PDA

View Full Version : Децата с черните очи!



bgcommander
06-14-2013, 18:59
Здравейте, стана ми интересно за тези деца с черни очи. Не знам дали има такава тема в форума, не можах да намеря затова пускам една такава. Ако знаете някакви истории или ви се е случвало да ги срещнете, ако искате пишете за тях - адски ми е интересно. Всичко свързано с деца с черни очи ми е интересно.

Относно тях:

Схема на типична среща с деца с черни очи

1) Човекът, който има "щастието" да ги срещне обикновено е сам и действието се развива през нощта. Има изключения от това правило.

2) Човекът е или във вкъщи или е на път към дома си, най-често в автомобила си.

3) Появяват се от някъде деца на видима възраст между 8 и 15 години (в по-редки случаи съществата са възрастни индивиди), които първоначално изглеждат съвсем нормални. Те чукат на врата на човека и го молят да ги пусне за да ползват телефона, защото са се загубили - това ако си е вкъщи. Ако пътува с кола го молят да ги закара до някъде.

4) По някое време човекът ще забележи очите им - изцяло черни без следа от бяло. Съществата все по-силно ще настояват да ги пусне или придружи до някъде. Човекът ще усети, че нещо не е наред, ще изпита силен страх. Ще затръшне вратата или ще даде газ с колата си и с това случката ще приключи.

Легендата продължава да живее...

Независимо дали всичко е измислица или има и частици истина, митът за "децата с черни очи" е изключително популярен към момента и все повече разкази ще се добавят към историята. Винаги е така. Някои хора податливи на внушения и самозаблуди, ще започнат да си мислят, че в конкретни случаи са срещали такива същества. Още измамници ще се включат в играта. Ще започне да се появява и снимков и видео материал. Процесът вече е почнал. След публикуването на статията в "Who Forted?" един разтревожен читател е пратил една снимка до блога. На нея се вижда жена, с която се запознал в интернет и която страшно настоявала да и даде адреса си и да се срещнат.


Чували ли сте за чернооките деца? Ще кажете да, разбира се! Само че не става дума за обичайни деца с тъмни очи, които може да срещнете навсякъде. Става дума за вече добре известните BEK’s – Black Eyed Kids – Чернооки деца, които се оказва, че доста хора са срещали ненадейно и са оставали с едни и същи усещания от тези странни срещи.
Заради интернет броят на онези, които споделят мистериозните си срещи, нараства. Всички са единодушни, че въпросните деца са много странни, страховити и всъщност става дума за необяснима форма за опит на контролиране на чуждото съзнание. Това описват „потърпевшите”. И така – по описанията, които може да се открият в мрежата, излиза, че всички разказват аналогични преживявания – става дума за тинейджъри с тъмна кожа, които само на пръв поглед не се различават по нищо от обикновените деца. Те обаче са с чисто черни очи, излъчващи видим гняв и силна омраза.Журналистът Браян Бетел е първият, който прави репортаж за тези деца и специално подчертава, че, те притежават силата да контролират до някаква степен човешкия ум. Той е категоричен, че имат много лоша аура. Бекс успява да издири доста хора, срещали се с подобни деца и всички те разказват подобни едно на друго преживявания.
В повечето случаи всичко започва с невинно пъзвъняване на вратата. Навън стои едно или няколко деца, които търсят съдействие – или искат да ползват тоалетната,или да се обадят по телефона или нещо друго. Настояват да влязат. Досега обаче винаги собствениците са им отказвали именно заради въпросното необяснимо чувство на ужас, което ги обхваща. Едни твърдели, че е заради черните очи, други разказват, че лицата на децата изглеждали размазани и неясни. Очевидец извикал полиция и тогава неканените гости изчезнали. Само че след това той започнал да ги среща из града, имал чувството, че го следят, криели се зад дърветата и го гледали втренчено.
Имало и случай, при който един от „потърпевшите” ги пуснал в къщата си. Щом обаче видял черните им очи, той също изпитал чувството на ужас. А чернооките деца се приближили до него и му казали, че са дошли да го отведат.


Срещата с тези страховити създания винаги започва по един и същ начин. На вратата на жилището ви се звъни настоятелно. Отваряте и пред вас стои дете, което има нужда от помощ – иска чаша вода, да използва телефона или тоалетната. Въобще, непознатото същество си търси претекст, за да влезе в дома ви.
Ако инстинктът ви за самосъхранение работи – вие няма да го допуснете в дома си. Защото, въпреки факта, че е дете и моли за помощ, има нещо в поведението му, което силно ви смущава, дори плаши. И очите му – те не са просто големи или тъжни, или дори човешки. Вместо съжаление, това дете събужда у вас първичен страх и желание за бягство.Хората, които са се срещали с децата с черните очи, често разказват, че дълго след като са пропъдили изчадието от входа на родния си дом, усещат очите му да ги гледат. Понякога, просто както се разхождат, хората внезапно усещат, че някой ги наблюдава. И наистина, някъде в близост стои едно дете с черни очи и ги следи с втренчения си поглед.
Все повече хора споделят за срещите си с тайнствените деца. Ужасяващото е, че нараства броят на хората, които са посетени от съществата насън. Пострадалите разказват, че обикновено децата – две или три, се явяват в съня и искат да ги допуснете в дома си. Не просто искат – те настояват, молят, притесняват.Какво точно искат тези тайнствени деца? Това е въпрос, на който не съществува точен отговор. Според някои от преданията тези деца са въплъщение на злото, еманация на сатанинските сили.
Това, което те търсят, е дом. Търсят убежище, начална точка, от която после ще са в състояние да разпространяват злото по света.


Ето няколко истории, които намерих в нета:


Това е една история от град Норуич, Англия. Не е ясно кога се е случила.
Крейг Бесанд се е прибирал към апартамента си през нощта, когато две фигури го доближили. Това били две малки момчета на около 13 и 9 години.
Както Бесанд обяснява: "Бяха облечени с блузи с качулки, типично младежко облекло, нищо странно. По-голямото ми каза, че се опитват да намерят гробището и ме помоли да ги заведа. Стори ми се странно, но се съгласих, защото пътя ми минаваше точно покрай гробището."
Докато вървели, Бесанд видял, че косата на по-голямото дете било гарваново черна, а кожата му бяла като порцелан. Момчетата имали абсолютно черни очи, без никакво бяло. Когато ги попитал къде живеят, те назовали една близка улица. Което било странно - ако наистина са от града, много добре би трябвало да знаят къде е гробището.
Когато пристигнали до портите на гробището, те го помолили да дойде с тях. Той отказал. Децата продължили да настояват.
"По-голямото се усмихна с най-злата усмивка, която някога съм виждал и ми каза, че няма да ми причинят нищо лошо. Аз бях като хипнотизиран и бях готов да тръгна с тях."
Тогава по-малкото момче казало: "ние не трябва да правим това".
В този момент Бесанд излязъл от хипнозата и започнал да бяга. Погледнал назад да види дали не го преследват, но те сякаш се били изпарили. Бягал чак докато се прибрал в къщи.
След една седмица открил едно магазинче за магически джунджурии и когато говорил с продавачката за случката, тя казала, че и друг път се е случвало. Никой не знае какво представляват тези деца - демони, призраци, феи, но по-добре, че не е тръгнал с тях...


16 годишно момче пък разказва, че си карал скейтборда към 10:30 вечерта и спрял да си почина малко, когато към него се приближили две деца: едното с бейзболна шапка и с руса коса, а другото - с тениска на спайдърмен. То било около 8 годишно, също русокосо. По-голямото момче помолило за помощ, казало, че двамата се изгубили и поискало да ползва домашен телефон. Скейтбордистът веднага усетил, че нещо не е наред и им подал мобилния си телефон, но по-големият се раздразнил. Погледнал го в очите и тогава станало ясни, че те са напълно черни. На въпроса откъде е купил такива лещи, младежът обяснил, че това не са лещи хванал го и го дръпнал за рамото. Казал: „Ти ще ни дадеш да ползваме телефон. Ние трябва да влезем у вас, но не можем, ако не ни поканиш“. Потърпевшият го ударил и избягал. Прибрал се, а когато погледнал през прозореца, отново ги видял, че го гледат.


Жената, която от години се занимавала с отдаване на помещения и жилища под наем, разказва са срещата си с този феномен. Според Елисавета Симеоновна преди няколко години, докато стояла в офиса си към вратата се доближило непознато дете на колело. Без да преминава прага отдалеч попитало дали може да си наеме стая при нея.
„Имаше нещо странно в това дете -, спомня си Елисавета и потреперва - Първоначално понечих да му отвърна, че е твърде малък за да живее сам. Но нещо ме спря. Това, което се намираше от другата страна на вратата не беше малко дете. Усетих, че съм изправена срещу древно зло. Имах чувството, че ако дори за миг срещна погледа му, ще умра“.
Симеоновна не може да си с помни в подробности какво точно е станало след това. Последното, което си спомня е, че в някакъв отчаян инстинктивен опит да спаси живота си е затръшнала вратата пред детето с черните очи. А после е стояла вцепенена и невиждаща в продължение на часова, докато не била открита от съпруга си.


Каквото и да искат тези зловещи същества – то не е добро. Хората, които са затворили вратите на домовете си за децата с черните очи, години след срещата с тях продължават да потреперват от ужас само при спомените си. Тези, които са отворили дома си за тях, не разказват нищо за случилото се след това, защото покойниците не разказват.

sweetycherry33
06-14-2013, 19:08
http://sanovnik.bg/n3-37263-%D0%94%D0%B5%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D1%81_%D1%87 %D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%BE%D1%87% D0%B8

tireheb
06-14-2013, 19:09
Това, което се намираше от другата страна на вратата не беше малко дете. Усетих, че съм изправена срещу древно зло.

I loled hard

bgcommander
06-14-2013, 19:36
"http://sanovnik.bg/n3-37263-%D0%94%D...BE%D1%87%D0%B8"

Ем, да - и аз от там четох

Ivaaaaa
06-14-2013, 20:35
аз имам черни очи! :lol:

мноого дълго за четене :Д

crazyfenka
12-29-2013, 14:54
аз имам черни очи! :lol:

мноого дълго за четене :Д

Да а ние тук говорим за чисто черни да няма капка бяло :D :)

SonataArctica
12-29-2013, 15:03
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/154/912/berneydidnotread.gif?1318992465

FunkyPie
12-29-2013, 15:05
тва го знам от flufee
ако така се пишеше
ако не
ще извинявате

Красивият
12-29-2013, 15:15
Осъществявал съм телепатична връзка (или по-скоро беше осъществена с мен) с високи същества със сиво-синя кожа и огромни (наистина огромни) черни очи. Просто си лежах и картината изникна за няколко секунди в съзнанието ми. Около тях всичко беше металическо, имах чувството, че са в космически кораб.
Просто изтръпвам при мисълта за тях. Не дай си Боже такива деца (същества) да ме навестят. До тези, които ще "lol"-нат - приемете ги като други форми на живот. Вече не са бабини деветини и десетини. Успокоихте ли се?

FunkyPie
12-29-2013, 15:18
абе митак ти си бил мн разговарящ с чуждия живот
кротни се малко
се некви чакри и извънземни около теб

Красивият
12-29-2013, 15:18
БОЖЕ ГОСПОДИ ОЧИТЕ ИМ БЕХА ЕДНО КЪМ ЕДНО С ТЕЗИ, СЪЩОТО МРАЧНО ИЗЛЪЧВАНЕ http://sanovnik.bg/n3-37263-%D0%94%D0%B5%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D1%81_%D1%87 %D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%BE%D1%87% D0%B8 :XXXXXXXXXXXXX НЯКОЙ ЖЕСТОКО СЕ ЕБАВА С МЕН

Mary_Jane_69
12-29-2013, 15:26
tl;dr
#fabalas #black #eyes

Bomber
12-29-2013, 15:32
http://prikachi.com/images/525/6899525G.jpg

Ivaaaaa
12-29-2013, 16:15
Да а ние тук говорим за чисто черни да няма капка бяло :D :)

не думай :О

Fisherman
12-29-2013, 16:31
tl;dr
#fabalas #black #eyes

continue u

Mary_Jane_69
12-29-2013, 16:34
^ sry no words appearing more mai dik6anai vent broeaken errorrr

Лилаво_дупе
12-29-2013, 16:40
Осъществявал съм телепатична връзка (или по-скоро беше осъществена с мен) с високи същества със сиво-синя кожа и огромни (наистина огромни) черни очи. Просто си лежах и картината изникна за няколко секунди в съзнанието ми. Около тях всичко беше металическо, имах чувството, че са в космически кораб.
Просто изтръпвам при мисълта за тях. Не дай си Боже такива деца (същества) да ме навестят. До тези, които ще "lol"-нат - приемете ги като други форми на живот. Вече не са бабини деветини и десетини. Успокоихте ли се?

Nonsense!

tireheb
12-29-2013, 19:19
Осъществявал съм телепатична връзка (или по-скоро беше осъществена с мен) с високи същества със сиво-синя кожа и огромни (наистина огромни) черни очи. Просто си лежах и картината изникна за няколко секунди в съзнанието ми. Около тях всичко беше металическо, имах чувството, че са в космически кораб.
Просто изтръпвам при мисълта за тях. Не дай си Боже такива деца (същества) да ме навестят. До тези, които ще "lol"-нат - приемете ги като други форми на живот. Вече не са бабини деветини и десетини. Успокоихте ли се?

трансцендентално дете

nqmaznacheniee
12-29-2013, 21:39
не знам за черни, ама с червени редовно има в близкия парк 8-)

Fisherman
12-29-2013, 22:20
черна дупка се е отворила в стаята на митко през ноща и му засмукала и малкото останало краен мозък

РОЗА
12-30-2013, 01:33
не знам за черни, ама с червени редовно има в близкия парк 8-)

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA :D

heartshapedbox
12-30-2013, 01:46
не знам за черни, ама с червени редовно има в близкия парк 8-)

:D :D

heartshapedbox
12-30-2013, 02:02
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6p23zWqEd1rx3s17o1_500.jpg

crazyfenka
02-01-2014, 16:58
Всъшност намерих един български сайт за лещи , и намерих такива из цялото око яки са но са 100 кинта .. Но пък си е яко като за хелоуин .. :D И между другото аз вярвам в тези деца с черни очи ужастно страховити са :( Тааа ето ви го и сайта ,дано ви хареса обаче е малко трудно да си го напъхаш тва в очите :D - http://etropolitan.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=604&category_id=33&option=com_virtuemart&Itemid=1 , ето и как се слагат - http://www.youtube.com/watch?v=9kaA0hwvx0o . Чао ,чао :D

diksi
02-02-2014, 12:03
баси гадното ве

NeutralMilkHotel
02-02-2014, 21:47
Прочетох "децата с червените очи" и очаквах готина нарко тема. :/
И е такава, де. Само че не е готина. В смисъл авторката е взела гъби и е гледала някой хорър от 56та. :/

Kala6nikaBG
12-01-2014, 19:15
Ами работата е че тръгвам из нета да ловя материали и като съпоставя нещата едно с друго ще си имаме яка работа