред вегетативните и размножителните органи на тревата няма ръце. Ще трябва да почакаш известно време, за да се навие по ръката ти хубаво. За какво си купуваш трева като после ще я отскубнеш и ще я изхвърлиш? Не пуши цигари около тревичката ти, защото ще увехне. :)
П.П. темата е за раздел "у дома". :)

nosna kurpa
06-13-2013, 18:07
Ако ще късаш трева, за да плевиш градината, първо направи почвата рохкава и след това издърпай тревата с корена право нагоре, но все пак тревата за да те хване за ръчичка, трябва да е увивна (като например лиани, в градината също може да ги сметнеш за трева, понеже не са картофи моркови...), за да се увие по ръката ти, защото сред вегетативните и размножителните органи на тревата няма ръце. Ще трябва да почакаш известно време, за да се навие по ръката ти хубаво. За какво си купуваш трева като после ще я отскубнеш и ще я изхвърлиш? Не пуши цигари около тревичката ти, защото ще увехне. :)
П.П. темата е за раздел "у дома". :)

на интересен ли ми се правиш 99 набор

kr373n
06-13-2013, 18:30
здравейте знаете ли как трябва да дръпна, че да ме хване на 100%?

онзи ден за 3ти път пуших, но не ме хваща напълно смисъл само малко за към 20тина минути и се оправям? (не е от тревата- купувам си качествена)

Тия работи не са снимки да ги покажеш 8-)

hristo99
06-14-2013, 18:05
на интересен ли ми се правиш 99 набор

Да, салфетке. :)

anonymous895156
06-14-2013, 18:07
на интересен ли ми се правиш 99 набор

Ти с какво си повече от него? Тревоман.

Fisherman
06-14-2013, 18:11
Да верно хора които не ходат по олимпиади да мълчат

ThunderCharger
06-20-2013, 13:50
Само 1 път съм пробвал и знам, че трябва да изпушиш една цигара 2,3 минути след тревата. Когато направих това вървях на 4 крака :D

p.s По-добре никога не опитвайте! Има голям шанс да повреди психиката ви.

Chacho
06-20-2013, 14:42
На мен затапката ми е към половин кутия. :D

ThunderCharger
06-20-2013, 16:47
Eе, като за първи път с 1 се задоволих. И без това пуша 2, 3 цигари на месец. :D

Mary_Jane_69
06-20-2013, 17:43
y don't u explore it by yourself?

~The Smile~
06-22-2013, 09:53
Ако ще късаш трева, за да плевиш градината, първо направи почвата рохкава и след това издърпай тревата с корена право нагоре, но все пак тревата за да те хване за ръчичка, трябва да е увивна (като например лиани, в градината също може да ги сметнеш за трева, понеже не са картофи моркови...), за да се увие по ръката ти, защото сред вегетативните и размножителните органи на тревата няма ръце. Ще трябва да почакаш известно време, за да се навие по ръката ти хубаво. За какво си купуваш трева като после ще я отскубнеш и ще я изхвърлиш? Не пуши цигари около тревичката ти, защото ще увехне. :)
П.П. темата е за раздел "у дома". :)

Ох, как ме разсмя само!! :lol:

~The Smile~
06-22-2013, 09:55
здравейте знаете ли как трябва да дръпна, че да ме хване на 100%?

онзи ден за 3ти път пуших, но не ме хваща напълно смисъл само малко за към 20тина минути и се оправям? (не е от тревата- купувам си качествена)

Вместо да се чудиш как да те "хване" трева, по-добре да се замислиш как да я спреш!

~The Smile~
06-22-2013, 09:56
Ти с какво си повече от него? Тревоман.

+1

Chacho
06-24-2013, 10:27
Вместо да се чудиш как да те "хване" трева, по-добре да се замислиш как да я спреш!

Благодаря ти, съветът ти ме накара да се замисля и да я откажа. Сега различавам физиономиите на познатите ми и дори започнах да уча!