PDA

View Full Version : Тъпата ревност



jajjaj
06-15-2013, 12:22
Здравейте, значи с приятеля ми съм от 7 месеца, но не мисля, че това има значение :Д Понеже много ме ревнува ме помоли да спра да излизам с момчета (като се има в предвид, че с тия момчета съм израснала и чувствата са само приятелски, просто е абсурдно). Добре, спрях да излизам с тях. Спряхме да си пишем и изобщо да комуникираме.. Само на здравей-здрасти сме.. На мен ми е адски кофти, че се получи така и ги пренебрегнах по този ужасен начин, но нали са ми приятели се поставиха на мое място. Знаят, че много го обичам и ме разбраха, няма сърдити всичко е 6+. От скоро приятелят ми започна много да се има с моите приятелки, постоянно им харесва снимки.. а-у. Казах му, че не ми е приятно да гледам как е харесал всяка една снимка и адски много се дразня от това, а той просто каза: ''ще правя каквото си искам, ако ми харесва-ще го харесам..'' Знам, че няма защо да ревнувам, имат си приятели момичетата, следя хронологии, не излизат с него, ако мен ме няма, но просто ревнувам от тях. Как да спра? Кое по-точно ме кара да ревнувам?

nyxu
06-15-2013, 19:45
Добре де.. ти можеш да правиш компромиси като не излизаш с хора, с които си израснала, но след като ти го помолиш да не харесва техни снимки, той ти казва "ще правя каквото си искам"? о.О
Просто започни пак да си излизаш с тях, ако пак ти направи проблем му намекни за тези харесвания на снимки и т.н.
Честно казано не виждам нищо лошо в това да харесва снимки на твои приятелки, все пак те се водят общи.. един вид.
Но ме издразни това, че той като ти каже нещо ти го правиш, но ти като го помолиш нещо - не.
Компромиси... :)

TrueStory
06-15-2013, 20:27
Според мен истинският въпрос е не как да спреш да го ревнуваш, а как да му биеш шута.Ти прекъсваш всякакви контакти с приятелите си заради него, ама той ще си прави каквото си иска....не става, трябва да има някакъв баланс, иначе нещата са на зле.

LadyTerrible
06-15-2013, 21:04
Тоя ми звучи като някво абсолютно ла*но,извинявам се ,но по всичко,което си написала си личи какво говедо е.Такъв мъж не ти трябва,да ти се налага и да ти съсипва живота.

kammi
06-15-2013, 23:15
Ревността рано или късно съсипва всичко.Ще съжаляваш,че си го търпяла.
Ти ревнуваш,защото е нормално.(И всъщност твоето не е ревност,а по-различно чувство,защото разбираш,че няма смисъл да ревнуваш.)
А приятелят ти изглежда голям идиот,съжалявам че говоря така,но няма да си кривя душата.
Поведението му е много глупаво и незряло.
Ти го обичаш и преглъщаш всичко зарязваш си приятелите....А като се замислиш трябва ли да е така?

kr373n
06-15-2013, 23:22
Добре де.. ти можеш да правиш компромиси като не излизаш с хора, с които си израснала, но след като ти го помолиш да не харесва техни снимки, той ти казва "ще правя каквото си искам"? о.О

Няма да я бъде.

fenastz
06-16-2013, 07:36
Приятеля ти е дете

PainMonopoly
06-16-2013, 09:25
Допуснала си голяма грешка заебавайки приятелите си и оставяйки го да ти се качи на главата.

Amore-Mio*
06-16-2013, 10:10
Не смяташ ли, че вече е време да правиш само ти компромиси. Защото не става така, той да ти каже да спреш да излизаш с приятелите си, а той да не прави нищо, при условие, че си му казала, че това те дразни изключително много. Защото, според мен, той те има за даденост и не мисли, че може да те изгуби, а само да те контролира и изолира от света, за да останеш сама и да не поискаш да си тръгнеш от него.

kr373n
06-16-2013, 10:15
Не смяташ ли, че вече е време да правиш само ти компромиси.

Доста компромиси е направила.

Anii Wee Oo
06-16-2013, 11:21
не може само ти да правиш компромиси !!

ShtrudeL
06-16-2013, 12:01
Сериозно ли се притесняваш защо ТИ ревнуваш и намираш за нормално това, което той прави и най-вече отговора му?
Ти си зарязала приятелите си заради него, които познаваш от сума ти време, а се тревожиш, че на теб ти е неприятно, когато той 'се има' с приятелките ти..

102
06-16-2013, 12:23
Премисли всичко и направи избор.. кво се допитваш до форум за живота си....