PDA

View Full Version : Помощ :)



nokia123
06-15-2013, 12:21
Здравейте! Имам проблем с момиче което наистина започнах да обичам не намирам изход и решение... Всичко беше идеално до преди няколко дни пишем си от 4 5 месеца, започнахме да излизаме заедно всичко беше като в приказка. Много съм мил с нея, към никого така не съм се държал тя също ме питаше с какво я заслужава тая моя милост... Подарявах и рози тя много ги обича, подарих и гривна носи я... Но един ден отношението и се промени спря да ми пише че съм бил важен за нея спря да ми показва какво чувства спряхме и да излизаме само се прегръщахме. Попитах я защо се държи дистанцирано от мен тя каза че била много объркана и не знаела какво иска, не и вярвам защото тя е наий-сериозното момиче което познавам точно тя знае какво иска до сега е нямала сериозен приятел, отблъсквала е всичките ранена е от преди но всичко е отминало тя ми го каза каза че съм ацки важен за нея.. За мене тя е много специална, чиста и перфектна не съм изпитвал към друга такива чувства не искам всичко да свършва... Тя е ДЕВА, прекалено се влияе от хорското мнение не иска други да ни виждат и се дърпа, Аз съм козирог. Последното което мога да направя е да и кажа колко ми липсват прегръдките и целувките и всички напи спомени до сега и колко много държа на нея... Разорен съм, вече си пишем много по рядко..

br0ken
06-15-2013, 19:07
Поговори с нея.Ти сам каза, че тя знае какво иска.Кажи й го.Кажи й всичко което ти е на сърцето.Кажи й че тя е наистина важна за теб и като се държи така дистанцирано те наранява.След като й кажеш всичко има няколко варнта.
1.Тя ще ти каже че и ти си важен за нея и ще ти сподели какво я мъчи и защо се държи така..Тогава си й помогни да реяи този проблем и всичко ще сибъде като преди
2.(По-лошия) Може да ти каже че вече не изпитва същото което е изпитвала преди и точно заради това да се държи така..тогава мога да ти дам само един свет: Главата горе.Не й показвай че те боли дори да е така.Живота е такъв,След още няколко момичета ще срещнеш тази, която те прави наистина щастлив и ще остане с теб завинаги!

ПП:Надявам се да е първият вариант.Късмет.И както казах по-горе, Каквото и да се случи флавата горе и просто продължи напред, защото щом не притежаваш някого означава че не е достатъчно добър за теб.

eclipse06
06-15-2013, 19:48
Има нещо, което я притеснява в теб, нещо, което не харесва, щом не иска други да ви виждат заедно и щом е толкова "объркана". Ако изглежда сякаш си посветил целия си живот на нея, по-добре да не го правиш, покажи й, че и ти си имаш живот. Виждай се и с други момичета - излизайте, говорете си и т.н. Повечко самочувствие никога не е излишно, затова се постарай освен всичко да си и по-уверен и току виж момичето спре да се колебае.

nokia123
06-15-2013, 20:14
Поговори с нея.Ти сам каза, че тя знае какво иска.Кажи й го.Кажи й всичко което ти е на сърцето.Кажи й че тя е наистина важна за теб и като се държи така дистанцирано те наранява.След като й кажеш всичко има няколко варнта.
1.Тя ще ти каже че и ти си важен за нея и ще ти сподели какво я мъчи и защо се държи така..Тогава си й помогни да реяи този проблем и всичко ще сибъде като преди
2.(По-лошия) Може да ти каже че вече не изпитва същото което е изпитвала преди и точно заради това да се държи така..тогава мога да ти дам само един свет: Главата горе.Не й показвай че те боли дори да е така.Живота е такъв,След още няколко момичета ще срещнеш тази, която те прави наистина щастлив и ще остане с теб завинаги!

ПП:Надявам се да е първият вариант.Късмет.И както казах по-горе, Каквото и да се случи флавата горе и просто продължи напред, защото щом не притежаваш някого означава че не е достатъчно добър за теб.

Мерси... едва ли са изчезнали чувствата и за ден просто не става за ден... аз си посветих цялото внимание върху нея баща й много я е ревнувал бяха наскоро скарани с него тя криеше предишните си двама приятеля но неуспешни връзки, но за мене му каза... другото е че сме от един клас и мойта бивша е от същият клас и тя иска да се крием скоро тя ни видя заедно.. но всеки си е продължил по пътя и казах но тя НЕ искам да го приема, бившата ми си има друг приятел казах и че всичко е минало...

Mary_Jane_69
06-16-2013, 00:11
сладко... никога не съм успявала да ги разбера тез индивиди "не знам какво искам, объркан/а съм". Жестоко, нали? Как така, та нали до вчера ме гледаше с един плаващ, хубав, бляскав поглед... Как така реши от нищото да търсиш диря в небето... И още не ги разбирам.
Бих ти казала да я оставиш да си "подреди мислите в главата", но знам че не е лесно. В края на краищата, квото и да стане, ще има някакъв страничен момент, в който ще се сети брей този какви неща правеше, а аз се чудих и аз да знаех защо... Поне няма ненаказано добро.

Mary_Jane_69
06-16-2013, 00:11
сладко... никога не съм успявала да ги разбера тез индивиди "не знам какво искам, объркан/а съм". Жестоко, нали? Как така, та нали до вчера ме гледаше с един плаващ, хубав, бляскав поглед... Как така реши от нищото да търсиш диря в небето... И още не ги разбирам.
Бих ти казала да я оставиш да си "подреди мислите в главата", но знам че не е лесно. В края на краищата, квото и да стане, ще има някакъв страничен момент, в който ще се сети брей този какви неща правеше, а аз се чудих и аз да знаех защо... Поне няма ненаказано добро.

fenastz
06-16-2013, 07:39
Проблема е, че ти си женчо

lyuba991
06-21-2013, 16:34
1. това, че е много сериозна, не значи, че не може да е объркана
2. ако те харесва, значи те харесва, аз това с объркаността хич не го разбирам - или обичаш някого, или не!
3. зодията й няма АБСОЛЮТНО НИКАКВО значение - аз също съм дева и, да, влияя се адски много от хорското мнение, но НИКОГА не бих оставила момче, което е важно за мен, поради тази нелепа причина!