PDA

View Full Version : Той ме побърква- говори за бившата си нонстоп!



ilikenestea
06-14-2013, 21:44
Имам (или по-скоро имаХ) чудесна връзка -секс,любов,чувства,нежност. .. и така няколко месеца!!!!
Изведнъж гаджето ми започна да говори за бившата си, с която е ходил 3 години. Принципно не сме обсъждали предишните си партньори и още в началото на нашите отношение си казвахме че миналото си е минало. Но от две седмици насам приятелят ми направо ме побърква. Ще ви дам пример.
Оня ден нямаше никой у нас и го поканих на романтична вечеря и после сещате се. Направих пържоли и салата. Той почва да яде ама недоволстваше и го питах какво има? Той каза "еми малко е солено, много подправки имат тия пържоли, знаеш ли че Иринка не ги правеше така.".... аз го погледнах сякаш ще го убия ама си замълчах.
После правихме най якия секс на света. Аз малко се уморих , той искаше още и още. Аз казах че ми се спи. И той пак почна " ти знаеш ли че Ирина не се изморяваше"....и аз МОЛЯ?! Ирина това ирина онова и му вдигнах скандал....
най накрая се сдобрихме ама аз цяла нощ спах с гръб към него! на следващия ден той ми подари цветя и ме заведе в много яко заведение. познайте любимото на кой? ми на ирина (бившата му!!!)...
няма думи. не знам какво да прав. опитах се да поговоря с него и да го питам дали нещо се е променило и защо я споменава и той каза че всичко е наред и да я е споменал няколко пъти, в което според него нямало лошо....(а има лошо, и още как!!)
искам да ви питам за съвет и случвало ли ви се е и на вас? :(

LadyTerrible
06-14-2013, 21:52
Доста е кофти.Случвало ми се е,обаче да съм на мястото на приятеля ти,не на твоето.В моя случай го споменавах/мислех за него,защото още имах чувства и съзнателно или не сравнявах бившия и сегашния си.При твоя човек може и да не е така,може случайно да се е подсетил нещо например.Според мен не прибързвай с изводите,почакай малко и виж дали не е само период и няма да отмине.Ако продължи повечко,обаче,поговори с него,обясни му как се чувстваш,кажи му,че не ти е приятно,но без да правиш фасони и тнт,опитайте се да го решите като зрели хора.

HarabeishoOrGoHome
06-15-2013, 06:18
Зарежи го, кво си го причиняваш.

nyxu
06-15-2013, 06:33
Започни и ти да споменаваш бивш, от който се дразни?

ludata90
06-15-2013, 15:07
Малее, ако ми каже така направо го пращам да си ходи при Иринка!!

fenastz
06-16-2013, 07:58
Постарай се да му покриеш критериите - в противен случай рискуваш да го изгубиш...

Wednesday666
06-16-2013, 08:15
Постарай се да му покриеш критериите - в противен случай рискуваш да го изгубиш...

А?
Да покрива критериите, които той има изградени заради бившата?
Що не вземе и като нея да се облича, да се гримира, да й стане копие?

Никакви критерии не се опитвай да покриеш.
Седни и говори с него.
Обясни му какво те притеснява, кое те дразни.
Да се надяваме, че няма чувства все още към нея.

PainMonopoly
06-16-2013, 09:04
Говори пак с него и му кажи каква е основата на проблема - че те сравнява с бившата си, изкарвайки я по-добра от тебе в сравнението. Принципно няма лошо да говори за бившата си, но не и да я изкарва по-добра от теб, пред теб. Тва е твърде грубо. И не го оставяй да омаловажи проблема пак.

AnzaRe
06-16-2013, 09:21
Тъжно

Amore-Mio*
06-16-2013, 10:37
Седни и поговори с него, без да вдигаш скандали.
Вярно, гадно си е и никой на твое място не би се чувствал добре, но просто обясняваш така и така, и ако не ще да се промени - зарязваш го и това е.

ledenakrasota
06-16-2013, 10:47
Аз на секундата ще го зарежа. Не, че не съм го правила. Ти си с мен, а не с Ирина. :Д След като те обича, не се ли замисля, че като казва това или онова, те наранява? Нищо не е ок, след като нонстоп ви сравнява.

r0073x
06-16-2013, 19:33
Питай го, кво подяволите прави с теб. Остави го сам, нека си изясни, дали наистина те иска теб или не си просто някаква утеха