PDA

View Full Version : Вечният проблем: Как да го забравя?!



Just Smile :)
06-14-2013, 08:20
Преди време имах един приятел, който беше с около 5 години по-голям от мен. Знам, че това е доста голяма разлика.
Запознахме се в мрежата (-.-), разменихме си скайпове, а по-късно и телефони. Писахме си и си говорихме всяка вечер (и то не малко). Той като че разбираше тъпите ми проблемчета и ме караше да се чувствам важна. Това беше един доста мрачен период в живота ми и аз седмица-две живеех само с мисълта за вечерта, когато общувах с него. Той също ми споделяше и даже ми довери негов проблем, от който се притеснява.
Първоначално аз го възприемах като просто по-голям брат, но след известно време започнах да го харесвам :О. Той също ми каза, че споделял чувствата ми и след няколко дни се разбрахме да се видим. Срещата ни беше на достатъчно публично място (в случай, че той се окаже фейк или просто не можехме да измислим нещо).
На живо беше още по-мил и готин. Говорихме си всякакви глупости и стана време да тръгваме. Той ме прегърна.
Вечерта ми се обади и по време на разговора вметна, че съм му се сторила много притеснена (което си беше така). След няколко дни спря да влиза в скайп и да ми вдига. Не бях много настоятелна и скоро се отказах. Заживях си живота отново нормално, като се правех, че такова момче въобще не е имало.
Месец по-късно той ми писа. Обясняваше ми, че не искал да ме нарани и затова се отдалечил от мен. Осъзнавал, че аз съм малка за него, но бил толкова влюбен в мен... Мислел си, че след време ще поиска секс, а знаел, че не може да иска това от мен. И ме помоли да му повярвам и да не му се сърдя. Не му отговорих, защото не знаех как. ;(
Това беше преди няколко месеца, а аз още не мога да спра да мисля за него. Мислех си да му се обадя, но не бях сигурна дали не си е сменил телефона.
О, хора, кажете как да забравя човек, който е бил толкова искрен с мен! Грижовен, ако щете!
Дайте малко акъл, че с моя на никъде не съм :D

r0073x
06-14-2013, 09:24
е, че ти на колко си ?
ако си на 16, а той - на 21 (примерно), какъв е проблемът ?
Ама ако си на 13-14, а той на 18-19, вече е по-особено

InspireMe
06-14-2013, 09:30
Единственият начин да спреш да мислиш за него е като си намериш ново момче

Just Smile :)
06-14-2013, 10:07
Бих казала, че е по-особено ;дд

Зайче..
06-14-2013, 14:57
според мои 'изчисления' си 99 набор?
т.е. той е 94 (току-що завършил)?
Та, ако съм се оказала права по-добре не се тормози, наистина. Ще се превържеш много бързо към него (ти вече си започнала) и ще ти е много трудно да го забравиш после. Приключи с нещата преди да са се задълбочили и не настоявай да имате нещо повече с него, защото после много ще си патиш от това. Не говоря за това че ще иска секс и т.н., а за това че бързо ще му омръзнеш, ще ти бие мазния Х и после ще ти е в пъти по-гадно от сега.

LadyTerrible
06-14-2013, 20:06
Не мисля,че е бил искрен с теб.Ако е бил влюбен и тнт е нямало да те зареже просто ей така и дори да не отговаря на обажданията ти.Човекът си е искал секс,но не е бил сигурен дали ще му пуснеш и ти е дал малко жега. :D И пак,ако беше влюбен в теб наистина темата за секса нямаше да му е толкова крайно важна.Не се тормози,с времето ще го позабравиш.Още си малка,имаш пред теб достатъчно време за нови познанства,приятелства,връ зки и тнт,нещата ще се поуталожат и ще спреш да мислиш за него.Съветвам те да изтриеш всички контакти с него(скайпове,телефони и подобни),така поне няма да се сещаш за него всеки път като му видиш името/никнейма случайно и няма да се изкушаваш да го търсиш пак,така бих постъпила аз. :)

sexa_na_kompleksa
06-15-2013, 07:17
И според мен е искал само секс. Прецени сама дали искаш такъв човек до себе си.

AnzaRe
06-15-2013, 08:10
Любовта се заменя с любов

girlwithblueeyes
06-15-2013, 11:45
Ще си намериш друг. Единственни и неповторими хора няма !

lyuba991
06-16-2013, 18:16
на различни възрасти сте и имате различни интереси и т.н. а и ако наистина е бил толкова влюбен колкото твърди че е нямаше да се откаже толкова лесно от теб

JuStElly
06-17-2013, 01:57
С времето всичко минава, не се тормози.