PDA

View Full Version : Проблем с масни образувания по пениса



kukuhumu
06-14-2013, 15:58
Имам разни подкожни образувания, приличат на бели пъпчици в най-долната до към средната част на пениса ми. При стискане нищо не става. Имам и съвсем малки бели точици по главичката в долната част. Моля да ми препоръчате лекарство или мазило или най-добрия възможен лекар, при който да отида.
Благодаря.

iibiza
06-14-2013, 16:08
Това ми прилича на гъбична инфекция и изобщо недей да ги стискаш !! Не е задължително да те сърбят особенно ако сега излизат.Кожен лекар според мен за да види какво ти има и да ти предпише каквото трябва ! Не ги стискай повече и трябва да имаш отлична хигиена.

kukuhumu
06-14-2013, 16:25
Би ли ме насочил към най-добрия лекар за подобни проблеми ?
И не са гъби, защото съм се интересувал и гъбите изглеждат различно.

iibiza
06-14-2013, 20:56
Може.. не мога да гадая не знам как изглеждат :d Не знам от кой град си.. а и трудно ще те насоча някъде понеже съм от малък град..

frente
06-15-2013, 19:37
Отиди на уролог, изобщо не задавай въпроси по форумите. Аз имах като малък някакви образувания по долната част на главичката, като малки бели пъпчици. Нито ме болят, нито ми пречат. Ходих обаче на уролог, мислех, че е нещо страшно. Е, каза ми, че много мъже го имат и когато изляза от пубертета ще се махнат. Е, явно още съм в пубертета, четири-пет години по-късно още си ги имам. Не ми пречат по никакъв начин нито на половия живот, нито на нищо.

skok
06-15-2013, 20:32
Тва е нормално да, много мъже го имат. Не е опасно

draid
06-17-2013, 06:40
Стига давахте гръмки диагнози бе, направо сте се извъдили тука по 90% лекари още на 15. Това за което най-вероятно говори са мастни образувания които мнооого мъже имат. Като цяло ако се притесняваш отиди на един лекар да погледне, лошо няма. Не спомена дали си правил секс или не.

Fisherman
06-17-2013, 11:47
Нищо ти няма бе

kukuhumu
06-17-2013, 19:04
Аз знам, че нищо ми няма, но искам да имам перфектен пенис, затова тези неща ще ги махна и за това търся съвети как.
Да, правя секс редовно, но вече ме дразнят.

draid
06-17-2013, 21:06
Ако продължаваш да ги ръчкаш най много да станат повече, да възпалиш нещо и т.н. Пишката ти е за да върши работа не за да я излагаш в музей.

kukuhumu
06-18-2013, 21:22
Днес бях на уролог и ми каза, че и двете неща са нормални и няма проблем и въпреки, че 10 пъти му обясних, че не искам да ги имам така и не ми каза как да ги отстраня - каза нищо няма да пипаш. Продължавам да се нуждая или от качествен лекар или от рецепта за отстраняване.

draid
06-19-2013, 15:19
Няма как да ги отстраниш, освен с лазер доколкото знам, но пак си се появяват.

kukuhumu
06-27-2013, 17:39
Някой да препоръча лекар или медикамент ?

skok
06-27-2013, 20:47
Нормално е тва и половината мъже го имат. Не мисля че може да се махне но и в повечето случай не е толко гадно и момичетата дори не го забелязват. Са при тебе не знам как е

kukuhumu
08-25-2013, 18:30
Твърдо съм решил да ги отстраня. Нови идеи ?

georgi12
08-25-2013, 19:48
Аз знам, че нищо ми няма, но искам да имам перфектен пенис, затова тези неща ще ги махна и за това търся съвети как.
Да, правя секс редовно, но вече ме дразнят.
А случайно да си виждал разни секс приспособления с пъпчици? Ако е да - запитай се защо. перфектни пениси няма. Един е крив , друг малък , трети сплескан , четвърти извит нагоре , пети надолу и така до безброй