PDA

View Full Version : Помогнете ми



InsertDumbNickHere
06-15-2013, 13:50
http://oi41.tinypic.com/4h8fvm.jpg
Ето в такова състояние е лицето ми... писнало ми е чесно, направо ще взема да се самоубия. Нито имам приятелка, нито ще имам, нито някои ще ме погледне поради простата причина, че приличам на гъз. От 5 години имам акне, мазал съм се с акне aут, далацин т и кви ли не глупости ама ефекта е точно НУЛЕВ. Просто не издържам разбирате ли... искам да излезна навън с приятели, но не мога защото се чуствам ужасно и ме е срам да се покажа пред хората, просто не мога да живея нормално с тая пумия на лицето ми, вече съм напълно отчаян и нямам идея какво да правя

strawberry88
06-15-2013, 13:52
Ходил ли си на дерматолог?

InsertDumbNickHere
06-15-2013, 13:59
Да, казаха ми да се мажа с Далацин Т и някви хапчета, и ефект НУЛА

InspireMe
06-15-2013, 14:03
Какво е това ниско самочувствие ? Външният вид не е наи - важното нещо.Явно си в такава възраст, че няма да минат лесно каквото и да използваш ,просто с времето ще се махнат

InsertDumbNickHere
06-15-2013, 14:12
Просто ми се преебава всичко... Момичето с което бях толкова близък ме отряза и всяка следваща ще ме отрязва само заради тия скапани пъпки. Не може ли просто да се махнат и да си живея живота нормално а не по цял ден вкъщи да не знам кво да правя

julian8787
06-15-2013, 14:16
Не помня какво ползваше една моя приятелка, но лицето й изглеждаше по-зле от снимката, която се предоставил. Надявам се да те успокоя поне малко. В момента лицето й е в перфектно състояние и рекламира козметични продукти. Дори е известна в тази сфера, обаче ще спестя името й. Бих могъл да я попитам, не ти обещавам кога ще ми върне отговор. Ще пиша в темата ти, така че следи я!

InspireMe
06-15-2013, 14:20
Знам как се чувстваш минах през това бях много по зле от теб ,мислех като теб, хвърлих луди пари за лекари, лекарства и какво ли още не ,нищо не ми помогна затова ти казвам ,че с времето ще ти мине :) Сега дори белези нямам, просто се махнаха . Колкото до приятелка ще си намериш (както аз си намерих : D) .. не те заслужава щом е с теб заради външния вид . Тъи че, горе главата !

InsertDumbNickHere
06-15-2013, 14:28
Спирам да се мажа с каквото и да било, не мога вече да се боря с тия простотии. Нека подиша малко тая кожа, че от 1 година само се мажа с някакви глупости

sexa_na_kompleksa
06-15-2013, 15:19
Пробвал ли си да ходиш на козметик за почистване на лице? На една приятелка кожата й беше като твоята и до колкото знам посещенията при козметик й помогнаха.
Но мисля, че по-големият проблем при теб е самочувствието ти. Не виждам защо трябва да е толкова ниско, само заради едни пъпки. Ако някоя не иска да е с теб само заради това, ти ще искаш ли да си с нея? Аз лично не бих искала да съм обвързана с толкова повърхностен човек. И само един пример да ти дам - в училище имаше едно момче с проблемна кожа, като твоята, но всички момичета го харесваха. Така че това няма никакво значение. ; )

POLLINA
06-15-2013, 15:19
Лазерно лечение?

InsertDumbNickHere
06-15-2013, 19:56
Наще ми повтарят '' ще се оправиш, ще се оправиш''... какво лазерно лечение

BaffaLsc
06-15-2013, 20:20
Ами, пробвал ли си със '' Зинерит'' , на мой приятел беше препоръчано от най-добрия дерматолог в София, скоро и аз го използвах и ефекта е зашеметяващ. :)

http://protiv-acne.ru/wp-content/uploads/2012/09/img_9986.jpg

Ето един резултат от използването му.
Сам прецени.

http://apteka.framar.bg/08001148/%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82-%D1%81%D0%BE%D0%BB-30-%D0%BC%D0%BB-

Във всяка аптека го има, аз си го взех за 12лв.