PDA

View Full Version : Среща



TheMan9191
06-13-2013, 19:40
Първо добър вечер. Пиша си с едно момиче вече около месец и всичко върви добре. Само да отбележа, че тя ми писа първа, явно е забелязала нещо, защото ми беше казала, че усещала тези неща и затова ми писала... :D Taка де, каних я 2 пъти да излезем, но все ми отказваше. Въпреки, че казваше че иска да излезе, но просто имала да учи. Разбирам я края на учебната година, оправяне на оценки това онова и аз съм така. Утре сме се уговорили да се видим за няколко минути преди училище и се чудя дали да я поканя отново, вие как смятате дали да се пробвам отново? :)

InspireMe
06-13-2013, 19:49
Не я кани , не рискувай пак да ти откаже просто си поговорете

Just Smile :)
06-14-2013, 05:52
А защо да не я поканиш? Ако имаш чувства към това момиче - давай!
Ние, момичетата, си падаме малко крави в тези неща понякога. Опитваме се да задържим вниманието върху себе си така. (О, неее! Хич не е за хвалене така, нито пък е при всички - просто така стоят нещата :))
А ти май не спомена тя как си е писала с теб: нормално, мило, много мило, резервирано,... и т.н.
Ако се замислиш над тези малки подробности, ще разбереш отношението й към теб и оттам ще решиш дали има смисъл да я каниш отново :)

julian8787
06-14-2013, 06:30
Здравей!

Има един женски закон, когато жeната отказва на мъжа, го прави не с една умисъл, а с две. Иска да го разкара, защото не й е симпатичен или иска да я убеди, просто защото й е много симпатичен, държи да я сваля, така да се каже, държи точно той(в случая ти) да я сваля, харесва го. Покани я още веднъж-дваж, не откликне ли — остави я. Не е добре и да си прекалено нахален.

Успех!

TheMan9191
06-14-2013, 11:23
За жалост не можахме да се видим, защото тъкмо да изляза и я видях как мина с други момичета. Както и да е уговорихме се за друг ден. Ами за чата, отначало се държеше доста мило, тя ме търсеше, интересуваше се от мен (как съм, ко пр...), а сега е по различно. Забелязвам, че постоянно аз и пиша първи, и си пишем доста по-малко от преди. Както и да е, може би като се видим ще я поканя, стига да има удобен момент, пък каквото стане. Ако откаже не виждам смисъл да се пробвам още и да се правя на идиот.

nationalAdvisor
06-14-2013, 14:23
Изтървал си я.

102
06-14-2013, 14:38
Пишеш готинко.. щях да кажа, че те е харесала на образ, ама после те е разбрала що за капут си като сте си пописали... ама не е тва очевидно.

TheMan9191
06-14-2013, 14:51
^Не мисля, че съм капут, камо да си помисли това само от чат.

tonssy
06-14-2013, 14:55
Изтървал си я.

Мхм

TheMan9191
06-14-2013, 16:02
Може би сте прави и аз започвам да си мисля това.

lyuba991
06-16-2013, 18:32
покани я, тя иска да види дали имаш сериозни намерения към нея и чак тогава да види дали си струва :)

JuStElly
06-17-2013, 01:24
Загубила е интерес...
Не знам за другите, ама на мен интереса ми към някое момче отначало трае 1 седмица, най - много, ако той не направи нещо, за да ми го задържи, не се получават нещата.